Спечелете страхотни изненади от Danonino! Включете се в играта "Спортувай с Дино!"

• 6 675
  • 310
  •   1
Отговори
Лятото e времето за щури и забавни приключения на открито. А продуктите Danonino са перфектният спътник на вашия малчуган!

Освен верен приятел в игрите, продуктите Danonino съдържат калций и витамин D*, необходими за нормалния растеж и развитие на костите на децата и са препоръчани от Българската педиатрична асоциация.

Специално за летните месеци сме подготвили за вас нови изненади: лимитирана серия опаковки с различни спортове и промоция с лъжички.
Съберете цялата колекция, направете си замразено Danonino в горещите дни и се забавлявайте с Дино!

*Danonino съдържа калций и витамин D, които са необходими за нормалния растеж и развитие на костите на децата. Витамин D допринася за нормалното функциониране на имунната система на децата. Разнообразното и балансирано хранене и здравословният начин на живот са от важно значение.

Включете се в нашата игра – "Спортувай с Дино!"
Споделете какво спортуват вашите деца навън и какво похапват, докато са в движение!
*По желание можете да споделите снимки на любимите ви моменти.

В лятната ни кампания ще се включи heydi, която ще покаже забавните летни приключения на нейния син Боби с Дино!

Петима от всички участници в темата ще получат страхотен подарък за своето дете: селекция продукти Danonino, ваучер за спортни стоки и специална Danonino раница. На 17 юни ще обявим в темата късметлиите.

Моля, запознайте се с общите условия на играта ТУК.

Последна редакция: ср, 05 юни 2024, 09:47 от Жaклин

# 1
Здравейте на всички!
Изключително съм щастлива, че с детето ми имаме възможност да участваме в кампанията. Blush

Синът ми е на 3 години и продуктите на Данонино вече са му любими откакто ги опита. На него много му харесва да играе навън и е изключително енергичен. Обича много и междинните похапвания. Именно за тях незаменим помощник са ми млекцата, напитките и паучовете на Данонино. Следобед, когато го взема от ясла, след цял ден игри с децата, е малко изморен и винаги гладен. В забързаното ежедневие ми е изключително удобно да му взема продукт Данонино и да съм сигурна, че ще му дам малка и полезна закуска, която да го зареди с настроение за приключения преди да отидем в парка или на площадката. Най-любимият му спорт за момента е футболът, затова в раницата си винаги нося по една топка за ритане. Soccer

Като майка, за мен е много важно, че продуктите съдържат калций и витамин D, които са важни за костите, а витамин D - и за имунната система на моя малчуган, а и на всички други деца. Фактът, че продуктите са одобрени от Българската педиатрична асоцията, ме прави още по-спокойна и уверена в избора ми.
Детето ми изключително много харесва сладкия Дино, който е лице на бранда и цветните опаковки на продуктите. Убедена съм, че атрактивната визия е много важна, за да провокира любопитството на детето и да хапва продуктите с желание. Любимият му вкус от млечните десерти е малината, а от паучовете – ягодката.

Желая ви безгрижно лято и да се насладите на продуктите на Данонино с децата си! Ако ви дадат по една лъжичка! Nature Sun With Face Balloon

Данонино съдържа калций и витамин D, които са необходими за нормалния растеж и развитие на костите на децата. Витамин D допринася за нормалното функциониране на имунната система на децата. Разнообразното и балансирано хранене и здравословният начин на живот са от важно значение.

Последна редакция: ср, 05 юни 2024, 11:16 от Hия

# 2
  • на последния етаж
Карат колелета, играят футбол, карат тротинетки.
Обикновено похапват плодове, дребни гризини/солети или сладолед.

# 3
Обича да скача на въже и да кара колело. Не хапва нищо, когато е навън.

# 4
  • София
Дъщеря ми тренира балет и модерни танци. Навън кара колело и тротинетка. Синът ми е още малък, но непрексънато тича, така че изразходва доста енергия.
Гледаме по възможност да похапват плодове навън.

# 5
Играят тенис, обичат разходките в планината, по-големите ходят на фитнес ,но всички от малки хапват Данонино ,даже и ние с баща им .

# 6
Най-любимото е да карат колело и тротинетка,а за похапване-бисквитки,бейк роус,айрянче

# 7
  • София
Simple Smile Привет! Синът ми  спортува различни спортове, според предпочитанията си, но е много активен. В момента тренира тенис на корт и футбол едновременно. Не споделям снимки, тъй като не е съгласен, но участваме.

# 8
Кара колело и тротинетка. За хапване навън - плодове.

# 9
  • София
Включвам се с удоволствие,защото синът ни Боби (10г.) е активен спортист.От 3 годишен е в залата по джудо&самбо,има над 35 медала,а от 1 година вече се ориентира в бокса.В свободното си време кара колело и рита футбол,общо взето не се спира.Фен е на Данонино,затова и се записваме в играта Ви.

# 10
Активността навън е основно каране на колело. Рядко игра с топка или на площадка. Сега лятото хит за хапване навън е сладоледът. Иначе под ръка все гледам да имам по някой банан или солетки.

# 11
Детето ни все още е малко за професионален спорт, но правим ежедневни разходки, които обожава. Наблягаме на плодове

# 12
Дъщеря ми обича лека атлетика,а за пихапване навън,винаги си нисим любимия Данонино Simple Smile

# 13
  • София
Човечето (на 5г.) ходи на футбол и плуване. Обича да похапва сладки неща, но опитваме да ги заместваме с доколкото е възможно полезни неща.

# 14
Карат колела, ходим на походи в планината. Похапват курабии, мъфини и айрян

Общи условия

Активация на акаунт