🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 9

  • 105 053
  • 2 593
  •   1
Отговори
# 2 190
  • Мнения: 210
Алек целува ли се с Горжъса?
Бляк само докато питам.

Да. Или по-скоро тя го приклещи Joy И не само това ….омаза му целия мустак и цялата брада с червено червило, а и нейната муцуна беше омазана. Хем и казаха, че червилото й е размазано и така и не отиде да се оправи цяла вечер. Защо бе?

# 2 191
  • Мнения: 9 016
Абе това Кате верно защо мълча цял сезон?! Я го виж колко добре се справя с тоя Горджъс!
Сценаристите са я накарали да научи репликите за отпор. Представям си колко се е молила да не излиза така, и те са и подхвърлили как да се защитава.
Ако има някакъв акъл Катето, не може да го е крила до сега и да не го е използвала.
Тя наистина има проблем без грима си. Психолозите са я надушили да запълнят малко екранно време с нея и баш-гримьорката.

# 2 192
  • Мнения: 5 879
Учудващо Горджъса звучи добре, изразява се ясно и логично. Явно не е глупава - обяснява много смислено поведението си. Или наистина е имала стратегия за повече ефирно време, или е съчинила убедително обяснение за поведението си след като започна излъчването. Като я слушам сега, мисля, че е първото.
Аз си твърдя от началото, че нарочно разиграва цирк, за да я дават повече.

# 2 193
  • Мнения: 52
Хареса ми краят на снощния епизод. Макар че щях да съм по-хепи, ако на мястото на Мария беше Йоана или Надя. Но каквото, такова.
Катето си е доста нежна без грим и даже е по-сладка така. Не бях забелязала, че е скорпион. Нито пък Йоана. Тази втората аз не бих я приела в клуба ни :д Не виждам човечност в нея - изглежда ми като човек, който обича след като събори някого, после и да стъпи отгоре му още няколко пъти.
Според мен на Мария просто са решили, че й е дошло времето да си ходи. А и предишния епизод даже и на него му направи впечатление, че се държа доста самонадеяно за времето и срещите и тн. Не мисля, че имаше връзка с Виктория отпадането й. Аз миналата седмица се чудех дали ще се усеща липсата на Викито занапред, но те и сега така хубаво си се заяждаха и се изпокараха, че даже не се сетих за нея.
Йоанка си е харесала наистина интересна професия. Като го каза, си спомних за един много хубав филм 2:22. Но за нея си мисля, че най-добре би било да отива да учи право и да става съдия. Личи си, че й идва отвътре. Крисито пък ще е супер за прокурор. Престъпниците сами ще се признават за виновни само и само да спрат да я слушат.
Надя си е Надя и след тази смелост да го разцелува и тя, пак същата песен запя на края на епизода.
А Алек и според мен си е хладен като характер. До един момент любезността му го прикрива, но в крайна сметка си проличава. Бих казала и, че приказките за голямото желание за семейство и много деца, може би не са умишлена лъжа, но са нещо, което би отлагал много дълго време занапред, ако въобще ги реализира някога. Поне така ми се струва на мен. По-скоро ми се струва като човек, който всъщност е самотник и то по свой личен избор, а не по принуда. И така му харесва.

# 2 194
  • Мнения: 4 172
Алек е просто една спукана пуканка. А ми харесваше.

# 2 195
  • Мнения: 6 271
Ние и да повтаряме, че Елена се споменава само като пример за досаден персонаж, няма и да повярвате, та приказвайте си...
Клипа с 600-те хиляди за кое събитие с Елена се отнася?
Надкаста в ютюб с нея. Иначе засега този сезон най-много гледания има Виктория:-)
Виктория си беше интересен персонаж ,затова има най-много гледания за сега.Горджърса не ми беше интересна в предаването с нищо ,относно Алек ,така че няма да я гледам по кастовете.Мария бих гледала  утре и тя е интересна.

# 2 196
  • Мнения: 9 172
Алек е просто една спукана пуканка. А ми харесваше.
Хаха в момента точно си хапвам карамелизирани пуканки и щях да се задавя.И аз го харесваХ.
Гледах малко от участието на Мария и Кристина. Харесаха ми и двете. Криси пак си е забавна дори и сериозна когато отговаря.

# 2 197
  • Мнения: 1 128
На мен продължава да си ми харесва Ергенчо. Готин пич е, взима каквото му се дава, но не си оставя магарето в калта. Хареса ми как отсвири Мария, защото тя е тъпо парче - хем грозновата, хем с претенции и самочувствие до небесата, хем страшно напористо му се натискаше и го смучеше. Беше достатъчно любезен с нея до едно време, за да не я обиди като жена, но си личеше, че не тя му е на сърце и това, че започва да гони някои от фаворитките на публиката не означава, че е кофти. Просто тези фаворитки на публиката не са негови фаворитки, а шоуто е за него, не за нас.

