Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 146 - май 2024)

  • 95 156
  • 1 153
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 185
Аз съм я блокирала в инстаграм, значи в поне 2 игри съм и участвала и печеливши не съм видяла. Ако ги качват само на стори и после като им пишеш не отговарят може и да си ги теглят и раздават, но аз съм за обявяване под поста. Също блокирах и Светла от хелса, защото и на нея не съм видяла спечелили, не си прави труд да отговаря, защо ми е Simple Smile
Назад по темите има обявявани некоректни, но не ги следя. И там играя като ми дойде музата и ми хареса наградата. Имам няколко приятелчета и ме тагват, та да им благодаря, защото ми помагат с избирането Hearts

# 436
  • При децата ми
  • Мнения: 6 192
Кока-Кола ме зарадваха! Heart Eyes

# 437
  • Мнения: 281
КК са много "щедри" днес
Да, дават 1 ваучер от 100лв и 1 от 50 хаххаха

# 438
  • София/Търново
  • Мнения: 818
На една кб съм взела Ленор и Хед енд Шолдерс. Приемат за едната игра, а за другата не... Много тъпо така.

# 439
  • Мнения: 1 077
Днес на мен ми звъняха от +35924340852 Не мога да върна обаждане(дори сигнал няма).Някой има ли идея,кой е?
Имам пропуснато повикване от този номер +35929036500 да не е от някоя игра

# 440
  • Мнения: 342
Презентации на продукти, спамъри:
+35929036400
Имам пропуснато повикване от този номер +35929036500 да не е от някоя игра

# 441
  • Пловдив
  • Мнения: 1 037
КК са много "щедри" днес
Да, дават 1 ваучер от 100лв и 1 от 50 хаххаха
Не е един-един от 150 печели!

# 442
  • Мнения: 873
Днес на мен ми звъняха от +35924340852 Не мога да върна обаждане(дори сигнал няма).Някой има ли идея,кой е?
Имам пропуснато повикване от този номер +35929036500 да не е от някоя игра
Този горния номер е на Сенсодин пастата. Днес ми звъняха, че печеля възглавничка за пътуване.

# 443
  • Мнения: 11 782
Миналата година сготвих и четирите рецепти на Лора. Одобриха се вкъщи. Дори не обичам тиквени десерти, но нейният беше сполучлив.
Тази година пак сготвих и четирите. Козунакът ми хареса много. То като цяло разликите в рецептите за козунак поначало са минимални. И макар всяка година да меся и да правя различни, тази година направих още 3 големи по рецепта на Лора.
И кифлите бяха вкусни, и лимоновите сладки и хлебчетата.
Аз си ползвам посоченото брашно със стикер и се старая и визуално да ги докарам.
Дори не знаех, че се виждат и на другите рецептите 😁

# 444
  • Мнения: 1 673
Скрит текст:
КК са много "щедри" днес
Да, дават 1 ваучер от 100лв и 1 от 50 хаххаха
Не е един-един от 150 печели!
Кока-кола дават днес в петъчната томбола 7 ваучера по 100 лв
875 билета делено на 125=7 ваучера
Скрит текст:
за този от 50 лв не видях колко ваучера са само, че са 10 000 билета
Скрит текст:

# 445
  • София
  • Мнения: 1 350
Една игра и от мен за всички притежатели на Мастъркард, на които им предстои пазаруване в Икеа:

https://www.ikea.bg/summermoments/

Мрънкам в темата, защото знам, че помага.. че единственото, което "спечелих" през този месец е наводнение в банята от съседите над нас.. Надявам се на някои предстоящи тегления, ще се повторя, че винаги участвам в игри, чиито награди ще ми влязат в употреба, които ми харесват, и съответно ползвам продуктите на бранда, който ги организира.

# 446
  • Мнения: 2 133
Обадиха ми се от Сенсодин, печеля четка за зъби.
Някой от резервите от предходната игра на Престиж, получи ли си чашката и бисквитките вече? Май се позабавиха...

# 447
  • Мнения: 118
На София мел на мен ми отхвърлиха снимката, защото на козунака не бях слижила бадеми. Иначе рецептата я изпълних от- до, сега обаче виждам че има и други снимки без бадеми явно за едни може за други не. Миналия път направих 4те рецепти и нищо не спечелих. Почвам да си мисля, че е нагласено за тяхни си хора и тук таме пуснат някоя награда за простосмъртните.

# 448
  • Мнения: 1 436
Аз повече харесвах играта на София мел с кодовете на брашното. Не беше ангажиращо да се изпълняват рецепти някакви. Тогава спечелих прахосмукачка робот и хлебопекарна. Сега не участвам в играта им въпреки, че само това брашно ползвам.

# 449
  • Мнения: 617
Абсолютно. Аз участвах, когато пишеше , че трябва да е със стикера от пакета. Няма да се зарадвам, ако ме дисквалифицират, защото сега са решили, че искат пакет, а не стикер 🙄…
Почти съм сигурна, че са си сменили правилата в движение. В началото пишеше, че се изисква стикер за играта, после само стикер на брашното, а сега само брашно ...

Общи условия

Активация на акаунт