Стани богат - тема 22

  • 23 460
  • 743
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 11 084
Разбирам че на някои хора фантастиката им е чужда,но да не са гледали нито минута от "Междузвездни войни",това не мога да го разбера?! Yum

Наистина и една минута не съм гледала от Междузвездни войни. Чувала съм за принцеса Лея, знам как изглежда, за Йода, Люк Скайуокър, джедаите, но нищо по сюжета. Кой е лош, кой срещу кой се бие, нищо, нищо. Нямам интерес и желание да ги изгледам. Фантастиката не ме привлича. Различни хора Simple Smile

# 361
  • Русе
  • Мнения: 631
Аз съм единственият човек, който не е гледал Междузвездни войни.

+1

Гледам всичко на запис и не успявам да коментирам “на живо”, но и аз мисля, че съч единствения човек на планетата, който не е гледал и 5 минути от Междузвездни войни.
Двама сме.

# 362
  • София
  • Мнения: 5 177
На 13 май 1917 г. три селски деца виждат обявлението на Света Дева Мария край Фатима (Португалия). 64 г. по-късно Али Агджа стреля срещу Папата на пл. Св.Петър. Независимо какво дават в Капките, Стиви Уондър навършва 74. У нас Аргир-овците имат имен ден. А според хороскопа, днес е готин ден за Везните, понеже успешно поддържат баланса на различните аспекти в живота си.
За комуникация с Кънчев са подходящи Близнаците, аналитичната мисъл може да направи богат някоя Дева, но пък и Рибите могат да се облагодеНстват също.

# 363
  • Мнения: 5 202
Готови ли сте за въпрос за 20000?

# 364
  • София
  • Мнения: 5 177
Вече сме готови

# 365
  • Мнения: 5 202
Трилиона трябва да е.

# 366
  • Мнения: 44 036
Аз не мога да смятам с големи цифри, няма как да го сметна това.

# 367
  • София
  • Мнения: 5 177
Без първи и последен отг. Залагам на... Аня. (9-те трилиона)

# 368
  • Мнения: 5 202
На прав път е.

# 369
  • Мнения: 55 947
Това е много тъп въпрос според мен. Съвсем ясен по принцип, но кой кога си е играл да смята такова нещо? То не се ползва и в астрономията. Тоест човекът трябва да е хладнокръвен да смята под напрежение на стола.

# 370
  • Мнения: 5 202
Голям кеф! Тук е Кирибати, била съм. Южна Тарауа е там.

# 371
  • Мнения: 44 036
Щях да кажа САЩ, но сигурно там няма Тарауа.

# 372
  • София
  • Мнения: 5 177
Отново изключвам първи и последен, остават Канада/Кирибати (макар да не ми говори нищо там)

# 373
  • Другата България
  • Мнения: 44 035
Кирибати трябва да е по метода на изключване.

# 374
  • Мнения: 5 202
Въпросът е лесен. Не трябваше да се отказва.

Общи условия

Активация на акаунт