Боледуване на децата ни-тема 78

  • 17 064
  • 786
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 530
Рейна, защо тестването за акари да не е с кръвен тест? Не е точно или?
При нас кръвния тест за алергии показа към акари,за това ще ми е полезно да знам.
Днес ще ходим на лекар с резултатите.
Да, кръвният тест за акари не е точен. При моят син излезе 2-ра степен на кръвни, но това не означава, че реагира. Трябва да се повтори теста с вдишването и да се види дали реагира наистина.

# 781
  • София
  • Мнения: 726
И аз съм за промивка със смрадлика или лайка. И Бепантен май е за чувствителна кожа.

# 782
  • Мнения: 1 326
Аз пак да предложа Розалгин прахчета, Ганева ги дава обикновено. За детски интимен - Uriage GynPhy, дават си го на опаковката за момиченца от 4г. нататък и съм доволна.

# 783
  • Varna
  • Мнения: 503
Купих калиев перманганат ама май ме стрх да го направя. Розалгина как се ползва?  Един интимен душ гел ми на набутаха във аптеката на Юсерин. Освен с търся на Uriace.

# 784
  • Мнения: 193

Да, кръвният тест за акари не е точен. При моят син излезе 2-ра степен на кръвни, но това не означава, че реагира. Трябва да се повтори теста с вдишването и да се види дали реагира наистина.
[/quote]

Тестът къде се прави ? След вдишване как се измерва
Не знам как се определят степените, при дъщеря ми при норма 0,35 стойността е 65  - това при кръвен тест.

# 785
  • shumen
  • Мнения: 18 258
СимонаК,и мен ме е страх да използвам калиев пергаменат за дете.И аз съм за интимен гел.Да не са и били тесни гащичките и затова да се е зачервила?
Тони,не е толкова страшно вземането на венозна кръв.
П.С.Пускам нова тема,че старата надхвърли 50 страници.

# 786

Общи условия

Активация на акаунт