Септемврийчето подритва вече, а пък термина е още надалече!

  • 11 623
  • 513
  •   2
Отговори
# 390
  • Мнения: 299
Преди малко моята докторка ми каза ,че се мести в Шейново и ще раждам там .
И сега не знам добре ли е не е ли

# 391
  • Мнения: 217
Memoriq, добре дошла ! Добавила съм те в заглавната страница.Flowers Hibiscus

Stm99, Марти ако не се лъжа е раждала в Шейново и е доволна, ако искаш я питай, но предполагам ще се включи с мнение. Simple Smile

# 392
  • Мнения: 5 475
Мемория, добре дошла!
Да, аз раждах и живи и здрави пак ще раждам в Шейново. Държавна болница - не е лукс, но е чисто, мили са,неонатологията е добра. Храната вече не си я спомням каква беше, честно казано.

# 393
  • Мнения: 706
За шишетата.. честно казано аз лично не бих позлвала втора употреба ако са пластмасови.. дори от първото дете имам пластмасови, които не съм ползвала много, но не мисля сега да ги използвам пак. Дори за едно дете е хубаво на няколко месеца да се сменяват шишетата ако са от пластмаса. От тази гледна точка харесвам повече стъклените. Аз нашите пластмасови съм пускала в миалнята и някои са оцветени в жълто като че ли от мазнина някаква.. все пак си прецени според вида на шишетата, които си взела.
Само да спомена, че аз доста неща, около 80% съм ползвала втора употреба за първото, дори стелиризатора, на Авент 4в1 май беше, взех и после продадох за 40 лв.
И другите неща, които взимах после продавах за същите пари, те реално за няколко месеца от моята употреба нямаха видими разлики от състоянието, в което аз ги бях купувала.
Но шишета и биберони си мисля, че не е хигиенично…

# 394
  • Мнения: 43
Много благодаря за препоръката!
С филтър ли се продава каната от сайта на аквафор или да поръчам отделно, нещо не се разбира от информацията в сайта…

Аз наскоро си закупих тази стъклена кана
https://www.aquaphor.bg/staklena-filtrirashta-kana-glass-2-5l?se … D1%8A%D0%BA%D0%BB
И уж е на промоция. Филтри също има на промоция в сайта. Много е лека и по-голяма от пластмасовите. Пластмаса е само частта, в която сипваш първоначално вода, но тя след това се пречиства и реално престоява в стъклото. За моите изисквания е 10/10.

Танчитка, не знам какъв трябва да е гърба на бременна, но предполагам че майка ми го казваше, защото я молех да ми маже гърба 🤡 междудругото аз си поръчах масажния крем и маслото на палмърс сега с отстъпката и ми пратиха и подаръчета.

Daisy97 аз съм написала, че не съм качила кг, но пропуснах да напиша, че имам 1-2 летни панталона, които ми стават! Преди да вляза в болницата си купих 3 клина от лидълските, тъкмо ги бяха пуснали, един дълъг и два къси, като късите са доста по-голям размер. В болницата бях само с нощници, като излязох си бях 3-4 дни пак само вкъщи и вчера ми се наложи да изляза - дългия клин ми стяга много (на краката ми е отпуснат, но на корема не). Та така… за 2 седмици изпуснах периода на носене на новия ми клин 😸

Аз също имам една котка, британско късикосместо таби и мисля да купя стерилизатор със сушене точно заради това. Четох че бутилките могат след края на процеса.. да останат вътре и така няма да се чудя къде да ги съхранявам.

Купих един комплект на Филипс авент от 4 бутилки+четка от една дама, която твърдеше че само са разопаковани, а като пристигнаха видях че има леки одрасквания, но не ми се занимаваше да ги връщам. Жената беше изпратила и подарък - 3 (наистина нови) бодита за новородено….момиченце. А във вайбър си писахме преди рова и ѝ казах, че чакам момче. Както и да е, не съм сигурна но мисля че все пак тия бутилки са ползвани и се чудя дали след стерилизация могат да се ползват без проблем и от второ бебе?
ПП бутилките са пластмасови и съм предвидила да са за по-късен период, за началото (ако се налага!) ще взема едно стъклено.

Може ли мнение?

И искаме да си купим стъклена филтрираща кана за вода. До сега живеем като пълним вода от минерален извор, но решихме да започнем да пием и чешмяна, но не искаме пластмасова кана. Някоя от вас може ли да сподели опит за стъклени кани, филтри…впечатления?

# 395
  • Мнения: 49
Идва с 1 филтър, аз отделно си поръчах още 12-имаше ги в комплект за около 60лв.
Много благодаря за препоръката!
С филтър ли се продава каната от сайта на аквафор или да поръчам отделно, нещо не се разбира от информацията в сайта…

Аз наскоро си закупих тази стъклена кана
https://www.aquaphor.bg/staklena-filtrirashta-kana-glass-2-5l?se … D1%8A%D0%BA%D0%BB
И уж е на промоция. Филтри също има на промоция в сайта. Много е лека и по-голяма от пластмасовите. Пластмаса е само частта, в която сипваш първоначално вода, но тя след това се пречиства и реално престоява в стъклото. За моите изисквания е 10/10.

Танчитка, не знам какъв трябва да е гърба на бременна, но предполагам че майка ми го казваше, защото я молех да ми маже гърба 🤡 междудругото аз си поръчах масажния крем и маслото на палмърс сега с отстъпката и ми пратиха и подаръчета.

