RYANAIR - 25

  • 22 032
  • 506
  •   1
Отговори
# 180
  • sf
  • Мнения: 10 261
Щом нямате чекирана багаж, отивате направо на проверката.
Информация за полетите има на електронните табла.

# 181
  • София
  • Мнения: 506
Щом нямате чекирана багаж, отивате направо на проверката.
Информация за полетите има на електронните табла.
Благодаря за информацията!

# 182
  • Мнения: 118
Имам спешно питане. Дали мога в ръчен багаж да нося в самолета апарат /приемник на Булсатком? Утре сутрин ми е полета или сега да трябва да купувам чекиран.

# 183
  • Мнения: 3 458
Може, няма проблем.

# 184
  • Мнения: 118
Благодаря ви!
Не писах, че става въпрос от Испания до БГ.. Не знам испанците дали няма да ми го вземат и как ще го тълкуват като оборудване или и аз не знам.
Моля, ако някой е пътувал с приемник на Булсатком да пише!

# 185
  • Мнения: 3 458
Няма причина да го вземат. Не е оръжие, не представлява опасност.

# 186
  • Мнения: 7 254
Не знам испанците дали няма да ми го вземат и как ще го тълкуват като оборудване или и аз не знам.
Със сигурност няма да тълкуват, а както вече са Ви отговорили - няма проблем да го носите в багажа.

# 187
  • Мнения: 181
Здравейте, предстои ни първо самостоятелно пътуване с Раянеър, вчера онлайн чекирах билетите, имам разпечатани бордни карти и пътуваме само с ръчен багаж. Но на бордните карти не виждам от кой изход ще излети самолета. Отивайки на летището, трябва ли отново да минавам през гише или от къде се взима информацията за изхода?

Изходът се определя едва ≈3-4 часа преди полета (поне за София). Информация може да получите от таблата на летището, сайта на летището, както и от приложението в раздел Travel Assistant.

# 188
  • София
  • Мнения: 17 941
Чудя се между тези 2 чанти, имам раница, коя да взема? Разглеждах най- различни наживо, но повечето бяха "по- хубави" и респективно с повече джобове, което на мен не ми допада, защото страничният на саковете, както и отделението за лаптоп на раниците плюс подплънките отнемат страшно много от пространството. И реших да си взема една базова, но ме притеснява материалът дали е достатъчно здрав. Знам, че едната е малко по- висока, но не пречи да се натисне надолу и да стане 25 см.

https://homeland.bg/patna-chanta-za-rachen-bagazh-40-h-25-h-20-sm-tip-mini-sak
https://stilnobags.bg/product/14750/chanta-za-rachen-bagazh-40-3 … amno-cherven.html

# 189
  • Мнения: 7 254
SANI+, ако ползвате мобилното приложениe на RYANAIR, ще получите уведомление на телефона си за гейта 2 -3 часа преди полета, по същото време информацията за пристигащи и излитащи е видна на няколкото електронни табла на терминала, първото е когато влезеш в летището от лявата страна, а след като сканирате бордните карти и се качите по ескалатора и минете проверката на багажа, насреща има друго табло със същата информация.

The Catcher in the Rye, бих избрала червената, по-удобна ми се вижда, лично за мен по-удобно е с раница.

Последна редакция: пн, 13 май 2024, 19:34 от Rosita

# 190
  • Мнения: 2 239
Доколко прецизни са при проверка на имената на бордната карта и пътуващия? Първото име на пътника е дублирано. Възможно е да в някаква системна грешка, възможно е и да е човешка - резервацията е правена от друг. Таксата за смяна надвишава сумата на билета, но за същия полет няма други свободни места.

# 191
  • Мнения: 4 500
позволяват се малки грешки

# 192
  • Мнения: 2 239
позволяват се малки грешки
Това от личен опит ли е? Четох, че безплатната промяна е до 3 символа от името и то пак беше обвързано с някакъв срок.

# 193
  • Мнения: 4 500
Не става въпрос за промяна, а просто да се появите на гейта, с грешки в името. Иначе онлайн няма да ви позволи голяма промяна. Може да говорите с тях да го сменят (безплатно) ако се притеснявате. По чата, като си поискате да говорите с човек, или по телефона

# 194
  • Мнения: 11 589
Здравейте, предстои ни първо самостоятелно пътуване с Раянеър, вчера онлайн чекирах билетите, имам разпечатани бордни карти и пътуваме само с ръчен багаж. Но на бордните карти не виждам от кой изход ще излети самолета. Отивайки на летището, трябва ли отново да минавам през гише или от къде се взима информацията за изхода?
Защо пък трябва да пише на бордните карти от кой гейт излитате? Направо ме изумявате. Като отидете на летището и минете скенера, нали веднага ще видите на кой гейт сте и ще се запътите натам. Защо ви е да го знаете от по-рано, какво ви дава тази информация, ако е предварителна? А и как очаквате от предния ден да се знае гейтът? Не е и нужно. Определя се 2+ часа преди полета. Да не говоря колко често се сменя и половин час преди полета.

Общи условия

Активация на акаунт