"Сърбят"ли ви ръцете за пазар

  • 1 822
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 111
 Да, постоянно.Като нямам какво друго да правя.... Laughing

# 16
  • Мнения: 2 353
  Не ме сърбят.

# 17
  • Мнения: 11 007
При мен е хронично заболяване  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 407
Да.Имам широки пръстета. Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 2 161
Ама какво говориш!?Сърбят ме и още как:)Особено,когато съм в лошо настроение в съчетание с пари в джоба.Благодарение на такива моменти дължа съдържанието на гардероба си.Друг е въпросът,че някои неща в последствие остават необлечени,защото не ми харесват и се пукам от яд.
newsm10 coolcool

# 20
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да. Но като обиколя няколко магазина и като се натъкна на едни и същи китайски боклуци и боклученца и ми минава много бързо. Не само, че ме сърбят, а имам нужда и възможност да пазарувам качество, но нямам време да обикалям и да търся.

# 21
  • Мнения: 45
Уха,как ме сърбят ръчичките,но за чужбински! smile3508

# 22
  • Мнения: 1 959
Да и винаги когато изляза купувам по нещо ей така било за мен или за кучето.С много широко пръсти съм

# 23
  • Мнения: 5 622
Абсолютно го има..Дали ще е за мен, за мъжа ми или детето, или просто за дома....няма никакво значение  Wink

# 24
  • Мнения: 5 577
 Sick Отврат. На мен ми се е случвало да дам последните си пари за глупост, после нямам пари за хляб, съвсем сеиозно. Последния път помня, че дадох последните си 4 лв. за тото 6/49.

Взех на заем да купя кисело мляко  Embarassed , и тогава си дадох сметка, че не бива да правя така. Тези  неща са за хора с възможности.  Laughing

# 25
  • Мнения: 2 891
Ежеминутно мисля как да си похарча парите, по тази причина бюджетът е прерогатив на съпругът ми. Стига се до там, че и плащането на сметки ми доставя удоволствие - нали е харч Wink

# 26
  • Мнения: 5 622
Sick Отврат. На мен ми се е случвало да дам последните си пари за глупост, после нямам пари за хляб, съвсем сеиозно. Последния път помня, че дадох последните си 4 лв. за тото 6/49.

Взех на заем да купя кисело мляко  Embarassed , и тогава си дадох сметка, че не бива да правя така. Тези  неща са за хора с възможности.  Laughing

Съвсем не е така..Редовно живея за момента и харча докато имам. После... ще се оправим някак си..Цялото семейство сме такива  Crazy

# 27
  • Добрич
  • Мнения: 207
и при #2gunfire мен е хронично само че не ме пуска никога нямам такива "лоши мисли да не си купя нещо" затова искам още един гардероб че нямаме вече място за дрехи но аз съм добре и мъжо е като мен поне не се чувствам гузна Embarassed

# 28
  • Мнения: 5 877
Не. Като бях студентка и оставах с 2 лева, държах задължително да ги похарча, купувайки максимален брой неща за тях (1 цигара, 1 кафе, 1 обикновена вафла и  т.н.). Отдавна не го правя.
Други свързани с пазаруването мании нямам.

# 29
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Много обичам,но ми трябват пари............това значи ,че го правя винаги когато имам!

Общи условия

Активация на акаунт