🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 8

  • 110 314
  • 2 755
  •   1
Отговори
# 1 080
  • Мнения: 1 166
Леле, Виктория е изпуснала клюката за снимките на Валерия. Голям пропуск от нейна страна...тцтц. 😆😆😆

# 1 081
  • Мнения: 5 642
Отначало харесвах Маги, но сега ми е много досадна. Браво, че не влиза в конфликти, много добре отигра атаката снощи, но с Алек ми е голяма трагедия. От ден първи говори едно и също - как се случи това, не вярвам какво се случи, губя се в очите ти, нищо друго не ме интересува... Изключително натоварващо ми звучи. И вечно е с една кахърна физиономия.
Мисля, че Валерия ги послъгва, за да става сеир, но не бих се учудила, ако е станало нещо

# 1 082
  • Мнения: 1 697
Аз съм до спора с Мария и Виктория. Виктория пак дразни с тъпотията си, не мога да я гледам.

На играта Криси се представи най-зле, следвана от Маги, а пантерките няма да ги коментирам. Маги има поглед на хитро теле. Най-добре бяха Надя, само ако спре с дразнещата интонация на превъзходство ще е супер, Мария също се справи супер, Виктория и тя, като съм сигурна, че Виктория знае кои са ни съседките, то си личеше, но пак ми е антипатична. Grinning

# 1 083
  • Мнения: 23
Валерия утре заминава 😄 със сигурност ги лъже, не са пекли кекс на плажа. А Алеко няма да прости подобни интриги

Това момиче е уникална утайка във всеки един случай. Да, красива си, но като си развратна файда

# 1 084
  • Мнения: 1 047
Някоя замина ли си снощи?

# 1 085
  • Мнения: 23
Някоя замина ли си снощи?

Барбара

# 1 086
  • Мнения: 9 036
Аз тепърва ще гледам и съм до играта. Вчера като ви четох си викам - Да, човек може да блокира. Обаче като гледам какви са въпросите.... ами, ще ме прощават, но това са мега елементарни неща. Няма нужда да си умен, а само да не зяпаш инстаграма и броиш лайкове по цял ден.
Сори, но нямам оправдание за излагацията. Камерите не са довод, защото свободно си злобеят пред тях.

# 1 087
  • софия
  • Мнения: 3 425
Брутро, банда! Разливам кафето и се мятам в размисли и страсти, относно снощния епизод.
 Срещата с Йоана ми беше опознавателно скучна. Избутаха я криво ляво. Алеко как не смени този рефрен. На всички пее една и съща песен. Благата вест е, че поне този път им отпуснаха вечеря, а не ги караха да хващат риба с голи ръце от садките.
 Матурата на останалите ергенки беше епична. Интересното е, че Алек много добре е успял да се ориентира коя, колко умствен багаж има. Веднага нацели кои две са евентуалните победителки.
 От снощната серия го видях направо влюбен в Нани. До сега не съм забелязала да се нахвърля сам самин върху някоя друга, все те го придърпват и заапват. Снощи тя буквално му действаше, като магнит. И защото тук много и се сипва да си кажа. За мен тя е най-големия пич от ергенките.
 Виктория и сие са опасна работа, как добре си играят играта, шапка им свалям.   Като видяха, че за сега Магдалена държи фронта се насочиха към шаферките и. Валерия веднага захапа въдицата и довечера ще се активизира на макс. На Катето и беше малко трудно да схване, какво се опитват да и обяснят, но след последната роза рязко и просветна, че ако продължава така може и да не остане още дълго.
 До промото за утре бях почти на 100% сигурна, че интимността ще излезе голяма парлама или в най-добрия случай на Наум са му се възпалили хемороидите и Алеко е извадил цикатридината. Но явно наистина ще има такава.
 Чакам с нетърпение големия разврат на събитията и как Алеко ще посрещне да му се нахвърли цялото ято. Дали ще излезе цял от дневната на имението или ще е с пооскубана перушина петльото.
 Удобен момент е някоя да върне розата, ако го направи довечера ще и стисна ръката.

# 1 088
  • Мнения: 3 813
Ако днес си замине Валерия, което би било супер 😂, значи Алеко наистина ги подпуква по азбучен ред 😂

# 1 089
  • Мнения: 66
Плюс от мен , че Маги не се оплака от отношението към нея.
Ето това е, което никоя от тях не трябваше да прави ever, моментално му пада в очите при такова действие, то се вижда в реакцията му. Браво на Маги, че го спести!

# 1 090
  • Мнения: 66
Надежда е много инфантилна за възрастта си и също така показва повече фалш и лицемерие от Маги.
Абсолютно, аз пък от всичките там тази точно не мога да я дишам, ама никак, ни на външен вид, нито държание, нито мълчане като пукел цял сезон, а бе превъртам като я дадат🫣

# 1 091
  • Мнения: 1 697
Оооох, Маги си общувала с хората отвън за други неща, не било важно колко си образован. Те нашите мутри не са известни с интелект, та е ясно защо Магиту мисли така. Grinning

# 1 092
  • Мнения: 80
Аз напълно минах на страната на Маги. Участничките ми станаха многа противни след нападките срещу Катето. Това са някакви емоционални инвалиди и изобщо не ме интересува коя от тях има най- добра обща култура след като не са достатъчно интелигентни да знаят кога да спрат със заяжданията.
Надежда ме уби с признанието се, че мирише мръсните дрехи на Алек. Чудя се дали не си е скрила някой друг чифт от мръсните му гащи под възглавницата, за да си ги мирише преди заспиване.
Относно Алек и Валерия ми е рано да правя заключения, защото промото може просто да ни подвежда.

# 1 093
  • софия
  • Мнения: 3 425
Я си представете следният разврат на събитията:
 Ергенките са се накокошинили яко след сексовете и са видимо недоволни. Алеко решава да изиграе пак обратно розораздаване и всички си взимат розите и вместо на него ги стисват здраво в ръце и потеглят дружно към изхода. В имението остават сал Валерия и разбира се Горджъса (тя си е изначално на Мелмак, заета да пише сценарии в главата си, но само, когато е без каска. Разбра се, че каската и блокира мозъчната дейност)
 Честито на Алеко има си две финалистки.😁

# 1 094
  • Мнения: 2 027
Не зная. Маги и Кристина са умишлено нападани и подложени на психологически тормоз . Колкото и да го отиграват непукисти им се отразява . За това и се представиха най-зле. Под стрес мозъка сериозно може да изключи , че даже и за елементарни неща .

Общи условия

Активация на акаунт