Отговори
# 570
  • Мнения: 2 544
Значи сценариста продължава да пише едно и също. Много ми е интересно  как Фатма прави срещи с младите да ги наставлява.   Joy

# 571
  • Мнения: 5 850
Нинче, то не остана не развален образ. На кого по-напред да се ядосваш и дразниш. Затова си оставих за виновник сценариста, а героите играят каквото им подадат и ще се опитам да ги пощадя.
За Лейля хич не ми се иска да я вкарат в толкова долна постъпка, ама както казахме, всичко можем да очакваме.
Толкова нелогични и тъпи неща се написаха за героите, та кой какво ще направи май не трябва да ни изненадва.

# 572
  • Мнения: 7 478
Нина, браво на твоя мъж, ама за разлика от него Дахан е сухар. Въображението му стига до там, че да облече дъждобрана. Щеше да е по-оригинално с него да предложи на Айдън, така тя нямаше да има съмнения на кого казва Да.
Но да прави сте с разсъжденията, че Айдан иска да е доминант в отношенията им, брака и всичко останало. За мен ако човек обича, а в случая и двамата се обичат би трябвало да има взаимен компромис, обсъждане на ситуацията..., а бе всичко, което има в една обичаща се двойка.
О, забравих да спомена. Реакцията пък на Ямур към този запис отпреди "100" години, направо е абсурдна. Тя не отреагира така на мафиотския бизнес, дори искаше да се научи да стреля... А сега това поведение ми е необяснимо.

# 573
  • Мнения: 7 063
От сета

Вижда се,че Мюдюр иска да говори с Нилюфер, но тя бяга от него.

# 574
  • Мнения: 791
Нина, браво на твоя мъж, ама за разлика от него Дахан е сухар. Въображението му стига до там, че да облече дъждобрана. Щеше да е по-оригинално с него да предложи на Айдън, така тя нямаше да има съмнения на кого казва Да.
Но да прави сте с разсъжденията, че Айдан иска да е доминант в отношенията им, брака и всичко останало. За мен ако човек обича, а в случая и двамата се обичат би трябвало да има взаимен компромис, обсъждане на ситуацията..., а бе всичко, което има в една обичаща се двойка.
О, забравих да спомена. Реакцията пък на Ямур към този запис отпреди "100" години, направо е абсурдна. Тя не отреагира така на мафиотския бизнес, дори искаше да се научи да стреля... А сега това поведение ми е необяснимо.
Ей, Цвети, много се смях. представих си дъждобрана с пръстена. Ми да. Ако се притеснява от хората да беше говорил с нея като си тръгнат, не там на масата.
Според мен те имат голям проблем с комуникацията. На Дахан думите с ченгел му ги вадиш. Тя много говори, но никога нещо конкретно. И двамата не слушат другия и действат импулсивно. Аз напълно я разбирам защо се ядоса. Днес предлага брак, утре пак почва да и говори с недомлъвки, да не се вълнува от нея. Според мен не беше длъжен да отиде. Подведен беше отново от глупостта на приятел. Това момиче какво го разкарват по заведения като знаят, че я търсят. Направо Месут си беше виновен там. После Дахан не реагирал. Развалиха му годежа. Големи рприятели.
Ямур не ми се коментира. Накрая Вятъра ще излезе най-чистия образ.

Нинче, напълно подкрепям думите ти. Аз от началото на сериала още твърдя, че той не реагира правилно и накрая тя му беше виновна. На нейно място аз нямаше да се върна. Любов, не любов. Няма такава любов. Независимо колко обичам някого, това неговото беше безумно.
Твоят мъж много оригинално го е направил. Моят не го направи пред хора. И по-добре. Че нали винаги мога да кажа не. Няма да се излага я.

# 575
  • Мнения: 7 063
Дахан е голямо дърво! Но пък тя си го познава много добре. Можеше да се опита да му въздейства по друг начин.
Но и тя си е такава. И двамата са много трудни. Както се казва " два остри камъка брашно не мелят".
Ще видим при тях дали ще се получи. Wink
Сега ще стане много интересно- Енвер ще помага на Айдан да дразни Дахан, Дахан пък се амбицира още повече за сектата, като разбра,че Енвер се притеснява от проблеми с Ямур. Каза му, че с удоволствие ще направи така, че тя  да не се ожени за него.
А пък Фатма анне се опитва да ги направи приятели...Grinning
Бусе все пак се е качила на самолета.
За къде ли?
Нинче, браво на твоя мъж!!! Впечатлена съм!

# 576
  • Мнения: 7 478
Момичета, днес ще има фраг

# 577
  • Мнения: 5 850
Еййй, браво! Аз нали за него си питах, а те озет пуснаха, ама и фраг ще има!
До вчера ни държаха на сухо, днес ни заливат с информация...не се оплаквам де!
А утре или в петък преди серията и сцена ще ни пуснат сигурно.
Сигурно още снимат епизода, затова закъсняха с фрага.

Очите,Чико...никога не лъжат
(Ал Пачино във филма „Белязаният“)

# 578
  • Мнения: 7 063
От Сумие



Това дали е на Чачко въдицата? Wink

# 579
  • Мнения: 2 544
Благодаря, момичета!   Гери бях бременна в първия месец, отговора беше ясен:smiley:
Нямам търпение да видя какво, ще видим във фрагмента.
Интересно е с кой ходи на риболов Сумие в реалния живот Flushed

# 580
  • Мнения: 5 850
Докато дойде фрага, още малко от Сюмейе




# 581
  • Мнения: 7 063

Интересно е с кой ходи на риболов Сумие в реалния живот Flushed
Нинче, скоро писаха,че се е разделила с приятеля си, така че не е ясно с кого ходи на риболов Сумие сега. Grinning
Междувременно стана ясно за къде отлетя Бусе- за Баку.

# 582
  • Мнения: 2 544
Може  само да предполагаме.
Значи администратора на страницата в инстаграм е много добър в работата седмица. Той също смята,че Дахан  трябва да прости на Айдън Rolling Eyes Joy Може би  в моето виждане за нещата нещо не е наред Simple Smile
 

# 583
  • Мнения: 791
Айдън нали щеше да дразни Дахан с помощта на Енвер. Сигурно затова да прощава.

# 584
  • Мнения: 5 850
Gaddar 16. Bölüm 2. Fragmanı

Общи условия

Активация на акаунт