“Дяволското гърло 2“ - “Есента на демона“ - нов сезон по НОВА ТВ - Тема №6

  • 36 496
  • 751
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 2 419
Леле, а представяте ли си да са повече от двама - група Черните отмъстители… 😂😂😂

# 511
  • Washington,USA
  • Мнения: 950
Дано да е сладък поне, че ще ме е яд. Ама то само библиотекарят е такъв😭

# 512
  • Мнения: 2 138
Възможно ли е в края на епизод 1, когато Мия и Филип тичаха след мъжа с качулка, този мъж да е бил Калоян Трифонов, който все още не е появявал във филма? И отново той да е бил в подземието с отвлечената Ирина-Теодора? Но пък кога ще се появи в епизодите той?.. Накрая от нищото

# 513
  • Melmak
  • Мнения: 3 317
Аз също мисля, че ако убиецът е от показаните ни персонажи, това е Грудов. Изглежда злобен, отмъстителен и с някакви изкривени ценности.

# 514
  • Мнения: 31 382
И аз си го подозирам него отдавна. Абсолютно възможно е да е той.

# 515
  • София
  • Мнения: 6 212
И с това наблягане, че е левичар...
Би било доста скалъпено, никак не ми се връзва той. Ама...
Единствено Калоян Трифонов ме навежда на мисълта, че може да не е Грудов, ако ще играе някой от героите на млади години, когато показват миналото на цялата история.

# 516
  • Мнения: 2 402
Аз също мисля, че ако убиецът е от показаните ни персонажи, това е Грудов. Изглежда злобен, отмъстителен и с някакви изкривени ценности.

Левичар, а и най-вероятно гей и женомразец. Все пак сред жертвите има две красиви жени…

# 517
  • София
  • Мнения: 14 113
Градове няма профил на психопат. Твърде невъздържан и не се контролира.

# 518
  • Мнения: 2 138
Ето какви снимки ми излязоха, които сте разнищвали и публикували тук. Загледайте се и в ушите..





Грудов има брада и ушите се различават от тези на убиеца.


И аз споделям тезата, че някой извършва убийствата заради директора. За да отмъсти на виновните за това, което са му причинили. (Подозирам Фичето и Илчев).
А може директорът да има син. И в ролята на сина да е Калоян .

А връзката на Ирина с Директора може да е от баща й - нали Десподов обича историята, сигурно е помагал финансово на музеите и се познава с Директорите

# 519
  • Ruse
  • Мнения: 121
То хубаво убиецът да е библиотекарят, да кажем и че мотивът наистина е някакъв прикрит в миналото инцидент в който Десподов е замесен. Като цяло добра теория. Остава обаче въпросът: защо са повикани точно Мия и Чанов?! Каква е връзката на убиецът точно с тези двамата?! Тук единственият отговарящ на това условие е Дора. Като нейният мотив е отмъщение за брат и и раздаване на справедливост.
На финала ще се окаже нещо съвсем друго.
Според мен са повикани,  защото  само те могат да го разкрият,  той иска да бъде разкрит, иска мотивите му да бъдат разбрани един по един и знае, че тези налъми от търновската полиция няма да го направят.

# 520
  • Melmak
  • Мнения: 3 317
Аз също мисля, че убиецът иска да бъде разкрит. Неслучайно вкарва и символиката. Ако искаше просто да ги убие, щеше да ги гръмне и толкова. Нямаше да има такива показни убийства с мъчения.

# 521
  • España
  • Мнения: 1 310
Леле, а представяте ли си да са повече от двама - група Черните отмъстители… 😂😂😂
Е как ….аз още преди няколко теми “ви светнах”🤪 : “Орденът на черния палец”  ( Тороманов ; Кърджиев….последно и Грудов си режеше ноктите ( сигурно подготвя палеца )) 😂😂😂😂😂

# 522
  • Мнения: 24
Ето какви снимки ми излязоха, които сте разнищвали и публикували тук. Загледайте се и в ушите..





Грудов има брада и ушите се различават от тези на убиеца.


И аз споделям тезата, че някой извършва убийствата заради директора. За да отмъсти на виновните за това, което са му причинили. (Подозирам Фичето и Илчев).
А може директорът да има син. И в ролята на сина да е Калоян .

А връзката на Ирина с Директора може да е от баща й - нали Десподов обича историята, сигурно е помагал финансово на музеите и се познава с Директорите
Много ще е странно в последния епизод да изскочи някой неизвестен персонаж в ролята на Демона и като deus ex machina да разплете интригата. Все си мисля, че убиецът трябва отдавна да се е появил сред каста за сезона. Виж, това, което някой спомена - че Калоян Трифонов може да играе младата версия на Демона, ако има ретроспекция, ми се струва по-реалистично.

Последна редакция: нд, 28 апр 2024, 16:42 от D. Dupree

# 523
  • Мнения: 20
Фичето не е това, което изглежда - може да убива и да пуска контролни изстрели, да отвлича, бая безскруполен тип. А може би библиотекарят си ходи, но има голям толеранс на болка и злоба - нали стана ясно, че шумът, който е чула отвлечената дъщеря, е най-вероятно от изработката на инструментите за поредното престъпление, а не от количка.

Напълно съм съгласна. При сцената в залата с восъчните фигири, Кърджиев каза нещо от рода: "Все се опитвам да го убедя, да не плаши така туристите, но той като си науми нещо, никой не може да го разубеди!" Има характер Фичето и изобщо не е толкова безпомощен, колкото дава вид.

# 524
  • София
  • Мнения: 14 113
Тук профил на уши правим,а полицаите дори и днк тестове и пръстови отпечатъци не взимат 🤣🤣.

Общи условия

Активация на акаунт