Трансформиращи дневници - Хранене/Тренировки 10

  • 9 906
  • 230
  •   3
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 714
Здравейте, отчет за днес
Тренировки: 30 минути спининг, ден 12 от Сидни и Прайм и 6 км ходене.

Храна:
Закуска - скир, банан, кашу
Обяд - грах с пиле
След- филийка с две варени яйца и кашу
Вечеря - пил. Пържола от бут и печени картофи и салата. Една малка безалкохолна бира Хайникен

Калории: 1500, протеини 103, въглехидрати 118, мазнини 60 г.

# 91
  • Мнения: 157
Seeflower, слагай си по малко сметана в кафето вместо мляко, особено ако си на вмнв.
Аз днес от бързане да не закъснея за работа си забравих закуската. Бях си приготвила 200гр котидж. На работа си държа едни малки сирена, по 20гр, опаковани отделно и обезмаслени и викам, айде ще мина с две. Отварям хладилника и ги няма. Това хората са отвратителено крадливо племе. Цяла мрежичка бях оставила, написана с моето име и дори едно не са оставили. Rage Та Пропуснах закуската и до обяд бях умряла от глад. Изядох си салатата и пилето и понеже още бях гледна си добавих 4 бразилски ореха.
Сега съм гладна, но е 9ч и направо ще си легна. По нощите няма да ям.
1087кал, Вх 12, М 55, П 136.
Днес ми е почивните ден, така че без тренировка.

# 92
  • Мнения: 1 333
Да, Благодаря. Това е идея, въпреки че най- харесвам кафето без нищо😁.
Леле, как така ще изядат всичко? Едно време имах едни крадливи колежки на кафе, предупредих ги- не били те. Сложих малко разхлабително в кафето и ...повече не повториха😁

# 93
  • Мнения: 2 026
Днес няма да се отчитам, момичета. Храната е сходна с вчерашната.

Утре тръгваме на път, ще сме в къща за гости за празника, така че ще си носим храна за закуските, отделно съм си набелязала едно ресторантче с собствен живарник с пастърва, аз обичам риба така, че често ще го посещаваме. Моля се да се оправи времето, че плановете са голямо ходене по чукарите Grinning

Ветрена приятно изкарване и хапване на деликатеси, аз в БГ няма какво ново да опитам така че ще се опитам да си хапвам нещата, които попринцип ям. Е ще полеем празника, разбира се и ще се хапнем агнешко Simple Smile
Единствено за козунака се чудя, миналата година пропуснах, всъщност не се сещам кога за последно ядох.

# 94
  • Мнения: 4 777
От една седмица закусвам черен препечен хляб със тази смес ,умирам за нея ,като стана нямам търпение да си направя разтягането и да ям 😁 (авокадо,зелен лук ,чери домати,варени яйца,нарязани маслини ,сол ,черен пипер ,зехтин )
Вечер ям скара и салата.Не броя нищо В офиса ям един фитнес бар.

Последна редакция: вт, 30 апр 2024, 11:07 от No_frame bitch

# 95
  • Мнения: 38
30.04.2024 (един месец разлика)
ляв бицепс: -2
десен бицепс: -3
талия: -5
ханш: -4
ляво бедро: -1
дясно бедро: -1


Доволна съм, нямам срокове и не бързам, засега нямам планове да броя калории и съответно да следя за калриен дефицит (макар че в някой момент искам да пробвам с по-стриктен период и да видя какво ще стане), нито имам стремеж за чисто хранене, само да опитимизирам откъм нутриенти като цяло с времето без да се впрягам прекалено. Надявам се да си открия какво и как в това отношение до края на годината, да речем.

==корем и кардио
- храна: днес беше много безразборно, хапка от това, хапка от онова, нямах нормално ядене, затова и няма какво да  описвам, отбелязвам 2 фрапета и 2 кафета с мляко, нали се опитвам да се следя в това отношение

# 96
  • Мнения: 2 714
Здравейте, днес само ходене.
Закуска - филийка с хумус и шунка.
Обяд - салата от хепи с риба,  спанак, коноа и сирене.
Вечерята ще е пилешка пържола от бут със задушени зеленчуци.
До тук калориите са 760

# 97
  • Мнения: 157
Seeflower, номерът с кафето ми хареса Stuck Out Tongue Winking Eye
Gytha честито за сантиметрите.
Аз пак не спах снощи, какво стана, събудих се в 2:30 и после чак към 5 заспах. Събуди ме алармата ми в 6, направо съм смазана и съответно пропуснах тренировката. А на работа щях да заспя следобеда Sweat
С храната поне съм добре. Котидж за закуска и огромна паница със супа за обяд-пиле, броколи, карфиол, чушка, морков и застройка. Надробих си и щедро кето хляб. Още не съм гладна, а е 9ч вече.
1203кал,П 174, М 38, Вх 34

# 98
  • Мнения: 2 631
Здравейте! След първоначалните 2 дни преяждане с боклуци, от няколко дни съм  обратно в режима си и то много по-строгп, защото хлябът в в България изобщо не ми харесва. Козунак опитах вчера 1 хапка и това е. Иначе съм на плодове, скир, картофи, ориз, салата, риба и месо. Ям през деня предимно плодове и малко скир и имам едно основно хранене. Опитваме се в една посока поне да не ползваме превозни средства и вървим по 45 мин-1 час пеша (ама много бързо) + разходки из центъра. Тренировки имаше малко засега-тичах няколко пъти, днес също отивам да тичам.
Липсва ми вече ежедневието ми. Мисля, че перфектната дължина за почивка където и да било, е 5 дена. Joy След този период започвам да броя дните до прибиране вкъщи.

