Отговори
# 720
  • Мнения: 115

Потвърдени новини: Таяр е бащата на Суна. Той казва на Есме, че Суна и Кязъм не си приличат, което потвърждава факта, че Есме е била бременна от Таяр, преди да се омъжи за Кязъм.
Ролята на Есме започва да се развива значи вече. Ще е интересно определено, момичета 😀❤

# 721
  • Мнения: 2 345
Забравих да допълня
Хамси я нямаше, какъв хубав епизод 😂
Виж че можело и без нея 😉

# 722
  • Мнения: 22 260

Мистери, каква хубава новина Heart Eyes В клипа на Ураз има и кадър от миналото лято в Гьоджек Heart Eyes



Ще сложа линк и за туитър, някои не могат в инстаграм Stuck Out Tongue Winking Eye

https://twitter.com/urazbulbeni/status/1789614391777735050

# 723
  • София
  • Мнения: 2 051
Допълвам, цял ден мълчат в Х за снимката от сутринта и сега един акаунт се изтърва, че е от дома им (нямам идея кой дом има предвид)
🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿

# 724
  • Мнения: 2 345
Пожелавам на всеки който не е изпитал подобна любов, да я изпита! Сейферска, Афрамска ❤ на Сейферската любов- само хубавото разбира се 😁
😍😍😍

# 725
  • Мнения: 22 260
Да сложа аз малко бонджуци, че има много лоши очи Blush

# 726
# 727
  • Мнения: 1 186
Тази големи деца ,са толкова прекрасни,токова положителна енергия излъчват,такъв позитивизъм към феновете им има. Просто не бонджуци,не знам какво трябва да се слага след тях. Наистина се оказа ,че има много злобни хора на този свят,и не е само към тях ,а изобщо. Но някои хора прекаляват,минават дори границата . Казвам го общо казано. Такива луди се извъдиха покрай дизито.  Но думите наистина ще са малко за Афра и Мерт, изключително точно обяснение няма. Страхотни. Злите очи далеч от тях👀. Да са ни живи и здрави, 🍀

# 728
  • Мнения: 2 345
Лека нощ с Рамоо и любимата ми визия 😍😍😍 с брада
Не разбирам от къде я вади тази красота


И тази харизматичносттттт

# 729
  • Мнения: 67
Абе някой спомня ли си за онова момиче, което Тарък държеше заключено, какво стана с него, да не стане същото с някоя от сестрите?

Последна редакция: пн, 13 май 2024, 11:07 от ganchevaaa

# 730
  • Мнения: 295
Е добре де как няма да го познае, какви са тези фантасмагории ?!

Ще си бил влюбен в някой и няма да запомниш дори малка част от чертите му ??
Не знам, за мен това са глупост, ако е така да го бяха намислили малко по-реалистично !
А и Таяр спасил Мезиде, тя пък на годините на дъртата ?!
Аз не мога да си го обясняя...


Потвърдени новини: Таяр е бащата на Суна. Той казва на Есме, че Суна и Кязъм не си приличат, което потвърждава факта, че Есме е била бременна от Таяр, преди да се омъжи за Кязъм.
Ролята на Есме започва да се развива значи вече. Ще е интересно определено, момичета 😀❤

# 731
  • София
  • Мнения: 30 270
Скрит текст:
Мише, това и аз съм го забелязала. Как може да мразиш някой, кайто не познаваш, само защото е гадже на актьор, който харесваш. Да не говорим за самозаблудата как нямало да има трети сезон, тя премина в надежда същият да е 5 серии.

Онзи ден паднах от коментарите в общата тема, как хората въздишали по двойките, това е ПР и какво ли още не. Затова и тук непрекъснато има шеги по този въпрос.
Специално за АфРам съм сигурна, че дори и да се оженят, пак ще има такива, които ще кажат, че е ПР.

Скрит текст:
Изобщо не разбирам как може да гледаш нещо, което не харесваш, дори и заради актьора да е.
100%. Примери бол. Баръш Ардуч (жена му още не се одобрява от феновете му), на Къванч жена му също беше доста мразена, на Туба бившия, на Мурат Йълдъръм бившата, и много други. Нейсе. Както казва Рени, свиркаме си.

# 732
# 733
  • Мнения: 22 260
Добро утро и честита нова седмица,  момичета Kissing Heart Чакаме фрага днес Sunglasses

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 210
Добро утро  и спорна седмица!:blush:

Общи условия

Активация на акаунт