Ahlan Wasahlan при най-слънчевите мами в арабските страни 17

  • 20 699
  • 288
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 269
Нои4ке  приятно трениране ти пожелавам,гледаи само да не разтегнеш някои мускул Laughing Heart Eyes Тъкмо щях да се хваля с крем карамела си ,но хаиде в някои по недиети4ен ден Simple Smile

Машала на Сами.Аз ще замъл4а за килограмите на малкия,4е положението е траги4но Sad Не,4е и каката е от пълните,но що годе бива.
Преди малко наказах Дима да си отиде в стаята и да не мърда от там.След 5 мин престои излиза момата,пременена с нова пола и блузка #Crazy Ще трябва да сменям стаята явно,4е там си е в свои води и ефектът е 0

# 241
  • Мнения: 3 463
Както и очаквах,пълна скръб Embarassed Десетина майки  в екстаз обикалят в кръг,всеки си хванал детето,пляс-пляс ръчички,нищо,което да не можеш да направиш сам.Цялото удоволствие струва 320 долара за 10 часа по 40-45 минути.На карате не искат да го вземат,малък бил,една майка ми каза пък,че нейният педиатър бил против,трябвало да се чака до 6 година,за да укрепнат костите? Thinking

# 242
  • Мнения: 1 655
Здравейте и от мен!
Дтти верно сами е на почти 11 месеца и е 12кг ами той от малък наддаваше добре, на 3 месеца беше 7 кг само съм кърмила!сега дори не яде добре!Но аз също съмм била шишкаво бебе а и баща му хич не е дребничък!
76см е и докторката не ни е казала да минава на диета, защото е в нормите на мксимума !
аз си мисля че като тръгне да върви и ще си ги изразходи, а и не яде много последния месец яде много рядко по 200 гр повечето случаи изяжда половин бурканче и след 10,15 минути пак го моля!
Ох как искам и тук да има такива неща като тези дето ноя показа или дори нормалните детоса по моловете!но да се ндяваме че скоро ще си ходим като почне да играе ще има къде!тук няма къде детски рожден ден да се организира дори, има в една сладкарница където се ПУШИ!и един детски кът които е на открито!А толкова мнго майчета с колички!
Миме това за бебтата на волана е ужасно!И азсъм го виждала в кувейт,не знам коя луда майка се е съгласила с лудия си мъж!
днес излезнахме за половин час че ипуших вече!не че той иска да седи в количката, докато спра количката да влезна в някой магазин и той реве!Не знам кога ще се орави с това и сутринта спи му се 2 не вижда заспива в ръцете ми и като го сложа в леглото и се ококорва и плаче да го взема, пак заспива пак го плагам пак се събужда ами това упражнение беше 1 ч! #CrazyВеднъж не е забил главата сам да заспи, колко пъти съм го оставяла да не го приспивам на ръце ами от сутринта като се събуди единия ден заспа чак в 3 и то като се гушна в мен!не знам вече какво да правя!иска да си се гушка и така да спи дори, ако не ме усеща до него се буди и плаче!
ох май длъжко стана!
лек ден от мен!оплаках ви се !

# 243
  • Мнения: 3 463
Креми и dtti,така като ви слушам ми действате успокояващо за малкото ми кюфтенце,на 2,3г е15 кг с дрехите,не знам последно колко е висок,но все ми се струва пълен.Двамата с него сме низвергнати в семейството по отношение на теглото. Mr. GreenПо този повод ще ида да врътна една пица,да не остана по-назад от Милена. Wink Hug

# 244
  • Мнения: 1 655
Ноичка верно е доста това,на час идва по около 10 динара!и след като не си доволна!
Миленче това с наказанието ми хареса,толкова са хитри малките,разбират а се правят ако мине номера мине! Hug
dtti а за сателитнете канали се хващат до сиричю и средата на ирак,аз миналата година специално проверчвах но не става!дори имало декодери по 200 лв с карта които си ги вземали за европа, но за гълфа не стават, сателита бил на някакъв спътник над кипър и обърнат към европа, нещо такова ми обясниха!до преди 3 години в кувейт се е хващало Бтв но като са обърнали нещото си и не се вижда , сателит ли що ли да не объркам да кажа простотия!

