Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 43

  • 12 116
  • 550
  •   3
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 614
Направо авиация да я бяха кръстили Weary

# 121
  • Мнения: 1 447
Да, името Василиса означава „царствена“: https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D1%81%D0%B0.

Името Василий също означава „царствен".

# 122
  • Sofia
  • Мнения: 26 672
Дороти Такев

# 123
  • Мнения: 4 087
Авиа и на мен ми е равносилно на Пилотка 😀.

# 124
  • Мнения: 4 828
Аз го свързвам с едно гадже от миналия век, което ми дуднеше нон стоп като бил в казармата как карал разбрицан стар камион Авиа😂😂😂

# 125
  • Мнения: 500
Дилена - детенце.

# 126
  • Мнения: 480
Направо авиация да я бяха кръстили Weary

Тука вече минаваме в графата "родители се чудят какво изкелефенчено име да дадат на детето си, че да е "уникално""
За такива трябва отделна тема. От толкова "уникалност" да се чудиш как да си кривиш езика.
Да, мили родители, името на детето ви няма да има аналог в света, защото сте си го измислили от 'нам къде си.

# 127
  • Мнения: 2 635
Зоева, Zoeva. Flushed Детето е кръстено на марка гримове. В Германия сме и все пак името е без коментар според мен. Когато се въведе в Гугъл, излизат само четки за грим...

Последна редакция: нд, 12 май 2024, 21:30 от snowwhite12

# 128
  • София
  • Мнения: 9 363
Авиа и Зоева са нова категория...Това не са имена, а буквени съчетания...Да ме извиняват родителите, които са ги избрали, но това е абсурдно. Аз съм фен на странните имена порпинцип, обичам по изчанчени имена, но имена, а не буквички сложени една до друга.

Иначе от вчера от списък, който ми попадна на работа:
Стелия
Елинея
Флоринея

# 129
  • Мнения: 120
Стивомир и Енела

# 130
  • Мнения: 9 464
По телевизията – мач от българското първенство. На гърба на фланелката на един футболист негър пишеше на български език "В.Цунами". Laughing

# 131
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 412
Алексислава

# 132
  • Sofia
  • Мнения: 1 457
Стивомир и Алексислава Rolling Eyes
Това най-новата мода след Деа, Меа, Веа, Пеа, Сеа и Неа ли е?!
Невероятно оригинално наистина, традиционните слав и мир в сложносъставни с модерните "западни" Smile
Определението "уникално" е точно за тук.
Иначе с една Ивена идвах...

# 133
  • Мнения: 120
Стивомир и Алексислава Rolling Eyes
Това най-новата мода след Деа, Меа, Веа, Пеа, Сеа и Неа ли е?!
Невероятно оригинално наистина, традиционните слав и мир в сложносъставни с модерните "западни" Smile
Определението "уникално" е точно за тук.
Иначе с една Ивена идвах...
и Ая - родителите ми имат пинчерка с това име. И на мен ми е странно като викнат след нея и се обърне и дете

# 134
  • Мнения: 4 828
Миролина

Общи условия

Активация на акаунт