Има ли майчета от Лагера?

  • 2 350
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
emi moje ako siak6 da se sre6tnem v gradinkata togava a?

# 16
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
ICQ 249 118 741

# 17
# 18
  • Мнения: 77
Здравейте на всички и аз да се включа във вашата темичка  Hug
И аз съм от Лагера и от доста време немогада си намеря компания за разходка  Sad та се радвам че намерих темичката, но като гледам от септември не сте писали. Аз живея на Смолянска 2, може да го намерите в bgmaps.com

# 19
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Супер слаба група сме от Лагера, да не кажа - несериозна Sunglasses

# 20
  • Мнения: 1 147
Супер слаба група сме от Лагера, да не кажа - несериозна Sunglasses
Embarassed Аз да си призная бях забравила за темата, след като доста време никой не пишеше тук, но гледам сега от време на време някой се включва Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 572
И аз да се запиша  Grinning ! Моята мома е почти на 4г. . Като е топло се подвизаваме из паркчетата вечер след градина  Grinning

# 22
  • София
  • Мнения: 561
и аз живея в Лагера Simple Smile на Борис и Несторов (кръстовището). През седмицата ходя на работа, а малката на ясла, но събота и неделя се разхождаме из кварталните градинки Simple Smile

# 23
eho zdraveite........
i az re6ih da drasna ne6to tuk?emi koga 6te se saberem.........da se vidim?
nie vseki den sme na razhodka taka 4e ako mu e sku4no na nqkoe mam4e da idva pri nas...................... Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 8 932
Здравейте. И аз мноооого отдавна не бях влизала в темата, даже не знаех, че все още съществува. Явно няма кой да пише тук. Иначе майчета има много в Лагера. Но явно не пишат тук. На мен градинката на ГУСВ ми е малко далеч, ходим в голямата градинка до 25 у-ще или до блока. Аз съм на Баба Илийца до супера.

Общи условия

Активация на акаунт