Септемврийчето подритва вече, а пък термина е още надалече!

  • 11 573
  • 511
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 217
Аз да се оплача, снощи като си разглеждах корема ми се стори, че имам наченки на стрии от едната страна.. в зоната в която поставям инжекциите са та не съм много сигурна понеже ми синее ама така като гледам май няма грешка. Sweat Язък ми за мазането от първия месец Neutral Face

# 121
  • Мнения: 5 473
Корана,пробвай с чисто какаово или Косово масло. С тази и миналата бременност с това се мажа и няма грешка.

# 122
  • Мнения: 3 794
Аз ще взема комбиниран уред за пюрета, има някакъв на Филипс. С дъщеря ми не съм купувала никакви готови пюрета, а с големият уред за пара за едни морков в половин картоф… че после и пасатор, и това по 2-3 пъти на ден, голямо цапане на едри неща.
Та съм харесала този:
https://www.baby.bg/product/philips-avent-4-1-00-0451/?gad_sourc … YRChoCqJIQAvD_BwE
Разбира се, цената е безумна, но съм се навила, и без това за това бебе не купуваме много неща.
Възглавница за бременни не ми беше удобна, но няма как човек да знае без да пробва.

# 123
  • Мнения: 217
Ами аз мажа с олиото на Палмърс и с лосиона, които са с какао иначе имам и чисто какаово на Драгон фуудс, което ползвах на морето за тен. Марти ти за кокосовото ми каза още в началото Simple Smile Ще видим де ама като си знам тинейджърските стрии,  ще е цяло чудо ако се размина без, явно ще  трябва да мажа по-активно с всичко дето имам вкъщи....

# 124
  • Мнения: 3 794
На мен много ми се иска да кажа, че липсата на стрии от първата ми бременност е заради голямо ми усърдие в мазането, уви не е така. Всичко е до типа кожа. Моята не се цепи просто. Но не ми завиждайте, аз пък много лесно образувам целулит.
Измазала съм каквото има на пазара против стрии и съм най-доволна от маслото на Икаров, защото мирише свежо и попива бързо. В момента имам биоойл и един крем на мустела. Хубави и бюджетни са продуктите за бременни на Maternea, има ги в ДМ. Палмърс са супер и ги има в Лили, обаче на мен миризмата на какао ми е задушлива и ме дразни доста.

# 125
  • Мнения: 299
Аз се мажа с доста неща попринцип , а сега по два пъти на ден . Така правих и с първата ми бременност.  Имах 1-2 така който след това отидох на лазер и махнах . Няма нищо непоправимо така,че не го мисли много .
Всеки тип кожа е различен .

# 126
  • Мнения: 9
Здравейте мамии, от скоро ми се появява една топчица за мъничко и след това изчезва дали е бебчо?

# 127
  • Мнения: 5 473
Аз имам стрии от тийнейджърка също, кожата ми е адски суха, но от първата бременност стрии нямам. С кокосово се мазах, сега редувам какаово и кокосово.

# 128
  • Мнения: 394
Radostina21, на мен също там, но по-надолу ми се издува така и слезд малко се маха. Струва ми се, че е точно то Simple Smile

# 129
  • Мнения: 840
О моята възглавница е подобна като тази,която показаха, може би по-дълга обаче, но е далеч от 100лв. Не беше повече от 30-40лв преди 5 години.
И аз мисля,че си е до кожа,не толкова до мазане. Естествено мазането има някакъв ефект,но ако си предразположен най-вероятно ще се появят. От тинейджърските години и аз имам, но по дупето. От първата бременност само в долната част на гърдите, но не де виждат даже май изчезнаха с времето.
Радостина мисля,че е бебето и на мен понякога ми изпъква някоя част като лежа по гръб, на ММ му е много зловещо Joy

# 130
  • Мнения: 43
ЕМ6632 благодаря за линка! Между краката ли си я слагаш или на главата? В сайта няма снимки Simple Smile

Еделвайс,  даваш ли я?

Китана в коя седмица си? И аз ползвам палмърс, а понякога и кокосово масло, от тийнеджърка и аз имам стрии по бедрата, но преди да забременея пих много месеци колаген и много се надявам да нямам стрии. Аз съм в 17 г.с. и съм 0 кг наддала.

Иначе ми се появи линия негра 😼

# 131
  • Мнения: 5 473
И моите така изпъкват, зловещо си е Grinning
Не знам колко съм наддала, май и не искам да знам Grinning линея негра нямам все още.

# 132
  • Мнения: 61
ЕМ6632 благодаря за линка! Между краката ли си я слагаш или на главата? В сайта няма снимки Simple Smile

Еделвайс,  даваш ли я?

Китана в коя седмица си? И аз ползвам палмърс, а понякога и кокосово масло, от тийнеджърка и аз имам стрии по бедрата, но преди да забременея пих много месеци колаген и много се надявам да нямам стрии. Аз съм в 17 г.с. и съм 0 кг наддала.

Иначе ми се появи линия негра 😼

На главата и долната част я гушкам, а отделно си имам една за между коленете, която си ползвам от преди бременността. Тази ми помага да не лягам по корем и да не се въртя много през нощта.. доволна съм

# 133
  • Мнения: 299
Моята не е бюджетна,но си ми е супер . Дори си я ползвам за няколко неща 🤣
https://visvitalis.bg/product/multirelax-vazglavnica-za-maychins … e-3v1-siv-candide

# 134
  • Мнения: 217
Totolitka, днес завърших 21ва и утре започвам 22ра седмица. Иначе се мажа от началото,  а последния месец по два пъти на ден, ама и коремчето ми последните 3 седмици бая започна да расте. Качила съм около 5кг. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт