Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 146 - май 2024)

  • 95 159
  • 1 153
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 2 695
В София мел като беше с кодове спечелих планетарен миксер, даже с него месих тестото за козунаците. 😂
Миналата година направих и четирите рецепти и нищо. Исках скромно подложката за месене, ама уви купих си.
Тази година по традиция си направих само козунаци и използвах рецептата на Лора да се включа. И по стечение на обстоятелствата правих и от хлебчетата. Та с две участия съм. Не, че тая големи надежди.

# 466
  • Мнения: 1 151
Някой знае ли номер 0875314007 дали не е за печалба от някоя игра? Вчера ми е звънял за втори път, но нямах възможност да говоря точно тогава, а и телефонът ми го е отчел като спам.

Дали има спечелили от календара на Кауфланд да кажат от кой номер звънят? Мой приятел е получил обаждане, че пепели100лв., но за жалост беше изтрил номера, от който са му звъннали...
На мен ми звъняха от този номер за календара на Кауфланд
+35924240700

# 467
  • Мнения: 246
Подскажете ми играта за телевизори в кауфланд
нес кафе с покупка 11 лв

# 468
  • Мнения: 6 930
Подскажете ми играта за телевизори в кауфланд
нес кафе с покупка 11 лв

Като до утре вкл има купон за активиране - 25% намаление на Нескафе.

# 469
  • Мнения: 34
Здравейте, за играта на нескуик къде трябва да гледам за кода на опаковката?

# 470
  • Мнения: 111
Здравейте, за играта на нескуик къде трябва да гледам за кода на опаковката?

На предната игра бяха на задната страна на опаковката

# 471
  • Мнения: 7 334
Обикновено е в едно каре отзад на кутията

# 472
  • Мнения: 34
Благодаря Ви, боже толкова гледах ама сега го видях. Simple Smile

# 473
  • Мнения: 358
Мисля, че не е споделяна, ако е, се извинявам.

# 474
  • Мнения: 1 674
Спечелете книги до 16 май

спечелете кино-награди до 16 май

Ето кои са печелившите от томболата на Day Off – Family Time
Проведено в София пред магазин Хит-Младост на 11 май 2014 година
събираха се стикери на една карта, като събереш всички стикери играеш за
Три ваучери за пазаруване на стойност 100 лв. от Хипермаркет HIT MAX, „Младост“ -София
Почивка с кемпер от Кемперино
Почивка в Гранд хотел Банско
Семейна почивка в Къмпинг Градина
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 12 май 2024, 00:47 от lite16

# 475
  • Мнения: 821
В София мел участвам с една снимка на питките. Аз тази бременност съм на диета и не трябва да ям сладко, както и тестено. По Великден не бяха Линд игри, София мел. В нищо не се включвах умишлено, за да не си опитвам, то е ясно, че не бих прекалила. Та в София мел избрах питките, защото не са сладки и не биха ми навредили много, а и са ми позволени забежки все пак. Вкъщи доволни или не, почти не ядат сладко, то и преди беше така, ама сега няма нищо 🤣.  Та тия всичките игри много биха объркали някои хора ми е мисълта 😂

# 476
  • София
  • Мнения: 1 350
Приввт, може ли информация дали това събитие си заслужава?

# 477
  • Сливен
  • Мнения: 4 255
Добро утро. Айде на 🍭🍭🍭. 😁
https://www.bg.chupachupsclub.com

# 478
  • гр. Раковски
  • Мнения: 292
Вчера мама купила мляко Здравец и имаше на опаковката препратка към сайта им за “игра”
https://zdravec-bg.com/grizha-za-prirodata/
Но не открих като цяло някакъв период и участващи магазини. Съмнявам се като цяло някой да се наеме по магазините да ги събира, знам ли..
Скрит текст:

# 479
  • Мнения: 358
Здравейте, днес успях да се добера до форума след въртележка от ангажименти вкъщи, за да се отчета, че в късния следобед в петък получих имейл за “вероятна печалба” от Маги и Кауфланд. Искаха ми снимка на касова бележка и сега чакам верификация на бона. Но ми прозвуча странен израза - вероятна печалба. Явно не е много сигурна Joy Е аз си чакам, де Grinning

Общи условия

Активация на акаунт