ЧААТАЙ УЛУСОЙ 💣 "БЕЗМИЛОСТЕН"/"Gaddar" 💣 Проекти, колеги, приятели - Тема 10

  • 11 886
  • 738
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 14 332

Епизод 16, Трейлър 3

Ти си жесток, дори когато ме обичаш!


-Той те завладя толкова много!
- Кой!
- Съжалявам, но ти ми каза това? Ти, собственикът на кървави ръце – Гаддар!



- Ти си жесток, дори когато ме обичаш!


- Айдан!
- Пусни ме. Напускам, ти ме пречупи. Не ми остана нищо повече! Всеки път когато съм щастлива като дете, ти идваш и ми отнемаш щастието. Свърши!

# 541
# 542
  • Мнения: 14 332
     
Ново от сторито на Uğur Yıldıran:


Още снимки от епизод 16:






Скрит текст:










# 543
  • Мнения: 27 894
Дружки , благодаря ви за споделените новости.
Новият откъс не ми се понрави но сценариста не е романтичен ,не обича АйДах и това е.  
Поне да ни беше оставил да им се порадваме за два,  три епизода пък да пише драмите после.. Няма логика в действията на Айдан след цялата тази подкрепа и тичане след Дахан сега да се държи по тоя начин... Не осъзнсва ли че може наистина да го загуби и той какъвто е инат горделив и неотсъпва и забравя лесно може и да не тича после след нея ако ще и да умре от любов и разкъсва... Лейля ще се възползва от това и само глупавата реакция на Айдан ще е виновна...

Извенете ме но няма да съм активна... но ще ви наглеждам и чета.  Не се чуствам добре но ще се оправя... поне свърших някой от здачите за деня..

Емка , при нас всичко.е наред града се възстановява няма пострадали и бедстващи..

На вас пожелавам приятни емоции наситени с екшън адреналин и доволни от видяното и качеството и страхотният мъжки каст.  
Ибо ще се появи и тогава ще е още по жестокооо тръпката е още по голяма..

# 544
  • Мнения: 1 033
Хей, лейдис.
Извинявам се, днес деня направо ме погълна и нямах никакво време нито за телефон, нито за нищо. Много задачи, малко време😉 Изобщо не успях да следя за нищо, но няма как. Реалния живот си върви😀

Въпреки това, денят беше чудесен. При нас е слънчево и лятно, разбрах, че и наш Гриша си е взел първия мач на турнира в Рим, та аз съм в позитивно настроение. Ще гледам и серията след около час.

Вие ще гледате ли? Тук ли ще сте? Отивам да пооправя за вечерта и се връщам след час🫡

# 545
  • Мнения: 2 770
Привет! Hug тук съм вече, току що и аз направих вечерята, салатата и сядам да чакам наш Даханчо какви ще ги върши. Няма да му е леко според фраговете. Гледам Коркут пак го е сгащил. Според слуховете, че Ибо ще остане до края на сезона ли, сериала ли не разбрах, ама не виждам как. Освен любовта да го промени към добро и да мине на наша страна.

# 546
  • Мнения: 14 332
И аз съм на линия. Готова съм с вечерята и забраних на всички да ме притесняват. Ще "страдам" с Дахан заради безумията на Айдан.
Да сложа и снимките от епизод 16, да не ми е на премисъл!

"Gaddar", Епизод 16, Снимки Част 2📷


Ето и линк за гледане:
https://www.nowtv.com.tr/canli-yayin

# 547
  • Мнения: 1 033
Пф, толкова съм изморена, че и да ме притеснят, няма да отразя никого😆
Давам си 2 часа офлайн и почивка на екран с чаша винце. И аз си имам нужди, ама ха😀✌️ Идва уикенда и се зареждам за режим почивка🏖🌞⛱️🍷

Мерси за линка. Тамън за него щях да питам, да не ровя да търся🌹

# 548
  • Мнения: 14 332
След 2 минути започвааааа.

Мюдюр с хората от Компанията ги спаси.

Последна редакция: пт, 10 май 2024, 21:05 от Emiliya

# 549
  • Мнения: 1 033
Започна.
Мюдюр спаси ситуацията с Дахан и Курт, както очаквахме.
Защо не стисна ръката на Курт, нещо не разбрах. Ядосан изглеждаше. Ама те всички ядосани изглеждат по принцип😀
Мислят какво ще ги правят тези девойки.

Айдан пак вика. Оя се радва, че е бите всичко. Фатма дойде и не е доволна обаче😀

Ааа разбрах защо не му стисна ръката Мюдюр и е ядосан. Заради дъщеря си😀

# 550
  • Мнения: 14 332
И на Фатма не ѝ е лесно. Отиде при Айдан, разбра, че е скъсала с Дахан. Върна се вкъщи - Ямур се прибрала у дома, сърдита на Енвер.

# 551
  • Мнения: 1 033
Ами на нея ще се падне най-вероятно да ги сдобрява. Такава трябваше да й е ролята от началото, ама тя с мъжа си се караше🤷‍♀️

Хаха Курт изсипа всички тея момичета при Месут😆

# 552
  • Мнения: 14 332
А Курт отведе трите момичета при Месут. Горко им... Joy

# 553
  • Мнения: 1 033
Хаха да, малко в повече му дойде😆
Но пък си спомни за неговата изгубена любима🫣

Дахан и той си спомня за предложението като гледа пръстена😔 Пак ме ядосват сега, тамън забравих😀

# 554
  • Мнения: 2 770
Само на спомени ли ще я караме?

Общи условия

Активация на акаунт