

Да не забравим усмивката на Джан!






НОВ САНДОКАН С ДЖАН ЯМАН В ПРОИЗВОДСТВО
Рестартирането на SANDOKAN стана реалност. Сериалът, базиран на историите на Емилио Салгари и разказващ за приключенията на „малайзийския тигър“ почти 50 години след известния сценарий на Серджо Солима, се продуцира от Lux Vide в студиата на компанията във Формело, близо до Рим, и в горите и плажовете на Калабрия.
Звездата беше турчинът Джан Яман, а ролята на Янез отиде при Алесандро Прециози. Новодошлият Алана Блур ще бъде Перлата на Лабуан. Сериалът ще го гледаме по канал Rai 1 най-вероятно през 2025 г.
Известно е, че историята ще започне с произхода на известния пират, който се бори с колониализма в моретата на Далечния изток.
Ще бъдат използвани нови технологии за пресъздаване на повечето сценарии. Новата версия на Sandokan TV, заснета на английски, е режисирана от Жан Мария Микелини и Никола Абатанджело.
Желая ви прохладен ден!











































