Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Майска вещерска и спортна

  • 70 793
  • 1 974
  •   1
Отговори
# 1 305
  • Мнения: 7 657
Дорчи Hug Flowers Four Leaf Clover
Такава въртележка е с всички изследвания, чакане, тичане след лекари, операции, терапии и т.н. Стискам палци и ви мисля!

# 1 306
  • Мнения: 10 916
Честит 24Май! Да сте живи,здрави и много щастливи!
Стискам палци на всички, които имат нужда!
Отивам да правя кафе и закуска,че после на покупки за продукти за зареждане на провизиите.
Барселона ми харесва, но предпочитам по- идилични градове.

# 1 307
  • Мнения: 1 500
Честит ви празник, банда!🍀
За среща в Майна таун много съм навита, по предварителни разчети съм писала отпуск от 10.06,ще бъдем в Габрово, щото имам грандиозен ремонт в банята там/ ако остане промеждутък,ще свиквам среща на габровки/Но...при мен планиране и действие не се получават🤣
На 18.05 имах среща на випуска,ама бачкаторката не я пуснаха в отпуск затова!😂
Сири, много искам да се видим и с теб!Освен с другите момичета!❤️
Та...пишете овреме!

# 1 308
  • София
  • Мнения: 9 826
Добро утро!

Аз ще работя днес и утре. На почиващите пожелавам да си починат. Ако има други работещи, лека да бъде за всички!

Болните да оздравяват! Моето ще си пие илачите до четвъртък, но вече е без температурата.

# 1 309
  • Мнения: 9 222
Добро утро!
   Пия кафе. Събуждам се , трудно ми е.
  Честит празник!

# 1 310
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 382


Sad празнично ми е! Sad

# 1 311
  • Варна
  • Мнения: 2 792
Честит празник!
Винаги се вълнувам на този ден. През 1992-1993 бях нещо като даскал, водих СИП на първолаци и второкласници (имаше такова нещо по онова време). Вълшебен спомен, бяха душички. Та празнувам. Book Books
На тази дата беше и РД на мама, ще идем малко по-късно с татко да й сложим по едно цветенце.

В скрит текст ще сложа пълния текст на "Върви, народе възродени", който снимах миналото лято в "Даскалоливницата" в гр. Елена. Много се впечатлих, колко осакатен е бил от соц. доктрина вариантът в нашите учебници...

Скрит текст:


# 1 312
  • Мнения: 10 916
Приключих с покупките в кауфланд и нищо не се разбира от касовата бележка !
Почвам ОИ-то. Хубав и спорен ден !

# 1 313
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 639
Честит празник!
Моята работна седмица започва днес, та отивам към тръстиката.

# 1 314
  • Мнения: 7 657
Честит празник - най-хубавият, най-българският! Въпреки провокациите, въпреки опитите приносът ни да се припише на други.

Навън най-сетне грейна. Въртя се из къщи и след малко отпрашваме на пазар. После тръстика, да уважа празника Simple Smile ОИ утре, днес само 1-2 перални, за да се възползвам от наличието на вода и слънце навън.

# 1 315
  • тук и там
  • Мнения: 11 760
Добро утро и Честит празник!
Утре ще празнуват в Бг училището , по случая днес на обяд трябва да взема една орхидея в саксия за госпожата-от целият клас, ще има и ваучер де-как без подарък, по стара българска традиция.
Малкото утре е до 12 на тенис и в 12,05 го искат в училището с празнично облекло.От сега се чудя как да стане- нито на тенис може да играе с празнично облекло, нито на празника в училище може да е с екипче от тениса..Rolling Eyes. Няма и съблекални, тоалетните не съм сигурна че стават за преобличане, но ще я мислим утре. Ще казва последният стих от "Аз съм българче" моят -знае го цялото иначе, но това му се е паднало. Не пиша много, защото ми е смърцафръцано заради този зъб дето се клати..Знам че има къде по-сериозни неща,за които да се тревожат хората- но ми е дерт и много може да ми смачка самочувствието, което и без това е в низините.

Хубав ден на всички !

# 1 316
  • София
  • Мнения: 9 826
Пропуснах да честитя празника напред. Дано се възродим отново! Имаме нужда.

И не мога без да ви поздравя за малко с една снимка на нашата котка от тази сутрин. Няма общо с празника, но ме изкефи позата, в която стоеше и фиксираше с поглед пернатите нарушители по балкона.

Скрит текст:
Animal Smiley Cat

Последна редакция: пт, 24 май 2024, 17:59 от Pandachina

# 1 317
  • Мнения: 976
Честит празник, общество на вещици и вещери!
Най-малкото Панди е голям сладур!
Нашето бг училище е онлайн и днес няма часове.
Бях на изследване, затова чак сега пия кафе. След малко започвам да пържа тиквички, моите хора могат и една щайга да изядат. Включих климатик да охлади малко, че ще умра в тая жега над котлона.

# 1 318
  • София
  • Мнения: 14 304
Честит празник.
Дорче, стискам палци за изследванията.
Пандич, сладкиш космат е Кот.
Чироз, дай пак новия Кили.

# 1 319
  • Мнения: 9 222
Честит празник!

Общи условия

Активация на акаунт