🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 9

  • 103 795
  • 2 593
  •   1
Отговори
# 1 905
  • Бургас
  • Мнения: 3 598
Мария си фантазираше за адвокатска академия ли, каква глупост изцепи там?! Учителката й може и да е била права да я откаже от ядрената физика, особено ако е знаела, че още не разчита часовници със стрелки Joy

# 1 906
  • Мнения: 11 241


Красавци

# 1 907
  • Мнения: 535
Може да е махнал Мара, защото не даде възможност на Нана да се види с него предната вечер. Ама това е много глупава причина.
Мария не даде срещи и на Маги, Валерия и Екатерина. Доста злобна проява, която прави впечатление. Той и затова седна до тях трите на вчерашния коктейл. Марчето оттогава си стана пътник, а и само с мляскане не става 😅

# 1 908
  • Мнения: 58
Горджъсът се заяде с Катето и така си направи символично харакири.

# 1 909
  • Мнения: 727
Като и гледам произведенията на Нанито и тя е една гримьорка... спряла някъде в 2010-та.
И аз не съм впечатлена от грим уменията на Надежда, не и за цената, която иска - вечерен грим 200лв, сватбен 300лв. 300лв не знам дали и Кирил Чалъков взима.

в предишни коментари някой бе отбелязал, че Маги не си е коригирала брадичката, гледайки Надежда през 2018, има промяна и в брадичката, по-скоро филър, а не имплант.

# 1 910
  • Мнения: 592

Ако беше така, нямаше да остави Валерия. Която, ако сте гледали промото за сезона, онова 10-минутното, ще разпознаете на кадрите за другата седмица.

Може ли линк към това 10-минутно промо? Онзи ден търсих и не го намерих.

Ето го, но пратих о на съобщение, понеже мисля, че тук не може да поставим такива линкове.
https://www.facebook.com/share/v/TVj3F8N3jb3b494y/

# 1 911
  • Мнения: X
Горджъсът се заяде с Катето и така си направи символично харакири.

А, кой да предположи, че точно Катето ще й изкопае ''гроба''? Аз съм много изненадана от нея, наистина скрито бижу което, ако си показваше повече ноктите, щеше много да спечели. Така я разклати, колкото дори Йоана и Надя не успяха.

# 1 912
  • Мнения: 58
Може да е махнал Мара, защото не даде възможност на Нана да се види с него предната вечер. Ама това е много глупава причина.
Мария подхвана сама темата за даването на втори шанс и каза, че никога не би дала такъв. Той стана доста сериозен след това изказване, нищо че после се нацелуваха.

# 1 913
  • Мнения: 587
Бррр, Мария стои и чака някакъв обрат, а той с леден тон - сбогом, Мария!

Да, някой има ли обяснение за това?!

Можеше да е по-мил, да я прегърне. А на Горджъса и чао не каза, само гледаше злобно.

# 1 914
  • Мнения: 620
Дали има шанс милото ми Кате да се пребори за топ 3? 🥺🥺🥺
Чак не мога да повярвам докъде стигнаха двете бабички пред блока...

# 1 915
  • Варна
  • Мнения: 10 658
Оф,толкова смачкано и безлично същество е тая катя, направо се чудя къде виждате красота??? Особено без грим е като измита чиния. ПчелиЧКИ, калинКИ, облаЧЕ, дразнещо и инфантилно е с умалителни.

Персона и ти ще станеш баба на 34 или 37 .

# 1 916
  • Мнения: 2 500
Време е Йоана, Валерия и Надя да си ходят. По реда, по който съм ги написала. Топ 3 ще останат Екатерина, Надежда и Магдалена.
Йоана снощи взе първа роза, защо той така охладня към нея? Според мене тя, Валерия, Надежда и Маги ще са на финал. Катето, колкото и успешно да парира Горджъса, си остава някак безлична, ще отпадне. Надежда и Маги са ясни финалистки, към Валерия има сексуално привличане.
С тези момичета, сезонът си е слаб и това е. Гледах Елена в подкаст, коментираше този сезон и чак ми домъчня за нея! Как пък едно интелигентно момиче с характер не вкараха- ни Силви с магиите, ни Милена с парфюмите, ни оная от БФС, за Горджъс изобщо да не говорим - ни една няма искрата, която Елена притежава (не я харесвах изобщо, но разбрах колко цветна е тя, а колко еднодневни и скучни са другите.)

# 1 917
  • Мнения: 592
Маги попита Алек на играта каква не бива да е жената до него и той каза "Меркантилна", ясно защо е изгонил Мария

Последна редакция: пт, 26 апр 2024, 20:05 от holly_mac

# 1 918
  • софия
  • Мнения: 1 042

Вики каза, че малко момичета били влезли заради Алек. Едно от тях е Надя. Това ме шокира.
Да, и аз се изненадах. Също и че Йоана и Мария не са там заради ергена.
Но пък Вики си твърди, че била винаги обективна, с което хич не съм съгласна. Stuck Out Tongue Winking Eye

Но има нещо в Надя - днес за пръв път ми стана симпатична и усетих искреното и вълнение.
Толкова глупости изговори в първите епизоди, после в наказателния отряд по морал и етика влезе, само вещици на кладата не се е заела все още.  За това не мога да и припиша интелигентност. Определено не е бохем, липсва и артистичното и аристократизма, но не само. Някаква ограниченост има в нея, затова и разсъжденията и са ограничени. Показват ни я злобна, и тя наистина вярва че другите са "фалшиви и това я побърква", вярвам и. Ч
Бих го приела за патриархално възпитание да речем, но по-скоро е  мироглед в черно и бяло.
Интелигентен млад човек някак очаквам да е любопитен и отворен  към цветовете на света.
Но сякаш има потенциал в Надя. Hands V
В Йоана- никакъв. 

Ей ама вярно ли такъв чаршаф съм изписала! И то за Надя, леле....Joy


‐-------

Маги, Катя, Вал -  моите топ 3 Grinning

# 1 919
  • Мнения: 1 871
Хич не ме изненадва, че Мария не е там заради ергена. Тя си търси спонсор. Йоана пък напира да е инфлуенсър, така че и нейната работа е ясна.

Общи условия

Активация на акаунт