Звездни Компромати - Май'24

  • 266 375
  • 2 418
  •   3
Отговори
# 1 650
  • Мнения: 6 736
Не са нужни чак такива специалисти, за да се види, че проблемът им е в главата.

# 1 651
  • Sofia
  • Мнения: 26 686
Софка и Галена
Скрит текст:

# 1 652
  • Мнения: 2 155
В първия момент Галена ми заприлича на Юлияна Дончева.

# 1 653
  • Мнения: 4 235
Мария Бакалова
Скрит текст:

Не й се е получил тоалета на Бакалова този път, не й стои добре, изглежда евтино. Панталон с тъпа кройка, оувърсайз сако (не им ли мина модата?!), цветове, които не я отварят.
Тя има леко събрани очи, но продължават да й ги очертават и от вътрешната им страна, към носа, което визуално още повече ги събира, защо? Не е голяма красавица, но с подходящ грим разцъфва (като всяка жена), този гримьор, барабар със стилиста - да ги уволнява!

# 1 654
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 480
В първия момент Галена ми заприлича на Юлияна Дончева.

Има ли актуални снимки на Юлияна Дончева?
Не съм я засичала скоро тук в темата,а много я харесвам

# 1 655
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 528
Сега дъщеря ми връхлетя ядосана. Спотифай направили листа с изпълнители от всяка страна на ЕС, във връзка с европейските избори. От българските са една песен на Джена - Не е любов, а другата на Галин - Нямаше нужда.

Не знам дали е за тук или за Оплачи се.

# 1 656
  • на пистата
  • Мнения: 5 894
Бакалова носи от колекцията  Moschino Pre-Fall 2024 костюм.На мен сакото много ми харесва.

# 1 657
  • Мнения: 4 235
Москино, а на нея стои като Луси фешън. Не й отива и това си е.

# 1 658
  • Мнения: 1 360
Роклята на Долче и Габана е страхотна според мен и много добре изразява младежкия и щур дух на Мария. С костумчето зорлем са я докарали на леличка или на момиче, което неуспешно се прави на учителка. Гримът й и на мен не ми харесва в повечето случаи - най-малкото начина на поставяне на очната линия.

# 1 659
  • Мнения: 4 556
Не е само костюмът. Цялостната ѝ визия не е добре тук, нито зализаната прическа (за цвета на косата да не говорим), нито грима, нито аксесоарите...
Докато например на Оскарите с червената рокля беше просто блестяща.
Май разбирам какво не е наред. Всяка кройка, която скъсява долната половина на тялото ѝ, не е добре. Да носи дълги рокли с малко вдигната талия, по-тесни в горната част на тялото и по-широки в долната. Чу ли, Маре! 😚

# 1 660
  • Sofia
  • Мнения: 9 786
Хайди Клум и дъщеря
Скрит текст:

# 1 661
  • Мнения: 3 189
Мария Бакалова
Скрит текст:

Не й се е получил тоалета на Бакалова този път, не й стои добре, изглежда евтино. Панталон с тъпа кройка, оувърсайз сако (не им ли мина модата?!), цветове, които не я отварят.
Тя има леко събрани очи, но продължават да й ги очертават и от вътрешната им страна, към носа, което визуално още повече ги събира, защо? Не е голяма красавица, но с подходящ грим разцъфва (като всяка жена), този гримьор, барабар със стилиста - да ги уволнява!
И косата - твърдо не, изглежда немита и рядка !!

# 1 662
  • Glasgow
  • Мнения: 4 674
Бела Хадид с рокля/вариация на палестински шал. Оня ден по сиси, сега с палестински шал.
Скрит текст:

# 1 663
  • Мнения: leet
Екстра е така. Само не знам защо трябва да се казва "палестински". Приемам го за полит агитация.

# 1 664
  • Мнения: 3 108
А Кейт Бланшет с палестинско знаме, вшито като подплата на роклята в Кан.
Изобщо всеки се опитва навсякъде и по всеки възможно завоалиран  начин да изкаже позиция.
На Евровизия /където бяха забранени политически символи/представителката на Израел с първата поза в песента си изобрази Шани Лук, която бе отвлечена и натоварена в пикапа по този начин. Онези извънземните пък от Ирландия бяха с палестински кърпи на врата преди излизането на сцената.

Общи условия

Активация на акаунт