Последна редакция: ср, 28 фев 2007, 15:28 от Kremi_m

# 245
  • Мнения: 1 184
Креми, до средата на Сауди /до Рияд/ се хващат сателитните. Аз разпитвах, но не ме устройва, тъй като сме по-надолу #Cussing out. Иначе националния сателитен канал БТВ си го хващам /но от форума не ми остава много време за ТВ  Twisted Evil/.
Ноичка, а нямате ли тенис? При нас в компаунда идва треньор и майките са много доволни. Мисля след ваканцията да запиша Рая на тенис и на плуване, че и ние имаме много енергия да изразходваме  Joy. А ако може и мама да се понаучи малко и от двете, ще е супер, но на мен ми трябват нощни занимания, че да не ме гледат хората  Mr. Green.
dtti, много хубаво с това дружество. Колко българи сте там? Ние тук ни посолство имаме, ни други българи  hahaha. Освен аз да си направя дружеството. Ноичка, нали има и други хора от БГ при теб. Може да се организирате и да празнувате заедно /ако поддържате контакт разбира се/.

# 246
  • Мнения: 3 463

Ноичка, а нямате ли тенис? При нас в компаунда идва треньор и майките са много доволни.


Аз вашия компаунд съм го признала  Mr. Green,то не бяха yellow pages за набиране на домашни помощнички,купони,сега и частни тренери,че и нощни тренировки  newsm18 ,така ли му казват вече,и то на няколко минути разстояние от спящия и нищо неподозиращ благоверен  newsm66.Тази Комисия за Нравствеността и Предпазване от Порока,спи ли?  smile3533  love001

И тук има тенис,на етажа ни има зала за скуош,любимо място да пречат на сестра си да играе. LaughingПлуване не ми се иска още заради честите ушни инфекции,за него най-добре е нещо като карате и без това прави нон-стоп стойки като нинджа.На спортния ден не спря да беснее,нещо такова ми се иска.

# 247
  • Мнения: 1 269
Ние пак да се разпишем в болницата,но слава богу няма нищо сериозно с кра4ето на малкия футболист Simple Smile
Ели зна4и ти не ску4аеш Grinning При нали4ието на толкова много занимания..тенисът е супер и килца се свалят.И аз мисля да записвам Дима на плуване,но ми казаха поне на 5г  да стане Simple Smile
Креми, а аз какво да кажа.С мал4о сме като любовници,заедно спим хванат за косата ми и Дима се примъква по някое време в леглото  и е кошмар Sick Скоро време ще се превъзпитаме,но няма да е много лесно знам.
Ноиа ти за фитнес за малките ли,а аз друго си помислих Laughing Не ме бии,шегувам се Hug Heart Eyes

# 248
  • Мнения: 3 804
здравейте
креми сами не се ли опитва да върви,ако нямаш вземи си от каишките за прохождане,даяна за 2 дена проходи с такава ,а беше на 10м и 3дена и от тогава не се е спряла,а вече си събува панталона рисува с фулмастерите на каките по краката си и пак се обува за да не я видим и да и се караме.креми и ние имахме същия проблем с заспиването постепенно я научих да спи с играчка и вече не плаче Hug
за дружеството само в дамаск и околностите сме около 50-като минимална бройка,освен това имаме филиали и в другите градове

