Дългото чакане след трансфер- тема 112

  • 32 777
  • 804
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 81
Разбирам но дори да се беше удвоило, не е ли 60 твърде ниско за 9-ти ден на 5 дневни?

Не са правени по едно и също време, беше невъзможно, днес лабораториите тук са до обяд и пуснах в 8 сутринта. Първото е пуснато около 13:00ч. на 23-ти. Няма 48 часа но все пак.

Официалната ми дата е Вторник (28-ми) ще бъде 12-ти ден , та да видим…

# 661
  • Мнения: 79
Струва ми се нормално покачване. И аз си чакам резултатите днес и времето минава много бавно.
Момичета, май не отива на добре.


# 662
  • Мнения: 81
Струва ми се нормално покачване. И аз си чакам резултатите днес и времето минава много бавно.
Момичета, май не отива на добре.



MBStefanova , ще се радвам да споделиш щом излязат. Flowers Four Leaf Clover

# 663
  • Мнения: 1 914
Maya888, ако продължава да расте със същия или по-бърз темп, ще стане хубава стойност на 12-14 ден. Трябва да пуснеш пак, няма как. Стискам ти палци Flowers Four Leaf Clover

# 664
  • Мнения: 17
Тези от вас, които са били на Естрофем, след успешна бременност в коя седмица го спират?

# 665
  • Мнения: 1 038
Тези от вас, които са били на Естрофем, след успешна бременност в коя седмица го спират?
В осма.

# 666
  • Мнения: 309
Тези от вас, които са били на Естрофем, след успешна бременност в коя седмица го спират?
Точно седмица не помня, но доста рано ми го спряха, май като чухме пулс. И пак беше на принципа "колкото ти остава, допий си го и край", а то ми оставаше примерно за още половин месец, но те не знаеха колко имам.

# 667
  • Мнения: 254
Тези от вас, които са били на Естрофем, след успешна бременност в коя седмица го спират?

Моя го спряха в 11

# 668
  • Мнения: 118
Сега съм в 7гс и ми го намалиха, 2*1 за 7дни и после по 1 на ден за още 7дни.
Значи някъде към 9гс трябва да го спра.
Тези от вас, които са били на Естрофем, след успешна бременност в коя седмица го спират?

# 669
  • Мнения: 79
Здравейте момичета,както обещах споделям резултатите от теста на 7 ден на едно 5 дневно.
Как ви се струва прогестерона?

# 670
  • Мнения: 217
Здравейте момичета,както обещах споделям резултатите от теста на 7 ден на едно 5 дневно.
Как ви се струва прогестерона?
ЧХГ е повече от супер за 7ми ден. Моето беше 62.
Прогестеронът за жалост е на долна граница по моите референтни.

Твоят в nmol/l e 36.41
Няма ли начин да се позасили? На инжекции ли си?
Честито! 🍀🍀🍀
ПП поправих се, че не бях сметнала .5…малко над долна граница.

Последна редакция: сб, 25 май 2024, 21:36 от Anniey

# 671
  • Мнения: 79
Благодаря много !Не ,на циклогест 2 пъти вагинално.
Здравейте момичета,както обещах споделям резултатите от теста на 7 ден на едно 5 дневно.
Как ви се струва прогестерона?
ЧХГ е повече от супер за 7ми ден. Моето беше 62.
Прогестеронът за жалост е малко под долна граница по моите референтни.

Твоят в nmol/l e 34.67
Няма ли начин да се позасили? На инжекции ли си?
Честито! 🍀🍀🍀

Последна редакция: сб, 25 май 2024, 22:21 от MBStefanova

# 672
  • Мнения: 413
Тези от вас, които са били на Естрофем, след успешна бременност в коя седмица го спират?
При първата ми бременност репродуктивния лекар ми каза като чуя пулс да го спирам.

# 673
  • Мнения: 2 152
На мен ми казаха в 10 г.с. да спра естрофем.

# 674
  • Мнения: 81
Здравейте момичета,както обещах споделям резултатите от теста на 7 ден на едно 5 дневно.
Как ви се струва прогестерона?

Hug Супер!!!  Flowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт