Закрита е торент секцията в Дата.БГ

  • 3 149
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 555
Датата не струва, в последно време съвсем, друго си е арената, поне има ред някакъвв, все едно сравняваме женския пазар у София с Фантастико...
Аз не ти разбрах сравнението. Кое кое е?

# 16
  • Мнения: 677
Датата е пазара-Арената е Фантастико,Карина..
Авантата приключва..
Скоро и по други бг торент сайтове..

# 17
  • Мнения: 97
Наистина имаше доста глупости, но.. жалко.

# 18
  • Мнения: 963
ГДБОП са вдигнали мерника на торентите още от преди Коледа.  Wink  Имало е срещи м/у представителите на реда и собствениците на сайтове, на които им е разяснено, че поддържайки торент-сайтовете подпомагат пиратството. Както е написал Сопрано "Скоро и по други бг торент сайтове".

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
"Днес 13.02.2007-ма година,
Екипът на Data.BG взе единодушно решение да закрие торент секцията на уеб сайта.
Причините са много, едни от които са:
1. Създаване на лошо име на уеб сайта (пирати и т.н.)
.......


Файловете на сървъра им, сигурно всички са с авторски права
Аз от скоро я ползвах, имаше интересни неща и скоростта беше доста добра.
Ще трябва да се ориентираме към други торенти  Rolling Eyes

Но ми е интересно пред кой се създава това "лошо име на уеб сайта"

# 20
  • Мнения: 677
Aaaa..Карина,специално за теб..Цък!

# 21
  • Мнения: 2 897
Аз съм в чужбина. Не ми се отварят нито дата, нито линкос, нито арена. Само бол бг. Чрез употребата на прокси успявам да залъжа сайтовете и ги отварям. Като заредя торент в Биткомета не се тегли обаче. Дори от бол бг.

Кажете сега кой е по-прецакан  Laughing?!

Между другото от скоро е така - може би месец.

# 22
  • Мнения: 1 640
Наистина ли е достъпна Арената за регистрация на нови потребители?Аз в Дата пробвах доста пъти и все някакъв кусур ми намираха и не ме допускаше с-мата.Ползвам Линкос /Замунда.нет/ и Бол.бг.

# 23
  • Мнения: X
Наистина гадно, но ако не беше тази тема хич нямаше и да разбера защото ползвам основно друг тракер. А   за всички, които не са много ориентирани -http://www.torenti.startirai.com/

# 24
  • Мнения: 1 533
Наистина ли е достъпна Арената за регистрация на нови потребители?Аз в Дата пробвах доста пъти и все някакъв кусур ми намираха и не ме допускаше с-мата.Ползвам Линкос /Замунда.нет/ и Бол.бг.

Да, така е! Аз дори не влизах там, защото все виждах теми тук във форума за покани за арена. Но преди 2 седмици влязох от любопитство и взех че се регистрирах. Много се изненадах.

# 25
  • Мнения: 1 640
Калина@,мерси,ще се пробвам и аз!
  Аз също четох тези теми за поканите и се бях отказала да драпам за такава покана.Никого не познавах и нямах шанс.Мерси отново!

# 26
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Дали са оставили някаква вратичка да се тегли или са ги закрили тотално и няма смисъл да  ровичкам?

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Отвратително...
нямам думи  Sick

# 28
  • Мнения: 1 080
Снощи се втрещих от факта .Как пък изведнъж така им хрумна . Close

# 29

Общи условия

Активация на акаунт