# 99
  • Мнения: 38
Аз реших да пробвам пак с алтернативите на млякото, взех си бадемово на Алпро и сега сърбам домашно фрапе...за да си спазя желанието за едно фрапе макс на ден, а както се видя от отчетите се стига до две, едното ще е с прясно мляко, другото ще се мъча с бадемово (поне докато го изпия). Пак е крачка напред Satisfied

# 100
  • Мнения: 486
Здравейте! Надявам се, че приемате нови попълнения. Чета темата отдавна, но досега не съм писала в нея. Реших сега да се включа, тъй като ми трябва мотивация и контрол над приетата храна.  Дълго време се хранех по зоната, в началото имах резултат, но напоследък съм  в застой. Признавам си обаче, че последните месеци хич не можех да я спазвам стриктно. И понеже остава точно един месец до морето, реших малко да се вкарам в пътя. Нямам кой знае колко да свалям, едни 2-3 килограма са ми достатъчни, но и на 4 кг. ще се зарадвам. Затова ще вписвам тук храната ежедневно и физическата активност.  Друго си е като го видиш черно на бяло какво си ял.

Закуска: Зонова палачинка от 1 яйце, тапиока и малко пррясно мляко. Пълнежът е 20 гр. пуешко филе, 1 лъж. котидж и 28 гр. кашкавал. Добавих и 140 гр. ягоди.
Обяд: 3 бъркани яйца с 1 с.л. зехтин и около 100 гр. извара, 2 тънки парчета пуешко филе, няколко кръгчета краставица и 1 филия протеинов хляб.
 Междинна : 1 капучино с малко еритритол( ако ми пригладнее много и преценя че не мога да издържа до вечерята ще си направя 65 гр. скир с малко боровинки и лъжичка тахан)
Вечеря: Мисля да е пилешко филе с гарнитура ориз със зеленчуци, като грамажа на ориза ще гледам да не превишава 100 гр.
Физическа активност: 70 клека
Ами това е от мен и честит празник на всички!

# 101
  • Мнения: 3 328
Аз реших да пробвам пак с алтернативите на млякото, взех си бадемово на Алпро и сега сърбам домашно фрапе...за да си спазя желанието за едно фрапе макс на ден, а както се видя от отчетите се стига до две, едното ще е с прясно мляко, другото ще се мъча с бадемово (поне докато го изпия). Пак е крачка напред Satisfied

Прави ги 50/50 прясно мляко и бадемово.

Не от всичко трябва да се лишаваме, малките промени в дългосрочен план са това, което прави промяната, а не резките лишения от нещата които обичаме.
С много храни процедирам по метода 50/50
яйца и белтъци
авокадо и котидж в блендера (много неща може да комбинираш с котидж за сос)
ориз и ориз от карфиол
майонеза и гръцки йогурт
 мачкани катофи и други зеленчуци скрити в тях

# 102
  • Мнения: 38
Аз реших да пробвам пак с алтернативите на млякото, взех си бадемово на Алпро и сега сърбам домашно фрапе...за да си спазя желанието за едно фрапе макс на ден, а както се видя от отчетите се стига до две, едното ще е с прясно мляко, другото ще се мъча с бадемово (поне докато го изпия). Пак е крачка напред Satisfied

Прави ги 50/50 прясно мляко и бадемово.

Не от всичко трябва да се лишаваме, малките промени в дългосрочен план са това, което прави промяната, а не резките лишения от нещата които обичаме.
С много храни процедирам по метода 50/50
яйца и белтъци
авокадо и котидж в блендера (много неща може да комбинираш с котидж за сос)
ориз и ориз от карфиол
майонеза и гръцки йогурт
 мачкани катофи и други зеленчуци скрити в тях

Въобще не се бях сетила за този вариант, особено тези дни, когато съм вкъщи, е приложим Purple Heart

А ориз от карфиол дали някъде продават в България, или си го правите сами? Виждала съм по разни чужбински влогове и много ми се иска да пробвам, не толкова като заместител на ориз, защото ориз не обичам и без това, но за разнообразие ще е супер. Само дето си ме мързи аз да си правя, та бих купила готов, ако някъде предлагат Sweat Smile

# 103
  • Мнения: 2 714
Аз сама си го правя. Став за няколко минути

# 104
  • Мнения: 38
Отчет за днес:
- фрапе с прясно мляко, фрапе с бадемово
- 480 гр кебабчета от свинско и говеждо смес (сурово състояние), 250 гр чери домати, голяма краставица, зелена чушка, ябълка
- доза протеин
==4 серии корем и 12 серии ритници вкъщи; стречинг 25 минути

Общи условия

Активация на акаунт