Майски бебета 2024г. - Тема 14

  • 18 147
  • 745
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 7 250
И аз видях фб много родени пак🌞
На нас ни даваха свещички,нз дали навсякъде дават.Носете си за всеки случай

# 601
  • Мнения: 877
Снощи за пръв път усетих контракции и то защото случайно си пипнах корема и установих, че е на камък, иначе нямаше да разбера никога, че имам контракции. Продължи около минута, после се отпусна и така няколко пъти, не съм засичала време, но със сигурност имаше 15-20 минути между втвърдяванията. Общо 3 пъти го усетих, но може и повече да са били преди това. И преди съм усещала втвърдяване, но не чак така 😳 викам си "Тук ще има екшън", но после си заспах и днес всичко е наред. Последните седмици са много вълнуващи, как се вглеждаме във всичко 🤣 ММ продължава да смята, че ще родя около празниците, въпреки, че АГ каза, че няма признаци за това. Просто според моето мъжле това, че се движа трудно и всичко ме боли е признак, че раждам, bless his heart 😂😂😂

# 602
  • Мнения: 612
Тук е леко затишие пред буря явно 🤣 сега ще ми изскочите с много бебоци.

Аз много съм се филмирала как ще се случат нещата. Ние ходихме на гости и по пътя толкова ме стегна корема, че ММ почна да засича на часовника и само ме питаше боли ли, продължават ли, да се връщаме ли 🤣

# 603
  • Мнения: 180
Няма страшно щом няма болка. Аз съм така от месец и половина, като е имало дни и по 2 часа не ми отпуска и ходя прегърбена от силните стягания.

# 604
  • Мнения: 7 250
Паули да не се засечем 😁🍀толкова ли да избърза 🤷🌞🌞🌞🌞

Аз още нз не мога да определя,имам само една подутина като топче сиг е някое коляно хахах в ляво.
И аз имах подмятания от ФМ или АГ да не ям мн агнешко 😁да внимавам хаха така с насмешка ама си седя кротко и чакам

# 605
  • Мнения: 797
На мен пък някаква жилка ли ми се е преметнала,прещипала ли съм нещо,едвам вървя.Пък не ми ли мине как ще раждам незнам. Confused

# 606
  • Мнения: 33
Аз утре съм 38гс. До миналата седмица постоянно имах някакви стягани и болки, които си обяснявах като контракции, особено при по-продължително вървене, но тази седмица- нада, нищо. Чувствам се доста добре, имам прилив на енергия, яко съм в нестинг моуд.. общо съм качила 13кг за сега, не мога да си понасям двойната брадичка ама ще я мисля някой друг ден🙃 бях на преглед в сряда, натискаха ме, бутаха и казаха, че главичката слизала към таза, но още не била влязла достатъчно. Ако ми изтекат водите- да се обадя веднага, за да не тръгне с ръце напред. Това ми казаха. Другата седмица ми е последният преглед и питах дали няма да ме гледат последно на ехограф, да видим дали няма пъпна връв около вратлето поне, казаха че не проверяват и нямало смисъл 😒

# 607
  • Мнения: 290
Аз имах така една отвратил на мускулна болка в ляво на корема, точно все едно ти е се е разпънал мускул или усукала жила. Обаче за 3 дни отшумя, взимах си душове по-често и се надявах, това да го омилостиви.

Мен също киселините ме мъчат, от няколко седмици, преди не съм имала или съм имала епизодично за ден.
Вълнувам се и ме е страх, често поплаквам. Не мога да повярвам, че вече толкова наближи. Не мога да повярвам, че семейството ми се променя, че ще имам нова роля и титла в живота. Не знам от времето ли е тази леха меланхолия, нормална ли е, но ми е едно свитичко отвътре като пред изпит. И то си е като пред изпит Simple Smile

На мен пък някаква жилка ли ми се е преметнала,прещипала ли съм нещо,едвам вървя.Пък не ми ли мине как ще раждам незнам. Confused

# 608
  • Мнения: 877
Паули да не се засечем 😁🍀толкова ли да избърза 🤷🌞🌞🌞
Най-много теб като те изписват, мен да ме приемат 😂

# 609
  • Мнения: 189
Аз съм абсолютно същата. 38+3 съм. Имах менструални болки ту силни, ту слаби, нерегулярни, в най-различно време. И вечер съм се будила от тях. Но нищо. Така от 2 седмици някъде. От 3-4 дни обаче - нищо. А точно тези дни не спрях да бърша прозорци, да чистя, да ходя. В другите дни поне при умора, нещо ме понаболяваше. Сега не само, че няма менструални болки ами и нищо не ме боли, освен че имам жестоки киселини. Не знам и аз какво стана, но те разбирам…

И на мен на прегледа ми казаха, че е слязла в таза но не напълно.


