✨Dancing Stars Bulgaria 2024 - Тема 5

  • 31 435
  • 844
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 7 192
Госпожа Лютичe, аз не знам какви са отношенията на Веси и Емрах зад камерата, така че не приемам чак толкова категорични изказвания. И след като е жертва на сексуален тормоз,  може направо да подаде жалба, а също и да се откаже от участие.

# 586
  • София
  • Мнения: 6 001
Не съм чула нито един от двамата открито да заявява, че имат връзка.
Искам да видя как Веси подава жалба за тормоз. То в темата многократно имаше мнения - какво толкова една целувка. Обществото ни не е узряло в разбирането за това какво е личност и как да я уважаваме.
И по спора за расизма - не харесвам Емрах не защото е ром или турчин, а защото е просто леке.

# 587
  • София
  • Мнения: 11 708
Според мен го направи, защото осъзнаваше, че повече едва ли ще я види. Има чувства. Другите обаче реагираха като хора, които не стават свидетели на това за пръв път и очакваха тази реакция. Сега като го завърти животът ще я забрави.

# 588
  • Мнения: 7 192
Не съм чула нито един от двамата открито да заявява, че имат връзка.
Нямат задължение да информират.

# 589
  • София
  • Мнения: 2 080
А за реакцията на Емрах какво ще кажете? Доволно-нагъл изглежда след като я целуна. Все едно е игра за него.
Аз това не го гледах снощи, но днес клипчето ми изскача от всякъде,.

# 590
  • София
  • Мнения: 6 001
Не съм чула нито един от двамата открито да заявява, че имат връзка.
Нямат задължение да информират.

Така е. Но поне засега Веси се дистанцира. Редно е това да се уважава.
Което пък ме навежда на мисълта - възможно ли е да харесваш една жена и да не я уважаваш. Това показва, че или мъжът е прост и невъзпитан или я бройка и не може да се говори за любов.
Дано Веси да го е прозряла.

# 591
  • Мнения: 5 338
На мен момчетата ми изглеждаха изненадани от реакцията на Веси. Ако на нея пък чак толкова й е неприятно, ми да поиска смяна на партньора, нямаше да й откажат. В другите двойки има също не малко физически контакт, но никой не подскача като Веси. При Емануела имаше нещо и съответно  партньорът беше сменен.

# 592
  • Мнения: 232
Реакциите на миманса докато двойката изчаква да си чуе оценките винаги са много смешни ! Най- любим ми е Тошко - страхотни муцунки прави😂 Изобщо ми прави впечатление ,че мъжете - звезди и мъжете -професионалисти се сприятеляват и искрено се подкрепят! Много мило 😉😀

# 593
  • Мнения: 67
На Неделя щеше да й отива един по-елегантен стил и партньор. Просто Месечков не й подхожда. Той не може да я представи в най-добра светлина.
Напълно съм съгласна с Вас. И аз съм си го мислела това.

# 594
  • Мнения: 7 192
Емрах трябва да уважава повече партньорката си, спор няма, липсата на уважение е укоримо. Малко майтап на чужд гръб се получи, другите мъже, които се забавляваха на случката, сякаш на акъла на Емрах бяха, а общо всички - като палави първокласници изглеждаха Laughing

# 595
  • Мнения: 522
На Неделя щеше да й отива един по-елегантен стил и партньор. Просто Месечков не й подхожда. Той не може да я представи в най-добра светлина.
Напълно съм съгласна с Вас. И аз съм си го мислела това.
+1

# 596
  • Мнения: 355
Аз също забелязах физиономиите на мъжете отзад, явно затова съм пропуснала целувката. От вас чух, а сега я и видях.

За какъв сексуален тормоз говорите, при условие че всички двойки се прегръщат и целуват? Емрах напуска шоуто, очевидно харесва момичето, разбира, че това е краят и реагира емоционално. Според мен мъжете отзад се изсмяха на Веси за тъпата й реакция. И за мен беше тъпа, при все че хич не обичам да ме целуват под път и над път.

Имаше едно изказване доста назад, което споделям - Валери танцуваше по-добре от партньорката си вчера. Неговите движения бяха доста по-плавни. Чак се изненадвам, че е много харесвана тук. Но досега нея не я бях забелязала, ще я следя занапред.

А Дара беше гореща като всеки път. Жалко, че редовно я ощетяват.

# 597
  • Мнения: 5 865
На мен момчетата ми изглеждаха изненадани от реакцията на Веси. Ако на нея пък чак толкова й е неприятно, ми да поиска смяна на партньора, нямаше да й откажат. В другите двойки има също не малко физически контакт, но никой не подскача като Веси. При Емануела имаше нещо и съответно  партньорът беше сменен.
В САЩ, да речем, това би било проблем. Ако ѝ плащат повече (вероятно) като партньор на звезда, отколкото на танцьор без партньор, необходимостта да загуби такава позиция не по нейна вина, а заради нежелани целувки и прегръдки, е проблемът.

# 598
  • Мнения: 5 338
Ама това в САЩ. Там се сещат след 15-20 год, че импресарио, режисьор или друг мъж с позиции, някога си ги бил насилил някак си. И в резултат те получават роля, стават известни. И чак сега се жалват от сексуално насилие отпреди четвърт век.
А ние обсъждаме БГ риалити.

# 599
  • София
  • Мнения: 2 418
Емрах трябва да уважава повече партньорката си, спор няма, липсата на уважение е укоримо. Малко майтап на чужд гръб се получи, другите мъже, които се забавляваха на случката, сякаш на акъла на Емрах бяха, а общо всички - като палави първокласници изглеждаха Laughing
Мъжка солидарност 😉
Реакцията на мъжете, а и тази на Ермак след безобидната целувка по бузата ми изглежда сякаш са се хванали на бас “ Няма да посмееш да я целунеш отново пред камерата” 😄 . Абе, мъжка му работа…

Общи условия

Активация на акаунт