# 249
  • Мнения: 3 463

Ноиа ти за фитнес за малките ли,а аз друго си помислих Laughing

Шегаджийка  Joy hahaha Радвам се,че всичко е ок. Heart Eyes

# 250
  • Мнения: 1 655
ох успооих сече не само сами с неговите номера,
аз каишки имам и пробвамес тях, вече 2-3 пъти се пуска и прави 2-3 крачки но в повечето случаи като се пусне и падана ръцете си напред, тежи му дупето сигурно, а от както е започнал да се изправя си се пуска-на бобче както казват тук!
страх го е още да върви изглежда!и нещо последните два дни вобще не иска да яде, 2,3 лъжички и започва да върти главата, а аз не въртя глава за нищо, от къде сенаучи незнам!Само кремчета и банани или солетки яде!Дане говорим че не иска сухо мляко,а само кисело и то рядко!дори ако направя крем с сухо мляко и усеща,какво му стана партидата на млякото ли е била лоша що ли!след годинката ще му взема друга марка досега бях на Нутрилон!Ще видя кое е по сладко!
а тази вечер го оставих да не го приспивам като се гушкаме, то бе игра то бе чудо все се дупеше да се гушка но аз гледах тв,да му покажа че тази вечер няма да се гушкаме!и накрая заспа върху краката ми, а следобед е спал само 1 ч! #Crazy

Аз докато бях в кувейт само този сателитен канал на БНТ се хващаше а е толкова скучен!
хаиде лека вечер от нас

# 251
  • Мнения: 1 184
Аз вашия компаунд съм го признала  Mr. Green,то не бяха yellow pages за набиране на домашни помощнички,купони,сега и частни тренери,че и нощни тренировки  newsm18 ,така ли му казват вече,и то на няколко минути разстояние от спящия и нищо неподозиращ благоверен  newsm66.Тази Комисия за Нравствеността и Предпазване от Порока,спи ли?  smile3533  love001
Ех, и ти пък сега. Така си знаех, че ще ме погнеш, но като не можах да измисля да го обясня по друг начин  Joy. А каква Нравствена полиция споменаваш? Аз на мойта възраст какво мога да правя друго освен ТВ и ядене?  Mr. Green

за дружеството само в дамаск и околностите сме около 50-като минимална бройка,освен това имаме филиали и в другите градове
Shocked. Супер.

И аз на времето купих на Рая такива каишки за прохождане, но докато се наканя да ги ползвам, детето си проходи и без тях. Сега да видим дали ще ми влезнат в употреба за бебо.

Сега ви пожелавам лека нощ  Hug. Утре кой ще прави кафето???

# 252
  • Мнения: 1 363
Нойа, тези джимове доста енергия изразходват. Аз водих Алекс на такъв 3 семестъра и всяка сесия го изморяваше порядъчно. За нас са скучни, но децата ги харесват Peace (по мои наблюдения)

# 253
  • Мнения: 1 269


4естита Баба Марта моми4ета  Hug
Здраве,радост,берекет,щастие,любов Късмет  bouquet

# 254
  • Мнения: 3 463
Честита Баба Марта   bouquetДа сте здрави,румени и засмяни! Simple Smile

Мира,може пак да отида. ThinkingНо сесията на която присъствах не ме въодушеви,може би беше за по-малките.Малките де факто нищо не правеха,беше раздвижване за майките главно.Има и самостоятелни групи за по-големи,ще го мислим.

Ели,теб мутауа не те ли е спирал? Laughing Мен щеше да ме бие един в Рияд преди години,че бях без воала на главата.  Mr. Green От тогава не съм се срещала с тях,и там на свободия го обърнаха. Simple Smile

Креми,аз бях взела каишки на Ния още преи 12 години,обаче при никого от тримата не проработиха,направо увисваха на тях.Това ,което горещо ти препоръчвам и с което Атли проходи за отрицателно време беше проходилка,но не такава,в която сяда,а тази,която бута и върви след нея.Е,невероятна е,нашата е на Фишер Прайс и съм много доволна.

Ние сме в Саудито в момента с децата.Оставихме Грени да почива и да твори.Подготвя изложба и е в творчески транс в момента. Heart EyesИмам мартеница на абаята,Джон и децата и те са порядъчно закичени.В момента пиша от офиса,където съм подложена на ирландски тормоз,отвсякъде ирландска музика на max,секретаря на Джон прави самолетчета на децата   Mr. Greenи аз се опитвам да се концентрирам върху две изречения сред тази шумотевица.

Общи условия

Активация на акаунт