Знаете ли кого видях - 44 тема

  • 55 069
  • 379
  •   6
Отговори
# 255
  • Мнения: 762
Камелия Тодорова и Марта Вачкова на панаира на книгата.Поотделно.

# 256
  • Мнения: 4 604
Христо Гърбов до парк Займов.

# 257
  • софия
  • Мнения: 25 997
Паркът е ЗаИмов, а Атанасова от зимата изглежда преяла с козунак, защото е редовен посетител в офиса на управителя на хотел Берлин.

# 258
  • София
  • Мнения: 4 330
Хотелът го бутнаха заедно с киното и там сега е Хаят, или аз нещо не схващам.

# 259
  • Пловдив
  • Мнения: 4 167
Васил Бинев, пресичаше до НДК с едно кученце. Симпатяги и двамата, изглежда по-млад.

# 260
  • Мнения: 24 840
Да, той живее до Канала и има йорки

Вчера се разминах с Елина Кешишева. Много променена, но минаха повече от 20г от манекенския и период.

# 261
  • Мнения: 31 424
Китодар Тодоров на събитие. Много мил и възпитан човек.

# 262
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 846
Кузман Илиев до Парк хотел Москва.

# 263
  • софия
  • Мнения: 2 926
Свежен Младенов Саня Борисова, Ивайло Драгиев, Албена Колева, Кирил Ефремов и Тончо Токмакчиев в театрални постановки.

# 264
  • София
  • Мнения: 1 674
Бойко Кръстанов гледах в моноспектакъла му. Самата постановка не бих казала, че беше съвсем по моя вкус, но след спектакъла, той се държа изключително топло и любезно с хората, които искаха да го поздравят.

# 265
  • Мнения: 24 840
Силвия Лулчева вчера

# 266
  • София
  • Мнения: 8 182
Свежен Младенов, много го харесвам.

# 267
  • София
  • Мнения: 23 173
Вчера- Яна Грудева ( помня я аз от Африка- Звездите сигурно са полудели, не знам дали  се изявява някъде сега) с малко дете и възрастна жена в една пицария. Искаха да седнат, но нямаха столчета за деца и си тръгнаха, изключително любезна и възпитана. Изглежда и прекрасно също така.
Днес един певец Владо, който стана известен от един конкурс на Слави. Вървеше сам в квартала.

# 268
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 456
Владо Димов може би.

# 269
  • USA
  • Мнения: 7 377
В рамките на 24 часа видях

Ваня Джеферович на Дондуков два пъти. Ако утре мина от там,сигурно отново ще виси на масичката пред заведението и ще пие бира в компания на друг любител на бира. Симпатяга,отдалече му личи,че е чужденец.

Пак на Дондуков седнал на маса с компания - Николай Дойнов.
 
Рафи Бохосян в градинката зад Двореца в компания на едно момиче,млада актриса. Моята приятелка ми ги показа докато се разминавахме и нямаше да им обърна внимание. Много нисък с излъчване на 17 годишен. 

Утре сме на представление на Весела Бабинова,предполагам,че изглежда същата както на екран.

Общи условия

Активация на акаунт