Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Майска вещерска и спортна

  • 70 238
  • 1 974
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 844
А да бе, имаш още много да я гониш Жаноария.
И аз я гоня, подпукахме козунака. Звездите ми говорят, че до утре единият ще е свършил. Вкусен е гадината, само малко ще вдигна количеството захар. Яденето ще има да чака за внимание в хладилника.
Да са живи,  здрави и щастливи и  първородният  и Главната!

# 61
  • Мнения: 1 968
ММ ми се обажда от село /той е там чак до 6-ти май/ - "баба е направила невероятно вкусни курабии за Великден и ако не дойдеш скоро, няма да ги завариш..."  Да бе, да.. просто ше направи ощееее Stuck Out Tongue

Мид, прекрасни дечица са всичките...

Пандич, надявам се всичко да е наред с Пантичката

Аз посръбвам винце и гриза меки вафлички... преди тва банан ядох... малката вики - мамо, купи си бебешки храни Smiling Imp   Ше ми злорадства тяяяя...

# 62
  • тук и там
  • Мнения: 11 718
Да се запиша за новата тема.Днес нали ви казах че ще сме на излет с децата и родителите от класа на каката. Та извървях 10км, по пътечки, в кал и пек. Хубаво беше, но ме болят краката. Ето малко снимки.
Скрит текст:

 .
Противоположно на хубавия ден, сега, в къщи, ми е смотано и са ме наленали тежки мисли.. Нищо.

Последна редакция: чт, 02 май 2024, 09:16 от Кайсия

# 63
  • Варна
  • Мнения: 2 777
Някакви снимки изтървах, хм, ама бях на работа. Жалко, много бързо махате Laughing
На Ренко и Кайси поне красотите видях Two Hearts
Да е щастлива принцесата, Мид!

Кло, сложила си "творението" ми, но нищо не казваш, беше ли ок като размер или се наложи нещо да пипаш?

Последна редакция: ср, 01 май 2024, 21:29 от Dorchester

# 64
  • Мнения: 12 241
Дорчи, не знам как го постигна колажа, но е перфектен. От край до край точно по размер

# 65
  • Варна
  • Мнения: 2 777
О, супер, Кло, значи правилно съм видяла размера на снимката в кода на страницата Simple Smile Малко не бях сигурна.
Тогаз значи, друг път ако се налага помощ за шапката, може да се обръщаш към мен.

# 66
  • Мнения: 12 241
Безценна си Heart

Пак сме на село, старата песен я запяваме на нов глас. Дано само не завали, като гледам какво се е захлупило небето, на там върви.

# 67
  • Мнения: 8 068
Благодаря за коментарите, момичета! Помогнаха ми да се ориентирам и поръчах. Ще дойде другата седмица. Имаше опция и за утре, но реших да е през Амазон и да спестя едни 60 евра. Sunglasses

# 68
  • Мнения: 856
Реших да сваря яйца за утре в пота, уж да не ми се чупят. От 10, оцеляха половината. 😒

# 69
  • Мнения: 12 165
Лав, как ги вари? Море вчера ги пуснах за 3 минути на програма пара. Моето едно пукнато нямам. Колко са сварени, ще се разбере по - късно 😀

Добрутру с второто кафе!

# 70
  • Мнения: 10 974
Добрютру!

Сиросче, потеглихте ли? Да ни почерпиш снимки.

Аз съм на първото кафе, ама то докато изпия хапчетата, пък да хапна нещо, че да не е на гладно и денят заминал Grinning

# 71
  • Мнения: 9 147
Дубрутро!
   Пия кафе и ще подхващам работния ден. Онзи ден  сто пъти казах на ММ да измисли какво ще се готви две вечери/гостите ни не обядват, за закуска да се оправят/, че по магазините е лудница.Да имам време да мина на пазар. Още не ми е казал. Днес ще му се наложи той да виси по опашки.
   Мисля като се прибера от работа да боядисвам яйца.Ще питам щерката дали да чакам Кати от ясла  да се оцапаме заедно.
   Спокоен ден и никакви тежки мисли днес!

# 72
  • Мнения: 12 165
Да, Ули. Радваме се на завоите около Елешница. Поне е зелено и красиво.

# 73
  • Наблизо
  • Мнения: 6 307
Добро утро ,девойки!

Ее Мид,радвам се! Simple Smile Изписнах Ена,но знам че е прекрасна.

Мьос,ще се оправят децата,те са големи и най-големият а нали е пълнолетен.Ще ги гледа.Да се оправя татко !

За ютия не се включвам,гладя при извънредни условия..

Да питам чужбинките,къде да намеря боя за яйца?Не купих като беше тук Великден и сега не ми се ходи до българския магазин,на 20 км ми е..

Ще се опитам да забъркам козунак този следобед,стискайте палци!

Ние бяхме на басейн вчера,не можех да си прибера детето.Не ще да си тръгва.Беше супер топло и комплексът има вътрешни к външни басейни и не много хора.Страхотно беше и с истински басейни за деца.
Ще идем пак.
Сега ще ходим към хлебарницата.

Хубав ден ба всички!

# 74
  • София
  • Мнения: 10 465
Добро утро!

Нещо нещо циститът ме е хванал. Ще плющя д-маноза, а дано се размине. Че по празниците...И щерката преди два дена си чоплила и стискала една пъпка под мишницата и за два часа се е появило топче като бобче. Не знам какво е, фоликул, жлеза или лимфен възел, ама ще се гръмна. А програмата ѝ е такава, че не може да иде на лекар. До сега финали на жени и девойки, днес влиза в лагер, има и изпит по обед. Май ще я водя някоя вечер на дежурен лекар, поне да не откача аз. Добре, че е на лагер в София да ми е под ръка.

Общи условия

Активация на акаунт