Аз утре съм 38гс. До миналата седмица постоянно имах някакви стягани и болки, които си обяснявах като контракции, особено при по-продължително вървене, но тази седмица- нада, нищо. Чувствам се доста добре, имам прилив на енергия, яко съм в нестинг моуд.. общо съм качила 13кг за сега, не мога да си понасям двойната брадичка ама ще я мисля някой друг ден🙃 бях на преглед в сряда, натискаха ме, бутаха и казаха, че главичката слизала към таза, но още не била влязла достатъчно. Ако ми изтекат водите- да се обадя веднага, за да не тръгне с ръце напред. Това ми казаха. Другата седмица ми е последният преглед и питах дали няма да ме гледат последно на ехограф, да видим дали няма пъпна връв около вратлето поне, казаха че не проверяват и нямало смисъл 😒

# 610
  • Мнения: 612
Аз съм 37+3 и също никакви по-силни контракции. Тези менструални болки явно не са и контракции, защото често ги имам по време на запис на тонове и няма отчетени контракции. Все тая надежда, че както тук има момичета дето през деня не са имали никакви индикации, а вечерта е почнал екшъна ама who knows 🫠. 
При мен и смъкване на корема няма дори, клеча като ненормална вкъщи, движа се ама нищо.

# 611
  • Мнения: 575


Вчера успях да боядисам първите яйчица ,утре ще се занимавам пак😍
Нямах повече яйца от кокошките ,но нито едно не се пукна за щастие,понеже ми бяха на стайна температура предварително приготвени,варих ги на средна т със сол.В тенджерата не им оставих място да се удрят при варенето

# 612
  • Мнения: 2 902
Аз съм 37+3 и също никакви по-силни контракции. Тези менструални болки явно не са и контракции, защото често ги имам по време на запис на тонове и няма отчетени контракции. Все тая надежда, че както тук има момичета дето през деня не са имали никакви индикации, а вечерта е почнал екшъна ама who knows 🫠. 
При мен и смъкване на корема няма дори, клеча като ненормална вкъщи, движа се ама нищо.

Аз бях по същия начин, до последните тонове в деня преди да родя нищо не се отчиташе, нито пък корема ми се беше смъкнал изобщо.

# 613
  • Мнения: 797
Аз съм 37+5 гс и също нямам нито болки,нито нищо.До преди няколко дни имах менструални,на моменти доста силни.Сега пък посещавам тоалетната по 2 пъти на ден Grinning Това е адски много странно,след цяла бременност запеци.Киселините ги има на макс по цял ден,неспане попцяла нощ и така.Мъка.Абе близо е,но май всичко ще започне изневиделица.А аз само опитвам да си намирам разни признаци ама нанай си

# 614
  • Мнения: 326
Аз съм 37+3 и също никакви по-силни контракции. Тези менструални болки явно не са и контракции, защото често ги имам по време на запис на тонове и няма отчетени контракции. Все тая надежда, че както тук има момичета дето през деня не са имали никакви индикации, а вечерта е почнал екшъна ама who knows 🫠. 
При мен и смъкване на корема няма дори, клеча като ненормална вкъщи, движа се ама нищо.

Аз бях по същия начин, до последните тонове в деня преди да родя нищо не се отчиташе, нито пък корема ми се беше смъкнал изобщо.

А как започна при теб? Simple Smile Просто изведнъж се появиха контракции и в последствие зачестиха или ти изтекоха водите?
Питам защото и аз вчера оттово нямах нито една контракция на тоновете, а остава седмица до термина.

Общи условия

Активация на акаунт