Отговори
# 660
  • Мнения: 3 474
Цитат
Всъщност това интервю много ми напомня на онова на Ферит след телевизионната й изява. "Тук, няма какво да се види. Корхан обичат Сейран, дори в момента живее при майка ми! Всичко е ОК!"
"Не съм отвлечена приятели. Просто излязох с приятелка и..."
Ооо, само външно си приличат интервютата. Сейран излъга, за да не я съжаляват според собствените й думи.  Ферит я злепостави по поръчка на дядо си, за да запази "доброто име" на Корхан.

# 661
  • Мнения: 1 039
Преди една година! 👈 🫶🙌

# 662
  • София
  • Мнения: 1 980
Моля, да пишете предложения за анкета за следващата тема Simple Smile

# 663
  • Мнения: 3 474
Добро утро Simple Smile
Предложение за анкета:
Одобрявате ли тезата, че човешките грехове трябва да се плащат, включително от децата на съгрешилите?
а) Да. Господ/Съдбата си знае работата.
б) Не. Човек може да изкупи вината си.
в) Не знам.
г) Друго.

# 664
  • Мнения: 2 316
Моля, да пишете предложения за анкета за следващата тема Simple Smile

Ще се спасим ли най- сетне от Пелин?
- Да, за Бога! Grinning
- Не, по дяволите! Grinning
- Мамка му, вече не знам! Grinning

Суна и Сейран, деца на Кязъм ли са?
- Да
- Суна не е
- Сейран не е
- Не знам

Какво се случва със Сейран?
- Тежка бременност
- Сериозно заболяване
- Друго

Мислех нещо и за бащата на Акън, но ми е толкова мътен, че не мога да формулирам нищо свързано с него.
Мистери, предния път не каза ли, че имате с Еви две идеи за анкета? Ако искаш пусни втората.
Виждам, че и Катя е пуснала добро предложение.

Честит празник на всички цветя в темата Flowers Hibiscus
Бъдете здрави, щастливи и неотразими Kissing Heart

# 665
  • Мнения: 1 304
На мен най ми допада предложението за анкета да бъде свързано със здравословното състояние на Сейро, смятам че това е най-актуалното в момента.

Честит празник на всички празнуващи и от мен, бъдете здрави, щастливи и обичани и никога не губете надежда ! Flowers Bouquet

# 666
  • Мнения: 65
Честит празник! Ако говорим за тежка бременност, вариантът с извънматочна бременност ми се струва най-правдоподобен.

# 667
  • София
  • Мнения: 1 980
Добро утро! Много интересни предложения, добре, че няма аз да пускам темата, отпуска съм Joy
Само за една анкета имахме идея, другата беше за Мезиде, но то се разбра бързо.

# 668
  • Мнения: 1 159
Аз пък си мислех противоположното на предната анкета"кой ви епизод ви хареса най-много от втори сезон ",може дори "кой епизод ви харесва от двата сезона...и се изброяват епизоди и накрая свободен , но както дойде ще е. Пишете предложения,нека е весело. А мислех си и за следното "кой е с най-кирливте ризи -Хатуч, Халис,Ифош , свободен отговор,"какво мислите за постъпката на Гюлгюн,виновна ли е"

Последна редакция: нд, 28 апр 2024, 10:15 от Albena1_2_3

# 669
  • София
  • Мнения: 1 980
Нещо с текущите серии да е най-добре Stuck Out Tongue Winking Eye
Даже май клоня към това за Сейран и Суна....

# 670
  • Мнения: 2 316
Лично на мен би ми било интересно да прочета мненията ви по тема- Ако бях на мястото на Гюнгер, как щях да продължа историята от мястото, на което сме, за по- висок и стабилен рейтинг? Simple Smile

Много предположения за спада в рейтинга прочетох и вероятно всички са валидни- мач, заблуждаващ фраг, малко ПР, дни на излъчване на трейлъри...
За мен основно си остава разказа. Може би наред с всичко изброено по- горе, зрителите се отегчават от нещо и сменят канала при първа възможност. Нещо им липсва. Какво?
Мисля, че им се губи нормалността...

Аз, ако бях на мястото на Гюнгер, щях да приключа психарията със смъртта на Мезиде и Акън. Изглежда, обаче, че на него не са му достатъчни извращенията и ни поднесе бащата на Акън, чийто закани са доста объркващи и гнусни. Мисля, че това може би отблъсква по- деликатните зрители, които искат да си гледат семейна история.
Факт е, че той вече е тук и в действие. Бих приключила с него за два епизода (и тези са му много) Sunglasses и не бих докоснала отново Сейран. Бих се насочила към Суна Smirk Гадателката й каза, че я грози голяма опасност. Може би този път я насочва правилно.

# 671
  • Мнения: 839
Работата е там, че рейтингите се определят от едни 4,800 души, на които са им дадени съответните измервателни устройства и те държат в ръцете си съдбата на цялата телевизионна индустрия на 84 милионна Турция. 😃 Реално и други 15 милиона телевизора да гледат YÇ, ако тези 4,800 не гледат, тогава рейтинга ще е нисък независимо от историята и честно да ви кажа никак не ми се иска лелите от анадола да определят съдбата.

# 672
  • Мнения: 65
Работата е там, че рейтингите се определят от едни 4,800 души, на които са им дадени съответните измервателни устройства и те държат в ръцете си съдбата на цялата телевизионна индустрия на 84 милионна Турция. 😃 Реално и други 15 милиона телевизора да гледат YÇ, ако тези 4,800 не гледат, тогава рейтинга ще е нисък независимо от историята и честно да ви кажа никак не ми се иска лелите от анадола да определят съдбата.

Или бабите от Антеп....

# 673
  • Ямбол
  • Мнения: 253
Здравейте момичета и честит празник! 🤗
Минавам на бързо да ви почерпя виртуално за Имения си ден.(Не съм изгледала епизода още,че не ми е станало време,но определено си ви чета).Пожелавам ви хубав и усмихнат ден 🥰😘 Момичета казвайте ми Роси понеже името ми е Росица. А пък Рокси ми потр.име 🤗

Последна редакция: нд, 28 апр 2024, 16:43 от roxy94

# 674
  • Мнения: 1 159
Дами ,пускам ви линк за новата тема. Ако искате до пишете още, после пак ще пусна линк ,ако трябва. Мислих утре да я правя ,но малко плановете ми се разместиха,мама е рожденичка и искам да обърна внимание на нея.
https://m.bg-mamma.com/?topic=1651324.new#new
Рокси бъди жива и здрава,на всички в темта които са именници също бъдете живи и здрави 🍀🌷
 Поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт