Изпитани сайтове за парфюми - май и юни 2024

  • 60 997
  • 530
  •   5
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 93
Едно страхотно лятно предложение:
https://parfium.bg/bentley-silverlake-parfyumna-voda-za-maje-edp

# 62
# 63
# 64
  • софия
  • Мнения: 1 217
Здравейте, моля да ме извините, ако не съм на точното място, но  съм убедена, че имате опит, за да отговорите на въпроса ми. А той е: Как получавате пратки от английската sephora? До поща или до адрес? ДДС е включено, нали, няма занимавка с митница ?
Колебая се дали чрез превозвач до UK, или до тук да пусна поръчка.
Благодаря предварително, светли празници на всички уханни участнички! Flowers Hibiscus

# 65
  • Мнения: 4 123
Сефора UK няма да ви приеме адреса на превозвача. Вкарали са ги в черния им списък. Скоро опитвах и се мотах с дни, не става. В крайна сметка това което исках се появи в нашата Сефора и си го взех от тук, но много чакане да се появи беше...

# 66
  • софия
  • Мнения: 1 217
Благодаря, ясно.  Но подновявям въпроса - до Бг адрес как се случват нещата? Поръчката, която исках да пусна, е с безплатна доставка.

# 67
  • София
  • Мнения: 407
Благодаря, ясно.  Но подновявям въпроса - до Бг адрес как се случват нещата? Поръчката, която исках да пусна, е с безплатна доставка.
Бих ви препоръчала да използвате френската Сефора, няма да се занимавате с митници. Доставят до България.

# 68
# 69
  • софия
  • Мнения: 1 217
Цитат на: swetulka link=topic=1651998.msg47997818#msg47997818 date
Бих ви препоръчала да използвате френската Сефора, няма да се занимавате с митници. Доставят до България.
[/quote
Ама разбира се, ЕС! Не се сетих!!! Аз съм се закачила за тази Англия заради превозвача, поради други сайтове...
Мерси, мерси!!! Flowers Hibiscus

# 70
  • Мнения: 364
Бих ви препоръчала да използвате френската Сефора, няма да се занимавате с митници. Доставят до България.

За колко време пристигат пратките от френската Сефора и с какво доставят до тук?

# 71
  • София
  • Мнения: 407
Бих ви препоръчала да използвате френската Сефора, няма да се занимавате с митници. Доставят до България.

За колко време пристигат пратките от френската Сефора и с какво доставят до тук?
Последно беше със Speedy, време не мога да кажа, защото моята пратка беше за провинцията и Speedy доставят в два дни от седмицата за това населено място.

# 72
# 73
  • Мнения: 384
Бих ви препоръчала да използвате френската Сефора, няма да се занимавате с митници. Доставят до България.

За колко време пристигат пратките от френската Сефора и с какво доставят до тук?
Последно беше със Speedy, време не мога да кажа, защото моята пратка беше за провинцията и Speedy доставят в два дни от седмицата за това населено място.
Sephora. fr ли имате предвид за френска Сефора? Прегледах сайта им но не видях възможност за доставка за България, може би пропускам нещо. Има ли минимална стойност за поръчката и каква е цената на доставката до Бг?

# 74
  • София
  • Мнения: 407
Да, от sephora.fr Прилагам снимка как изглежда при мен кошницата :

Общи условия

Активация на акаунт