Какво се случва ПРЕДИ менопаузата? Да споделим и да обсъдим. Тема №26

  • 30 896
  • 760
  •   3
Отговори
# 450
  • Мнения: 699
Благодаря ти,че се включи толкова бързо
Дали може да дадеш снимка на спрея ?
Много ти благодаря
И как го ползваш

# 451
  • Мнения: 39 773
Аз съм директно с вагинална пластика (наложи се след нескопосано рязане и почти никакво зашиване след това по време на раждане) и съм много доволна (пу- пу). Не съм правила лазер. Само давам идея да питате и за този вариант.

# 452
  • Мнения: 1 989
Благодаря ти,че се включи толкова бързо
Дали може да дадеш снимка на спрея ?
Много ти благодаря
И как го ползваш

# 453
  • Мнения: 699
Много благодаря,а как го ползвате пръскате веднъж преди лягане ли само?

# 454
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
Аз също го ползвам от време на време като имам нужда и съм доволна. Пръскам 1-2 пъти преди лягане.

# 455
  • Мнения: 1 989
Не съм го ползвала, защото засега спя,но когато го коментираха тук,си го снимах за всеки случай😂😂😂. Преди години ползвах капките,жълтите....SOS.  Имаше ефект. Дори не мога да си обясня как действа-уж вода и цветни есенции. Лекари и др величия твърдят ,че е плацебо....Да,ама действа...Мента,глог и валериана като е ала-бала също,защо не действа на някои хора?. А тези на Бах могат дасе дават и на деца.  Не знам...интересно ми е,като магия😁

# 456
  • Мнения: 699
Много ви благодаря,ще го взема да пробвам,дано помогне,а казвате,че го има и на капки ли?

# 457
  • Мнения: 1 989
Не,само спрей е.
Казах,че преди съм ползвала капките на Бах,те не са за сън. Ето тези:

# 458
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 287
Може и да ми се смеете, но забелязах че спя повече в смисъл по не се будя посреднощ от... чаша прясно мляко, може и студено. Аз не го подслаждам, пия го чисто.

# 459
  • Бургас
  • Мнения: 6 534
И на мен скоро ми се случи при кихане, не знам какво да мисля.Правя редовно упражнения, не би трябвало да имам проблем с мускулатурата.

Упражнения на Кегел ли имаш предвид?

Не, по-скоро клекове, планк, за коремната област.Тази година правя петимата тибетци основно.

# 460
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
Не,само спрей е.
Казах,че преди съм ползвала капките на Бах,те не са за сън. Ето тези:

Тези са за стресови ситуации.Тях ги пия при полет или друго притеснение

# 461
  • Мнения: 4 638
Много благодаря,а как го ползвате пръскате веднъж преди лягане ли само?
Лично аз правя 3 впръсквания. Пише на листовката 2, но се застраховам с 3. Приспива ми се до 30 минути след това. И най- важното, не се будя по 5 пъти през нощта, както беше преди.

# 462
  • Мнения: 11 560
Може и да ми се смеете, но забелязах че спя повече в смисъл по не се будя посреднощ от... чаша прясно мляко, може и студено. Аз не го подслаждам, пия го чисто.

Според една теория, която ми обяснява диетолог, ако чаша мляко ви помага да пите по-добре нощем, без да се будите и да ходите да пишкате, то вероятно имате пикове на инсулина. Млякото преди сън балансира тези пикове. И кисело мляко би било ОК.

За спане и подобряване на съня са изписвали на дъщеря ми Габа - преди сън и мелатонин в точно определено време - например 9 часа всяка вечер. Но всяка, точно в този час, докато се изгради цикаден ритъм.
И намаляване на кортизола с витамин Ц /приема се преди обяд/ и мелатонин, като се подбира формата му в зависимост какво целите и кога го приемате.

# 463
  • Мнения: 11 287
Може и да ми се смеете, но забелязах че спя повече в смисъл по не се будя посреднощ от... чаша прясно мляко, може и студено. Аз не го подслаждам, пия го чисто.
Защо да е смешно. Прясното мляко съдържа аминокиселината триптофан, която е включена в производството на серотонин и мелатонин. Със сигурност има повече ефект от Бахови есенции Simple Smile Че не го подслаждате, е добре, тия зъби ще ви трябват и по-нататък.

# 464
  • Мнения: 4 638
Аз преди да купя препоръчаното ми спрейче, ползвах поне 5 други неща и нямах ефекта, който имам с него. Мелатонин имам 2 вида - на спрей и на хапчета. Еми не помагаше и това е. Към това спрейче също бях скептична и мислех, че само ще си дам парите /щото е и 30 кинта/ за разлика от другите, но чудо - има ефект.

Общи условия

Активация на акаунт