Отговори
# 15
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ако ще го хващам, вече съм го хванала тоя вирус, имам постоянен партньор и за момента няма никакъв смисъл от тази ваксина.

# 16
  • София
  • Мнения: 5 828
Може би, по-натам, като проуча по-подробно въпроса бих ваксинирала дъщеря си  Thinking

# 17
  • Мнения: 1 455
Имам още една година да му мисля,но не смея.Бих изчакала да чуя отзиви,но тогава вече ще ми е късно.За сега мисля,че НЕ.

# 18
  • Мнения: 5 622
Малко съм поодъртяла вече.....Някъде с около 3 години.....

# 19
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не, никога....това е промивка на мозъци с цел натрупване на огромни печалби ...как са доказали, че ваксината действа ........ ваксинирайте се, те трупат милиони...догодина пускат нов "подобрен вид " ...и така...... да не говорим колко вредни съставки има в тези ваксини

# 20
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Цитат
50% от жените в света са заразени с вируса, който има 300 разновидности, но те не получават усложнения.

ето цитат......

Как са разбрали, че ваксината действа...избират една група жени, които са съгласни върху тях да бъде изпробвана ваксина срещу рак  Shocked .....според мен пак са го отнесли жените от третия свят...без да го знаят ...но и така да е...как се доказва, че не си развил рак, точно заради ваксината........... и освен това новите ваксини са генномодифицирани...пак на наш гръб изследват какво причиняват генните мутации......

# 21
  • Мнения: 7 837
За момента тук все още е пожелание, но се говори, че се правят постъпки, да стане  задължителна в училищата.
Преди време я обсъждахме в чужбинския форум и Christian писа, че за тази ваксина се споменава и в една книга на европейски специалисти. Книгата имаше някакво, подобно на това заглавие - "Стерилизацията на Третия райх"...

# 22
  • Мнения: 9 903
Лилита, напълно възможно е да имаш вируса отпреди постоянния си партньор...или той да ти го е донесъл отпреди брака - мъжете не се разболяват, те са носители само.
Аз имам този вирус и съответно имах проблеми по време на бременността - тогава стана ясно. Сега доживот ще си правя цитонамазки на 6 месеца и ще си пазя имунната система.
Но май не бих се ваксинирала, ако попадах в групата. И аз съм с недоверие още.

# 23
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Да бих.Само дето съм попреминала горната граница.

# 24
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Малко съм поодъртяла вече.....Някъде с около 3 години.....


И аз ,но бих помислила за дъщеря си ! newsm78

# 25
  • Мнения: 994
За момента тук все още е пожелание, но се говори, че се правят постъпки, да стане  задължителна в училищата.


нашият губернатор вече се изказа, че ще я направи задължителна за девойките в училищата Sad

# 26
  • Мнения: 994
не бих ваксинирала дъщеря си. надеждата ми е, че докато достигне възрастта за ваксинация, въпросната ваксина ще са я отхвърлили или най-малкото няма да е задължителна!
аз не бих си я поставила и на мен, даже и да се вмествах във възрастовите граници

# 27
  • Мнения: 6 167
не, минала съм възрастта

# 28
  • Мнения: 5 622
Не, никога....това е промивка на мозъци с цел натрупване на огромни печалби ...как са доказали, че ваксината действа ........ ваксинирайте се, те трупат милиони...догодина пускат нов "подобрен вид " ...и така...... да не говорим колко вредни съставки има в тези ваксини

И това разбира се важи за ваксините по принцип..Не само за тази....  Confused

# 29
  • Мнения: 126
Аз защо разбрах , че това се отнасяло само за момичета в ранна възраст,които не са водили още полов живот?? newsm78 newsm78 newsm78.......а до колкото ваксината да бих се имунизирала,но нещата са тварде относителни!!!!Колко ваксини за грип сам си слагала,но зимата не минавам без грип...та това за рака ли да е по-ефикасно- НЕ МИ СЕ ВЯРВА!!!!!..Но нищо лошо няма човек да си направи такава ваксина ..все пак малко или много това е някакъв вид успокоение за самата теб!Дано наистина ваксината е качествена и тези жени които решат да си я направят  не съжаляват!!Успех .... Peace

Общи условия

Активация на акаунт