Кога сложихте бебето си в проходилка?

  • 5 871
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 351
На 7 месеца, като в началото я поставяхме наистина за по кратко време, а и й трябваше време да свикне с проходилката.

# 16
  • Мнения: 201
Днес за първи път сложих малкия в проходилката за кратко. Хареса му, но още не мисля да я ползвам редовно. Големият ми син не е ползвал проходилка.Пробвахме веднъж , но не му хареса.

# 17
  • Мнения: 990
След 8 месец започнах да ги слагам, като в началота за 5 мин., после 10, и така увеличавах времето.

# 18
  • някъде
  • Мнения: 4 955
на 5 и половина започнахме да го слагаме за по 5 минутки, а сега на почти 7 стои за по 10-20 мин на ден!

# 19
  • Мнения: 393
Педиатъра разреши, когато бебо навърши три месеца.

# 20
  • Мнения: 1 455
Към 6 ти месец ги сложих и двамата,до към 8-9ти,тогава вече пълзяха като фурии и махнах проходилката Peace
Гръбнакът укрепва към 4-5 месец,не би трябвало да е проблем за вас.

# 21
  • Мнения: 227
На 6 месеца я сложих на проходилка
Към 7-ми месец го сложих и оттогава до днес е по цял ден в нея и нищо не му се е изкривило  Grinning
Peace

# 22
  • Мнения: 1 446
Не съм слагала в проходилка детето си.

# 23
  • Мнения: 144
na 6mes.,dori njamashe i tolkova

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Педиатъра разреши, когато бебо навърши три месеца.
Това ме изуми много е малък на 3 месеца.

На 8 месеца беше като я сложих, вечер докато вечеряме  3- 4 пъти за по 10-15 мин. и веднъж като си купихме хладилник реших да я сложа в проходилката да си ходи в коридора и аз да го измия и да прибера картоните, но не успях, защото трябваше да вървя след нея Simple Smile
По цял ден бяхме навън с количката, проходи на 11 месеца, като известно време преди това много й харесваше да се разхождаме като е хваната за ръчичка.

# 25
  • Добрич
  • Мнения: 298
и двамата бяха на 7 месеца, но наистина в началото по 5-10мин.

# 26
 Сложих я на 6.5 м. след консултация с ортопед.

# 27
  • Мнения: 3 456
На 7,5 месеца . Съгласна съм, че не трябва да стоят по много в проходилката.

# 28
  • Мнения: 4 621
на 7 месеца Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 4 035
На 5 месеца и малко,след като разреши педиатърката,пък и шило в торба стои ли?!Ние имаме боцки в дупето,сега няма тайни за нея в ходенето с проходилка,но лошото е,че вече иска да я водя да ходи,а не да е в проходилка,абе опасна работа е Mr. GreenАко доктора ти даде зелена светлина и като сложиш детето не виси в нея като парцалче а за два-три дена се ориентира за какво служи,значи спокойно можеш да я ползваш Peace

Общи условия

Активация на акаунт