Daisy97 аз съм написала, че не съм качила кг, но пропуснах да напиша, че имам 1-2 летни панталона, които ми стават! Преди да вляза в болницата си купих 3 клина от лидълските, тъкмо ги бяха пуснали, един дълъг и два къси, като късите са доста по-голям размер. В болницата бях само с нощници, като излязох си бях 3-4 дни пак само вкъщи и вчера ми се наложи да изляза - дългия клин ми стяга много (на краката ми е отпуснат, но на корема не). Та така… за 2 седмици изпуснах периода на носене на новия ми клин 😸

Аз също имам една котка, британско късикосместо таби и мисля да купя стерилизатор със сушене точно заради това. Четох че бутилките могат след края на процеса.. да останат вътре и така няма да се чудя къде да ги съхранявам.

Купих един комплект на Филипс авент от 4 бутилки+четка от една дама, която твърдеше че само са разопаковани, а като пристигнаха видях че има леки одрасквания, но не ми се занимаваше да ги връщам. Жената беше изпратила и подарък - 3 (наистина нови) бодита за новородено….момиченце. А във вайбър си писахме преди рова и ѝ казах, че чакам момче. Както и да е, не съм сигурна но мисля че все пак тия бутилки са ползвани и се чудя дали след стерилизация могат да се ползват без проблем и от второ бебе?
ПП бутилките са пластмасови и съм предвидила да са за по-късен период, за началото (ако се налага!) ще взема едно стъклено.

Може ли мнение?

И искаме да си купим стъклена филтрираща кана за вода. До сега живеем като пълним вода от минерален извор, но решихме да започнем да пием и чешмяна, но не искаме пластмасова кана. Някоя от вас може ли да сподели опит за стъклени кани, филтри…впечатления?

# 396
  • Мнения: 55
https://laica.bg/laica-filtrirashta-garafa-staklena-glassmart-1-1-l

Аз ето такава кана си взех. Всъщност се води гарафа. Плюсовете за мен са, че е стъклена, по-красива и понеже се храним на малка маса- заема много по-малко място.
Като минуси, гарафата е с филтър подобно на бутилките и трябва да чакаш да ти се филтрира водата докато наливаш та малко съм 50 на 50 с нея.

# 397
  • Мнения: 4
И аз да  се запиша тук,все се каня да вляза и да пишс и минаха 6 месеца от тогава 😁

# 398
  • Мнения: 43
https://laica.bg/laica-filtrirashta-garafa-staklena-glassmart-1-1-l

Аз ето такава кана си взех. Всъщност се води гарафа. Плюсовете за мен са, че е стъклена, по-красива и понеже се храним на малка маса- заема много по-малко място.
Като минуси, гарафата е с филтър подобно на бутилките и трябва да чакаш да ти се филтрира водата докато наливаш та малко съм 50 на 50 с нея.

Много интересно! Не съм попадала на тази марка. Може ли да ми кажеш всъщност каква е чистата вместимост? Пише 1,1л но това за филтрираната вода ли е?
Защото гледам каната на Акфафор пише че е 2,5л но с резервоара и всъщност става литър и половина филтрирана вода. Също на каква цена са филтрите за гарафата?

# 399
  • Мнения: 55
Да, и аз съвсем случайно я открих в магазина и на мен много ми хареса. На другия ден беше на промоция и го приех като знак от съдбата.
Вместимостта си е 1.1литра. Ти като наливаш от гарафата тя така се филтрира при самото наклоняване. Нама допълнителна секция както е при каните и за това е по-малка. Взехме към нея и 3 допълнителни филтъра, но не си спомням вече за колко, но цената е горе долу колкото аквафлор филтрите.

Друго нещо, което забравих да кажа като минус е, че за половин година мъжа успя да счупи отгоре капачката, но за да развива шишето все ползваше капачката отворена за опора, аз му казвах, че ще я счупи, но не ми вярваше...та аз си го пиша по-скоро като негова вина 😃

https://laica.bg/laica-filtrirashta-garafa-staklena-glassmart-1-1-l

Аз ето такава кана си взех. Всъщност се води гарафа. Плюсовете за мен са, че е стъклена, по-красива и понеже се храним на малка маса- заема много по-малко място.
Като минуси, гарафата е с филтър подобно на бутилките и трябва да чакаш да ти се филтрира водата докато наливаш та малко съм 50 на 50 с нея.

Много интересно! Не съм попадала на тази марка. Може ли да ми кажеш всъщност каква е чистата вместимост? Пише 1,1л но това за филтрираната вода ли е?
Защото гледам каната на Акфафор пише че е 2,5л но с резервоара и всъщност става литър и половина филтрирана вода. Също на каква цена са филтрите за гарафата?

# 400
  • Мнения: 5 475
Момичета,черпя ви виртуално за 29тия ми рожден ден! 🌷

# 401
  • Мнения: 60
Здравейте. Колебая се за втора ФМ при д-р Икономова в мц Фемина или при д-р Искилиева в Щерев да бъде. Ще се радвам да споделите мнение и опит.

# 402
  • Мнения: 706
Честит рожден ден, Марти, здрави и щастливи да сте и да имате две пухкави бебчета на финала!

# 403
  • Мнения: 31
Честита да си Марти! Бъдете здрави цялото семейство и едни прекрасни пухчовци на финал 😍

# 404
  • Мнения: 479
Честита да си, Марти! Дзен спокойствие и хубави емоции ти желая 😊
Zvezda98 - ако искаш разгледай мнения за Искилиева в темата за болница Щерев. Аз се следя там, но точно при нея не съм била.

Общи условия

Активация на акаунт