⚓ На пазар във Варна - тема 76 ⚓

  • 10 276
  • 188
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 697
Препоръчайте ми ресторант на морска гара или на плажна алея.
Предпочитам да е тихо, без цигарен дим, ако може с гледка и да имат предложения за хора , които не ядат пържено и мазно и да е вкусно 🙂

Нона ти ме уби 😁😁😁 То такова нещо съществува ли изобщо? Иначе в Рива на мен ми харесва храната, но по другите точки не се припокрива.

# 76
  • Мнения: 11 493
Мисля, че е мисия невъзможна!
Скоро бях на Терасата. Изобщо не ми хареса храната. Никой не си хареса яденето. Имаше и цигани. Заради тях много шумно и неприятно.
Иначе гледката е добре Simple Smile

# 77
  • Мнения: 2 043
Препоръчайте ми ресторант на морска гара или на плажна алея.
Предпочитам да е тихо, без цигарен дим, ако може с гледка и да имат предложения за хора , които не ядат пържено и мазно и да е вкусно 🙂

Нона ти ме уби 😁😁😁 То такова нещо съществува ли изобщо? Иначе в Рива на мен ми харесва храната, но по другите точки не се припокрива.

Знам, знам Joy е тишината мога да я преглътна, за цигарите обаче не. Иначе на Хепи морска гара сме ходили, храната е хубава, но си е шумничко, четох отзиви за Стария чинар, там обаче се пуши май, но коментарите ме разколебаха.
За Немото също четох, но там пък менюто ми е твърде постно за рибен ресторант, от рибите на скара има ципура и лаврак дето всяка седмица ги ям, едиственното различно е чернокоп.

# 78
  • Мнения: 11 493
Немо посещавах често. Заради гледката и спокойствието. Обаче последния път ядох рибена супа и щях да умра за вода. Много добавки са почнали да слагат в нея. Спряхме и там да ходим Simple Smile

# 79
  • Мнения: 1 697
То на Морска гара навсякъде е шумно, особено петък и събота. На Хепи храната изобщо не ми харесва, на Стария Чинар е по-добре според мен. И мисля, че навсякъде се пуши.

# 80
  • In transit
  • Мнения: 12 045
Нона М, и моят глас е за Рива. Храната е вкусна, през деня е спокойно и не се пуши. За вечер нямам идея.

# 81
  • България-Варна
  • Мнения: 80
Малката Марица на Морето ми хареса и от към кухня и обслужване има и гледка . 

# 82
  • Мнения: 10 941
Още един глас за Рива. Но порциите са малки. За мен са ок, но мъжете в нашата компания не могат да се наядат Joy

На Стария чинар е вкусна храната, но е адски шумно, особено вечер като свири оркестъра, не се трае..

# 83
  • Мнения: 1 438
Знаете ли дрогерии Натуркомфорт на ул."Любен Каравелов" под Младежки дом и на ул. Драгоман /адв.градинка/дали работят?

# 84
  • Мнения: 1 801
Аз харесвам Мистър Баба(корабчето).Яла съм вкусни лозови сарми с агнешка кайма. Имат неустоими десерти, любима ми е панакотата. Обаче синът ми твърди, че менюто на Морска тераса било същото. Дали са на едни и същи собственици?

# 85
  • Варна
  • Мнения: 2 056
Вълнено бельо смес с коприна търся

# 86
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 763
Рива не ми допада, преди имаше много по-добро меню. Сега ми е някак с травиални неща, без нищо открояващо се като вкус.

# 87
  • Мнения: 1 375
Преди много сядахме на “Печката”, но от около 2 години сигурно не сме ходили. Помня, че много ни харесваше и храната,  и обстановката. Ако някой има скорошни впечатления, ще се радвам да сподели.

# 88
  • Мнения: 169
В търсене съм на добър гастро, става въпрос за възрастен.

# 89
  • Мнения: 17
Здравейте, някой знае ли къде във Варна се продава Домашно кисело мляко на Йовчев, имаше промоция на Кауфланд миналата седмица но е било само за периода на промоцията. Не го намирам никъде даже и онлайн във Варна

Общи условия

Активация на акаунт