БУРГАС с романтика се слави, тук много бебета се правят

  • 14 425
  • 301
  •   1
Отговори
# 75
  • у дома
  • Мнения: 967
Зравейте на всички и от мен и благодаря за пожеланията.
Рядко влизам и ще ме извините ако задавам тъпи въпроси, но къде мога да купя от тези мартенички? Срещата в събота съм я пропуснала, през седмицата ако се събирате мога да мина.  Ji, това си го мислих същото прз седмицата, само, че моята идея беше да помагаме на болни дечица, чрез разплащателни сметки. Защото, на домовете все се намира кой да помогне, а на болните деца по-рядко. Има инфо в нет-а и форумите за много такива. 
Пожелавам ви лека седмица и до скоро.

# 76
  • Мнения: 995
И аз искам да пусна някой лев в касичката. Ще следя какво ще се реши.

# 77
  • Мнения: 1 035
и аз следя до какво решение ще стигнете.
немога да съм дейна в организацията,понеже не съм запозната със ситуацията в нито един дом ,но с каквото мога ще помогна.
мартени4ки ще искам ,освен това имам и дрешки за малки и големи......но с пари няма да мога да съм от голяма полза  Rolling Eyes Embarassed Rolling Eyes

# 78
  • На морето!
  • Мнения: 5 790
Извинявам се,че се намесвам така,но искам да питам дали някоя от бъдещите бургаски мами ще ходи на лекцията на сп."9 месеца",за да отидем заедно? HugИли ако има такива,които ще ходят на курсове за бременни,предлагам да се съберем и да ходим заедно.

# 79
  • Мнения: 1 111
  Пак много слаба форумска активност тия дни.Дано само не е заради благотворителното мероприятие с мартеничките!
  Хайде, мами, време не остана!

# 80
  • Мнения: 2 577
Здравейте и от мен  Hug

Аз както писах и преди няма да имам възможност тия дни да действам, тъй като аз, Бубичко и Ваня заминаваме за една седмица в Свищов. Ще се върнем на 28.02.


Затова всички мартеници, включително и тези, които Бубичко предостави са в Танина. Касата също е в Танина. С нея ще пиете кафе на Калината най-вероятно, тя ще пише кога. Laughing
Хайде чао за сега ....и да ни стискате палци Praynig

# 81
  • Мнения: 166
Момичета привет!
Имам инфо за мартеничките Simple Smile Едно момчие дето работи във фирма която произвежда мартенички иска да помогне.Казва се Деси.Сега ще и дам линка на темичката да се свърже с вас,поеже моя нет нещо е мн скапан тази седмица и нищо не мога да видя или направя...
Предварително и благодарим!

# 82
  • Мнения: 166
Момичета,имам мобилен номер на момичето.Имат 2 кашона с мартеници доколкото разбрах.Ако не е късно,пишете ми на лични или кажете с коя от вас да се свържа за да ги вземете.

# 83
  • Мнения: 245
   

    здравейте момичета радвам се че най накрая ви открих!
Считайте ме за включена във акциите ви, казвайте с какво мога да помагам
Желание колкото щете имам
А да не забравя, аз съм Деси - момичето с мартеничките
Нека някоя майка разполагаща с време да ги вземе че някой от тях са с иглички и трябва да отделят за да не навредят на децата, и съответно да видим къде ще се носят
А имах и детски играчки мартенички , но тях ги раздавам в магазина на дечицата
тези които може да доставим са за окичване и гривнички
Е да действаме  bouquet

# 84
  • Мнения: 166
Малиии не мога да повярвам колко сте "активни днес"...

# 85
  • Мнения: 245
   аз рядко имам време да влизам тук
но можеби др път не е толкова тихо тука

# 86
  • Мнения: 917
Май че откакто заговорихме за благотворителност стана тихо. Аз както ви каза Амелия няма да съм на разположение следващата една седмица, но търсете Танина, а и тя да не се услушва, а да раздава мартениците

# 87
  • Мнения: 245
момичета , къде ще ги раздавате мартениците

# 88
  • Мнения: 995
Аз много не следя темата но разбрах, че няма да носим на децата мартеници, а ще ги купим за себе си от Танина, за да съберем пари.
Танина, щом си касата дай координати за среща. Аз дори не държа да купувам мартеници, искам да оставя пари. Имам и около 50 памперса Либеро -7-14 кг. , не ми трябват, ако стават ще ги донеса.

# 89
  • Мнения: 2 577
Сега говорих с Танина
Срещите са две:
1. Утре от 13.00 до 15.00 на кафето срещу книжарница Дядо Благо /на ъгъла на ул.Възраждане - на Света София улицата и Георги Кирков - на Малибу и Полицията улицата/
голямо обяснение му ударих, дано сте разбрали нещо
2. Събота - на кафе Калина, пак по обяд, но часа ще бъде доуточнен


Хайде до утре Hug

Общи условия

Активация на акаунт