Кой какво сервира вчера, кой какво ще готви днес?

  • 19 204
  • 291
  •   1
Отговори
# 255
  • Варна
  • Мнения: 10 811
Имах червено цвекло, много ми се дояде една салатка, която си правим по новогодишните празници обикновено.

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2244466

# 256
  • Мнения: 1 955
Свински пържолки на фурна, чушки с доматен сос и чесън, и за десерт чийз кейк по рецепта на Тането  Peace

# 257
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Тази вечер ще си дояждаме спаначената супичка от снощи!

# 258
  • Мнения: 7 474
Ще дояждаме спанака с ориз + кърначета Crazy

# 259
  • Мнения: 983
вчера - Пилешката фантазия на Лео
днес - наденички с гарнитура от ориз със зеленчуци

# 260
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
Снощи - спагети
Днес - свински вратни пържоли, запечени с лук и топено сирене. Гарнитура - картофено пюре

# 261
  • Мнения: 1 448
Яйца по панагюрски, много ги обичам   chef

# 262
  • Мнения: 4 406
сготвих си броколи с бял сос и сама си ги ядох  Sad мъжете отказаха за пасат трева

# 263
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Пиле фрикасе.

# 264
  • Мнения: 2 122
вчера- свинско с кисело зеле
днес- леща, вратни пържолки и бекон на скара и зелена салата, кифлички със шоколад /конфекция/

# 265
  • Варна
  • Мнения: 10 811
Гледам бая народ е готвил леща.  Laughing

# 266
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Гледам бая народ е готвил леща.  Laughing
Аха. Давайте тогава да съгласуваме и утрешното меню, че изядохме лещата Mr. Green.

# 267
  • София
  • Мнения: 2 671
Аз лещата я изхвърлих днес, че от няколко дни никой не я поглежда в хладилника  Tired

Менюто тази вечр беше ориз с гъби и пилешки дробчета на фурна, салата от чушки и домати с пресен лук /доматите бяха много вкусни, чак ме изненадаха/ и фурми за десерт.
Утре мисля рибешко меню, ама още не съм го измислила. Не ми се пържи, а и не ми се занимава с нещо пипкаво  Rolling Eyes дайте идея!

# 268
  • Мнения: 5 713
Утре мисля рибешко меню, ама още не съм го измислила. Не ми се пържи, а и не ми се занимава с нещо пипкаво  Rolling Eyes дайте идея!
Имах скумрия, която разполових, изчистих и нарязах на парчета. Посолих, овалях в царевично брашно и сложих в тава с олио да се пече / олиото колкото да покрие дъното /. Като се зачервиха отгоре, обърнах и пекох още 10-на мин.
Идеята я взех от тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=30932.60

Стана разкошна, хрупкава и лека.

# 269
  • Мнения: 4 370
закуска - макарони
обяд - боб със суджук
вечеря- пържени картофи и сирене с бяло винце

Общи условия

Активация на акаунт