Какво се случва ПРЕДИ менопаузата? Да споделим и да обсъдим. Тема №26

  • 30 884
  • 760
  •   2
Отговори
# 435
  • Мнения: 968
Аз съм ползвала обикновен ябълков оцет от магазина.Слагам много малко памуче с 2-3 капки оцет и лепенка на мястото.Като изсъхне памучето пак напоявам.Така стои 2-3-дни и махам.След няколко дни пада.Използвала съм и Duoderm(нямаха Verutol в аптеката)и става по-бързо.Никога не съм имала тъмни петна.

# 436
  • Мнения: 698
Здравейте и от мен отново някоя от вас има ли следните оплаквания,вече втора седмица по цяла нощ ту ми е топло ту ми е ужасно студено,и не мога да спя

# 437
  • Мнения: 3 821
Аз съм така от един месец. Споко. Обаче спя.

# 438
  • Мнения: 698
Отделно вълните през деня се завърнаха с яка сила,много на често и ужасно силни:(
А взимаш ли нещо за спане

# 439
  • Мнения: 3 821
За спане не взимам нищо. Това с вълните си го обяснявам с настъпването на топлите и горещи месеци.

# 440
  • Мнения: 262
вчера ходих да си взема рецептата за прог. и си записах час за 20.06. за годишната контрола. Тогава и ще говорим за Лазера Мона Лиза, да направя,  ако позволява състоянието ми една профилактика, по точно срещу изпускането при кихане и скачане.
Онзи ден на улицата кихах през 5 метра, поне 4 пъти и всеки път правех една стойка, да си стисна краката, да не се изпусна. Стана ми неудобно, не съм си в къщи. Заради това и не ходя вече на едно приятно групово занимание подскоци на малък трамплин, съчетано с упр. на земя. Как е при вас, момичета?

# 441
  • Мнения: 698
Много познато,аз също като кихам или си духам носа и се изпускам..,ужасно е

# 442
  • Мнения: 29 236
Аз въпреки безобразно свлечената матка никога не се изпускам. Дори доктора се учуди!

# 443
  • Мнения: 23 447
И при мен го има.Обмислям лазер, но още не съм се решила.

# 444
  • Мнения: 20 246
За инконтиненция наскоро ми попадна тази реклама:
https://btlaesthetics.bg/for-providers/emsella-providers?fbclid= … 4tqLt7O-W88Dp-Y7Q

Запазих го, защото ми стана забавно - в една от последните серии на любимият испански сериал "Новите съседи", героините след като пробваха, го откраднаха, че получаваха оргазми.

# 445
  • Бургас
  • Мнения: 6 534
И на мен скоро ми се случи при кихане, не знам какво да мисля.Правя редовно упражнения, не би трябвало да имам проблем с мускулатурата.

# 446
  • Мнения: 11 559
И на мен скоро ми се случи при кихане, не знам какво да мисля.Правя редовно упражнения, не би трябвало да имам проблем с мускулатурата.

Упражнения на Кегел ли имаш предвид?

# 447
  • Мнения: 322
Момичета, както писах преди време тук, на мен цикъла ми беше спрял за 8 месеца, след което вече 3 месеца пак ми идва редовно. Последният път обаче ми свърши на 11май, на 17 ми капна две капки и това беше, днес 5 дни по късно пак се повтори същото положение. На някоя от Вас случвало си се е това?Имам час за профилактичен преглед на 21 юни, но нещо започнах да се притеснявам. Като симптоми имам болки в гърдите, безсъние и раздразнителност, плюс качени 3кг.

# 448
  • Мнения: 698
Някоя от вас бешв доволна от спрея на бах за безсъние ако не се лъжа нали?
При мен положението е кошмар,яки много силни вълни през деня и нощем или ми е студено или топло и няма грам спане.
Някоя справила се с това безсъние ?

# 449
  • Мнения: 4 638
Някоя от вас бешв доволна от спрея на бах за безсъние ако не се лъжа нали?
При мен положението е кошмар,яки много силни вълни през деня и нощем или ми е студено или топло и няма грам спане.
Някоя справила се с това безсъние ?
Да. Аз имах същия проблем и тук съфорумка ми го препоръча. Откакто го ползвам, спя. Ако забравя да си пръсна,  не мога да спя.

Общи условия

Активация на акаунт