Цигарите

  • 3 488
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 121
Спрях ги преди година и осем месеца ,но наскоро запалвал по една ,две цигари на седмица с кафето.Преди и сега припалвам Карелия слим. Дано не се поддам на изкушението отново Praynig.

# 16
  • Мнения: 5 299
От скоро ги намалих на 1 кутия за 24 часа Mr. Green Мдам, за мен това е голямо постижение. Обикновено пуша ММ100. Вмомента нямам половинка. Mr. Green

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Не пуша. Нямам нищо против тези, които пушат, просто аз не понасям цигарения дим. Най се дразня след дискотека, когато всичките ми дрехи смърдят  ooooh!

# 18
  • Мнения: 6 155
1 кутия за 2 дни. Виктори ню силвър или бяло боро.

# 19
  • Мнения: 7 111
Аз съм пасивен пушач и не знам точно колко изпушвам на ден. За марката - май основно Карелия дишам.  Thinking

# 20
  • Русе
  • Мнения: 511
Аз пуша около 10 цигари на ден, но ако излизам на дискотека, тогава нямам мярка!!! Направо се уливам! е, разбира се на другия ден съжалявам....Бях ги спряла за 6 месеца, но всичики около мен пушат...сега мисля пак да ги отказвам!

# 21
  • Мнения: 360
Не пуша вече три месеца, много се гордея с това. И мъжа ми ги отказа заедно с мен.Наистина е облекчение, пожелавам го на всички. А, преди пушех, като кумин по кутия и половина на ден, ако излизаме вечерта и до три. Ужас.

# 22
  • Мнения: 5 103
Пуша, малко по-малко от кутия на ден. Карелия ултима пуша. Съпругът ми и той пуши.

# 23
  • Мнения: 250
Аз пуша до една кутия на ден.Подчертавам ден Simple Smile.Защото ако съм излязла някъде вечер или сме на маса с приятели 2 кутии ми отиват.Пуша Виктори ултра.Мъжът ми ги спря на инат.Обвини цигарите в разход на средства.Аз за съжаление не мога да им сложа още такава присъда.Simple Smile

# 24
  • Мнения: 27 524
Не пуша. Никога не съм опитвала даже  Party

# 25
  • Мнения: 1 959
Не пуша от около 2-3год.спрях ги заради мъжът ми който също не пуши

# 26
  • Мнения: 3 248
Не пуша. Щастливка съм, че най-близките ми също не пушат. Grinning

# 27
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
3 цигари дневно. Пуша Виктори Ултра

# 28
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
От 08.01.2007 не пуша. Пушех по една кутия на ден. ОТ тази дата нито съм палила,нито съм си дръпвала. Съпруга ми пуши. Като за награда ,че спрях цигарите,взех,/ че забременях от въздуха hahaha #Crazy

# 29
  • Мнения: 14 654
не пуша, никога не съм пушила, мъжът ми не пуши вече- повече от година не е палил, надявам се, че няма да си върне вредния навик

Общи условия

Активация на акаунт