Ортопед?

  • 1 775
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 294
Някой може ли да каже колко струва прегледа при ортопед в Горна баня? Или лекарката трябва да даде направление? Нашето педи ни каза да отидем, но нищо не каза за направление, и защото съм си загубена, ме беше срам да попитам?
Тя е длъжна да ти даде 2 направления за ортопед до шестия месец на детето.Полагат ти се!
И моето доки се дърпаше нещо, но успях да я убедя да ми даде.

# 31
  • Самоков
  • Мнения: 561
Заведох бебчо в клиниката в Горна баня още когато беше на 1 месец и доктора, който ни прегледа ми обясни, че колкото по-рано се заведе детето толкова по-добре, защото ако има недай си боже някакво заболяване лечението ще бъде много по-лесно.
Моят свекър е с вродена локсация и аз предварително бях обяснила на педито за това, защото знам, че се предава по наследство и много се страхувах детето да няма такъв проблем, затова и тя побърза да ме изпрати в Горна баня, като ми даде координатите на доктора. 
За прегледа доктора ми взе 20лв.

# 32
  • Мнения: 8 917
Доколкото знам като проходи е добре да се прегледа отново, ние обаче не сме ходили, макар да мисля да го направя  притеснява ме плоскостъпието на Гери. Препоръчайте , моля, ортопед в Горна баня Peace

# 33
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
др. Алексиев

# 34
  • Мнения: 8 917
Благодаря. Ще потърся координати във форума  bouquet

# 35

Общи условия

Активация на акаунт