# 2 198
  • Мнения: 80
Най накрая тая нетърпима и грозна Кръстинка, упс Криси е изпидуркана.

Маниер, говор, лице...За мен е ромка.
Че и кълне като ромка.
Всичките й закани са точно като кълнене.

Рядко противно същество.
Радвам се че си замина най-накрая. Когато й разгледах Инстаграм видях снимка на баща й, който изглежда по-млад от нея, симпатичен, работи като боцман на кораб и дори е издал книга с препоръки след многогодишния си опит. Като че ли крушата е паднала под дървото, но е червясала.

# 2 199
  • София
  • Мнения: 20 215
Аз много щях да се изкефя на Маги, ако бях чула (може да е имало такива разговори, разбира се) да каже на Алек: "Аа, супер за къмпинга. Аз пък си прекарах добре като бях на Малдивите, много е романтично и ще се радвам да идем там заедно." или "С мои приятели много обичаме да ходин еди-къде си, ще те заведа." Т.е. да покаже желание да го ангажира в нейния начин на живот, такъв какъвто е, не само да се приспособява.
Би било хубаво и нормално да беше споделила собствените си интереси, но мисля, че трудно би могло да стане. Все пак тя цял живот е била държанка и толкова се е обезличила и е свикнала да се наглася към желанията и предпочитанията на спонсора, че това й е станало втора природа и още й е трудно да се преодолее. Продължава да го прави и с Алек от страх да не изгуби играта, а и за да му внуши как са на една вълна и колко един за друг са.
Но е отблъскваща в стремежа си да му се хареса и да се нагоди към него и представите му за живота. Изглежда насилено, отчаяно и измъчено, и това се вижда с просто око. Смятам, че това е, което накара Алеко да охладнее на бърза ръка. Не е естествено такова поведение.
Щяла да ходи на палатка, да живее на село и да му готви телешко варено. Че тя не знае изобщо какво е телешко варено, едва го запомни, когато той й сподели, че това е любимото му ястие. На играта как си представят бъдещето се чудеше дали е телешко варено или друго му беше наименованието, а снощи вече беше добила увереност и обясняваше разни врели-некипели как ще му го готви. Яко се филмира, а най-дразнещото е, че се опитва да вкара и него във филма си.

# 2 200
  • Мнения: 625
Изчетох ви и съм леко изненадана колко одобрение е събрала Надя за целувката. За мен това беше страшно кофти момент. Представям си я как цял ден е обмисляла и планирала : "довечера е крайният срок да го целуна, иначе ще ме изгони". Това беше целувката на отчаянието и желанието да остане в цирка. А начинът по който го направи беше страшно криндж лелее, настръхвам като си я спомня как търчеше като луда. Поне да го беше целунала еднократно и после да остави нещата в неговите ръце, а тя 5 минути го мляскаше напористо, без Алек да дава признаци, че е особено очарован. Трагедия беше. Няма да се учудя ако Надя не е била с мъж до сега или е била най -  много с един и то за кратко. Това би обяснило много за поведението й. От позицията на големите й претенции, че превъзхожда всички, беше много покъртителна сцена да се нахвърлиш на мъж, който очевидно 2 месеца не е пожелал да те целуне. Още ме втриса като се сетя.

# 2 201
  • Stockholm
  • Мнения: 484
Всички бяха ужасни без грим Joy Единствено Надежда непокътната и доста самодоволна, но краката ѝ бяха някакви много тъмни, груби и като че ли подути. Държи се ужасно изкуствено и не води интересни разговори. Изобщо не ми харесва това, че я гласят за финал. А Алеко, нищо че целува всичките, се чувства доста самотен и неразбран и наистина не мисля, че някоя от тях му пасва за връзка. Радвам се, че изхвърли Марийчето, меркантилни и глупави каза, че не му трябват Joy И финалистките са меркантилни, но се опитват да го прикрият. А той се прави, че им вярва, щото ако слуша сърцето си, финал няма да има.

# 2 202
  • Мнения: 716
Криси е имала няколко целувки с Алек, преди тази, която излъчиха. По време на онази среща в ресторанта, която си спечели.

# 2 203
  • Мнения: 3 813
На мен не ми харесва, че предаването върви по твърде предначертан сценарии. Тук-там някоя изненада, но ако се вгледа човек няма нищо автентично дори и в скандалите, камо ли в чувствата на Алеко. Сеир да става под диктовка на продукцията.

# 2 204
  • София
  • Мнения: 11 723
Християна е с най-много гледания в НадкасТ - 190к, на второ място е Виктория 173к, но може и да я мине, все още трупа тя, трета е Теа. Логично е, бяха най-скандални. От всички участнички само Пам пропусна.

Общи условия

Активация на акаунт