Дългото чакане след трансфер- тема 112

  • 32 358
  • 804
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 993
Момичета, за пръв път виждам резултат, различен от 1, не смея да се зарадвам Animal Hatching Chick просто искам да продължи да се покачва, много ми е емоционално в момента.


Кой ден е и на колко дневен Е ?

# 646
  • Мнения: 81
ЗЕТ на 16-ти Май, 3 броя 5-дневни, резултата е от тази сутрин. Purple Heart

# 647
  • Мнения: 2 677
Мая, тихичко честито ☺️❤️🍀 На 9ти ден пусни отново и стискам палци резултатът да е повече от двоен! 🍀🍀🍀

# 648
  • Мнения: 81
Мая, тихичко честито ☺❤🍀 На 9ти ден пусни отново и стискам палци резултатът да е повече от двоен! 🍀🍀🍀

Kactus, благодаря ти Yellow Heart  People Baby Nature Sunny дано поне едничко се окаже геройче. Ще споделя отново следващите резултати.

# 649
  • Варна
  • Мнения: 392
Момичета, можете ли да ми кажете дали са правилно сметнали дните за трансфер? Пункция и оплождане в понеделник, замразяване в събота. Започване на прогестерон в събота, трансфер в четвъртък. Това са дни от различни месеци.

# 650
  • Мнения: 2 677
Момичета, можете ли да ми кажете дали са правилно сметнали дните за трансфер? Пункция и оплождане в понеделник, замразяване в събота. Започване на прогестерон в събота, трансфер в четвъртък. Това са дни от различни месеци.
Всичко си е по учебник. Успех! ☺️🍀🍀🍀

# 651
  • Мнения: 16
Ъпгрейд
Бях вчера на преглед, през корема ме гледа, защото каза, че не е препоръчително с вагинален.. (за пръв път чувам)
видяха се 2 сакчета 🥰 и докторът видя леко отлепване. Каза да допълня прогестерон, но понеже съм след ин-витро в Турция, писах на координаторката и тя ми каза да слагам прогестерон вагинално, но не ми уточниха нито какъв нито колко мг, нищо допълнително. Взех си Утрогестан 100мг. По един път мога ли да то прилагам, а мога ли да го пия, вместо вагинално?

Момичета в коя седмица според вас докторът е възможно да види нещо. Продължава моето кафяво зацапване и ще отида днес на преглед да видим какво ще ми кажат, че вече не си намирам място от притеснение. По калкулатор съм някъде 5с+3 дни дали ще види докторът нещо според вас?

# 652
  • София
  • Мнения: 1 456
През устата, ако го пиеш - ще ти падне кръвното и ще ти е замаяно. Слагай вагинално, стига да няма кръвотечение. Колко да поставяш не мога да кажа, индивидуално е. Обикновено 2х2 или 3х2.

# 653
  • Варна
  • Мнения: 392
На мен ми е изписан инжекция  пролутех и кринон гел вагинално веднъж дневно, но си мисля, че лекар трябва да ти изпише и да ти каже кое как.
Чак ми е странно, че са ти казали да допълнеш прогестерон, а не са ти изписали. По твое усмотрение ли? Нали за това са доктори.
И да, в начална бременност не е препоръчителен вагинален ехограф, само коремен.

# 654
  • Мнения: 1 904
Ponichka, аз бях на 2*200 мг вагинален прогестерон, но си слагах и мускулно прогестерон, а освен това на два пъти слагах пролутон депо при прокървяване. Настоявай координаторите да попитат лекаря и да ти кажат точната доза

# 655
  • Мнения: 1 238
Само да вметна, че до 14г.с. ме гледаха само с вагинален ехограф, дори и като съм ходила на прегледи не при репродуктивния си. Изключение беше само ФМ.

ponichka, и аз смятам, че трябва да ти кажат точна доза, а не ти да решаваш колко и какво да приемаш.

# 656
  • Мнения: 16
Говорих с българския доктор, при който бях на преглед и ми каза Утрогестан 100 3х2табл през устата, имам зацапване, това беше и проблема, заради който посетих доктор., най-вероятно затова ми е през устата, но аз съм доволна, защото мразя вагинално да поставям :/
* Момичета искам да ви благодаря, че сте толкова отзивчиви и съпричастни! Тук сме голяма сила ❤

# 657
  • Мнения: 81
Момичета, май не отива на добре.

# 658
  • Мнения: 4
Момичета, май не отива на добре.



По едно и също време ли са правени? Почти двойно е, според мен пусни пак след 2 дни. При всеки стойностите на чхг се развиват различно. Стискаме палци!!

# 659
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 955
Чхг трябва да се удвоява през 48-72ч

Общи условия

Активация на акаунт