Не знам как да продължа и какво е редно

  • 7 094
  • 136
  •   1
Отговори
# 120
  • Washington,USA
  • Мнения: 973
По някакви професионални теми не си ли говорите, нали ти е/бил преподавател?
Едно рамо не може ли да ти удари за публикации, реализация, да те забута да му наследиш мястото?
Аз друга причина да се хванеш с 30г. по-възрастен професор, освен да си с преференции в уни-то, не виждам...

Знаеш ли какви добре изглеждащи преподаватели има?Особено тук в чужбина като бях.

И аз си падам по бая по-големи. Какъв е кахъра точно?

# 121
  • Мнения: 406
По някакви професионални теми не си ли говорите, нали ти е/бил преподавател?
Едно рамо не може ли да ти удари за публикации, реализация, да те забута да му наследиш мястото?
Аз друга причина да се хванеш с 30г. по-възрастен професор, освен да си с преференции в уни-то, не виждам...

Знаеш ли какви добре изглеждащи преподаватели има?Особено тук в чужбина като бях.

И аз си падам по бая по-големи. Какъв е кахъра точно?

И аз харесвам по големи. Миналия ми беше 17 години по голям от мене и беше най хубавата връзка. (Даже сега ми става хубаво като пиша за него 🥰) но да 30 години е дриго…

А и да добавя: на 52 изобщо, ама изобщо нито беше чичак нито дядо …но да и аз живея в чужбина, може тъка мъжете на тази възраст да са други от българските

Последна редакция: пт, 03 май 2024, 21:28 от Naixi89

# 122
  • Мнения: 1 250
Може и да знам какви добре изглеждащи по-възрастни има. 😉 Навсякъде ги има, не само в чужбината. Но и навсякъде причината да се хване младо момиче с мноооого по стар е една и съща.

Аз лично кахър нямам с връзката на авторката. Тя има със себе си и ние си казваме мнението, нали...

# 123
  • Washington,USA
  • Мнения: 973
Някой си падат по връзки с голяма разлика. Аз съм от тях.

Не мога да разбера какъв съвет иска авторката 🤔🤔

# 124
  • Мнения: 1 250
И аз. Мъжът ми е с 10г. по-възрастен. Но не може да ми е баща, дядо...батко само 😉
Само на 20, 20 и години можеш да мислиш, че възрастта няма значение. Възрастта е причина за сериозни бездни във възспитание, манталитет, интереси и начин на мислене. Ако говорим за нормална връзка, за секс може всичко, кой както му харесва.

Когато авторката майка и я е бутала в количката, може и да са се срещали с мъжът до нея - той тогава е бутал по парковете неговия син (а може и синът да е по-голям даже). Тя като се е родила, той е минал отдавна пубертет, секс, задомен, и със собствени деца. Това е много, много голяма разлика.

# 125
  • Мнения: 406
Някой си падат по връзки с голяма разлика. Аз съм от тях.

Не мога да разбера какъв съвет иска авторката 🤔🤔

И аз не мога да разбера какъв съвет иска авторката. И аз харесвам по големи. Макар 30 години е доста, моя беше 17 години по голям.
Да теоретично може да ми е баща, но трябва да почнал като тинейджър 😅.

# 126
  • Мнения: 7 466
Не харесвам по- големи мъже и никога не съм ги харесвала. Съпругът ми е малко по- млад.

# 127
  • София
  • Мнения: 39 039
Аз откровено харесвам по-малки.
Наскоро се запознах с един, само две-три години по-възрастен от мен. Външен вид, интелигентен, чувство за хумор уж. Обаче като изпадне в лошо настроение, опява като стара баба, което тотално не ми понася.

# 128
  • Washington,USA
  • Мнения: 973
Абе мислите ли, че всички по - възрастни мъже, примерно между 40-50г, намират по-младите жени за привлекателни или зависи от ситуацията. Не говоря да искат непременно връзка.

Прави ми впечатление, че ако мъж и жена  имат близка възрастова граница, мъжът ще иска още малко жената да е моделка, а когато има по-голяма разлика мъжът е склонен да приеме недостатъци във външния вид и да не ги забелязва толкова.

# 129
  • Мнения: 6 682
Абе мислите ли, че всички по - възрастни мъже, примерно между 40-50г, намират по-младите жени за привлекателни или зависи от ситуацията. Не говоря да искат непременно връзка.

Прави ми впечатление, че ако мъж и жена  имат близка възрастова граница, мъжът ще иска още малко жената да е моделка, а когато има по-голяма разлика мъжът е склонен да приеме недостатъци във външния вид и да не ги забелязва толкова.

Симултанен превод в ефир на горното мнение:
По-възрастният (и опитен) мъж ще обърне внимание и на по-грозничка, ако е по-младичка.
Щото красотата е субективна, може също така да се подкрепи с известно финансово рамо и наличие на добър вкус Wink
А младостта си отива... както се пее в песента.
И няма връщане.

# 130
  • София
  • Мнения: 39 039
Работя в супермаркет и виждам хиляди двойки. Много рядко се срещат двойки с очевидна разлика във възрастта. До сега са били само няколко арабски семейства с възрастен мъж и млада жена. И няколко ромски.

# 131
  • Мнения: 76
По стечение на обстоятелствата познавам доста двойки с голяма разлика (над 15 г). Повечето не правят много от нещата заедно (излизания, пътувания и тн), пазаруването сигурно е едно от тях, но са заедно от много години и предполагам повечето са удовлетворени от партньорствата си.

# 132
  • Мнения: 1 627
Виждала съм известен брой двойки с голяма възрастова разлика, имат един доста подобен модел на поведение. Мъжът винаги е нервен, защото (о, Боже, каква изненадата) момичето бръщолеви глупости и се изтъква, че се държала детински (иди разбери как не го установи това като си търсеше изгора на 20).

Другата страна е, че много често младото момиче ревнува, пази и вижда въпросния мъж като някакъв много желан ерген. Предвид, че нямаме голям брой красиви милионери на 50+ в нашата страна, в повечето случаи това изглежда нелепо за околните. Скоро ми се случи да присъствам дори на такъв скандал. Човекът си гледаше по-млади от приятелката си, като самата тя е мнооого по-млада то него, а тя му врещеше на главата.

Та, личните ми наблюдения са, че огромните разлики може да изглеждат примамливи в очите на мъжете, но има причина да не издържат много дълго в масовия случай.

# 133
  • София
  • Мнения: 39 039
Имам приятелка на 40 с гадже на 60. Тя го смята за турбо оборотен, за мен си е кисел дядка.

# 134
  • Washington,USA
  • Мнения: 973
Някой беше питал за бащата на авторката. Някой да обясни по-подробно каква точно е връзката, че ми е интересно, пък и аз си падам по 20-30г по-големи.

Общи условия

Активация на акаунт