Стилът ни според възрастта (40+) Лайфстайл тема за пораснали момичета. Май!

  • 175 476
  • 2 639
  •   1
Отговори
# 135
  • Португалия
  • Мнения: 4 403
за костюма на Ани-харесва ми, купувала съм си подобна на цвят сафари рокля
но аз не мога да го нося този цвят - прави ме болна от жълтеница
с това искам да кажа, че покупката зависи и от това как й стои на тена
тязи хотенотска смокиня, сега й разбрах името
това нещо е толкова инвазивен вид тук, че ми е задушавало млада фиданка
 при нас е топло, и вирее на воля по дюните, може и за това да е
днес ще ида да си купя два нови чорапогащника ,че това време ме побърква- тъкмо се съблека, пак завее и зафучи..

# 136
  • София
  • Мнения: 39 005
Мен ме бият горещите вълни и просто нямам средно положение - или треперя, или се потя. Поради това е голяма чуденка какво да облека всеки ден.

# 137
  • Португалия
  • Мнения: 4 403
може да се смеете, но чакам го този период вече, че да се стопля в тоя живот- аз съм на ръба на зъзненето винаги

# 138
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 691
Честит рожден ден , прекрасна Сиска! Бъди все така невероятна и неповторима и винаги с гордо изправена глава! Весел празник! ❤❤❤

може да се смеете, но чакам го този период вече, че да се стопля в тоя живот- аз съм на ръба на зъзненето винаги
И аз така , но сега го проклинам. То не е да ти е топличко и да ти е хубаво . Отвратително е като усещане е. Така, че предпочитам , както си ми беше студено пред тия ужасни вълни.

# 139
  • София
  • Мнения: 39 005
Ооо, Сиската беше Телец, помня! Да е жива и здрава и все така прекрасна. 💐

Ама то не е топло. А е парещо усещане, все едно те е срам или нещо такова. Залива те около 5-10 минути и отминава.

# 140
  • Мнения: 23 385
може да се смеете, но чакам го този период вече, че да се стопля в тоя живот- аз съм на ръба на зъзненето винаги
И аз съм така.
По БТВ в Преди обед дават как се прави цветен анализ.

Сиска, честита да си, одухотворена, балансирана и да имаш неизчерпаема енергия!❤🌹💋

Последна редакция: пт, 03 май 2024, 10:45 от ДХ3

# 141
  • Мнения: 3 812
Честит рожден ден на Сиска! 🎂Flowers Bouquet
Все така вдъхновявяща, прекрасна и обичана.
Ти си моето вдъхновение 😘 последните седмици ми поизчезна силата за спорт, но си казвам Ставай Ал! Сиска от половин час е в залата.

Mamagemelar, хич не ти трябва тоя момент....

Рокстар, аз пия вечерна иглика, първия месец пих сутрин и вечер, сега пия сутрин по една. Не знам това ли помогна или че съм активна физически. Препоръчвам ти горещо спорт - малко тичане, малко упражнения, повече движение като цяло.

Ани, с дървени бижута много не си те представям освен ако не са нещо уау, по-скоро цветно колие в стила на А.Уинтор, но модерно. Ще потърся по-късно примери

Лайт, супер за партито, чакам снимки с нетърпение. Продължавам да мисля, че ще си добре с петицата, но признавам съм учудена как скочихте на този цвят 🫤

# 142
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 442
ЧРД на Сиска! 🌹
Много здраве и щастие желая. 💓

Лайт, да не те подкокоросвам, но можеш да го свалиш този цвят с маска с шампоан и витамин С. Аз не си те представям с тъмна коса, честно. Все едно аз да се направя с 5ца боя, като естественият ми цвят е към 7...

# 143
  • тук-там
  • Мнения: 5 825
Ох, Мими, да си жива и здрава, че ми каза как се казва това цвете! Знаеш ли от колко време се чудя.
Сиска, да си жива и здрава! Все така мила, позитивна и влюбена в активния живот! Весел празник днес!

# 144
  • Мнения: 23 385
Аз съм си носила от Гърция китката( не знаех, че се казва така), но не се прихвана.

# 145
  • София
  • Мнения: 4 356
Честита да е Сиска! Много здрава, заредена с енергия и все така готина и глем!

Ани, костюмът е много хубав и повлиян от Дюн, но цветът не е твоят и те обезформя и  дава обем някак, което е странно при твоята страхотна фигура.

# 146
  • Португалия
  • Мнения: 4 403
Честит празник ,Сиска!
да си много обичана и с много късмет!

Ани, на мен продължава да ми харесва
задължително ли е да го носиш така-като ансамбъл?
в крайна сметка, може и да се разделят двете части, но тогава може да се загуби реално визията...

# 147
  • Sofia
  • Мнения: 7 042
Честит рожден ден,  Сиска! Бъди все така елегантна, позитивна и вдъхновяваща!

Ани, с този цвят на зебло... като средновековно мъжко облекло сред простолюдието.  Може да е модерно,
знам ли.  Иначе на фигурата ти стои чудесно,  както всичко .

# 148
  • Мнения: 29 105
Честит рожден ден прекрасна Сиси! Бъди все така нестихващо вдъхновение за всички, които те познаваме!

# 149
  • Мнения: 2 804
Сиске прекрасна, честит рожден ден! Бъди много щастлива и все така вдъхновяваща за всички около теб, както и за нас тук Flowers Hibiscus

Ани, ако цветът на костюма е това от втората снимка - избеляло-зеленеещо, не е лош. На мен ми харесва как ти стои. Цветово, като не се вижда лице не мога да си представя как ти е. Но, ако му се чудиш толкова много, не е твоето. Теб някак с  по-чисти и ярки цветове се те представям винаги.

Мими, и днес си свежарка. Цветето за пръв път чувам, че се казва така. Вирее лесно и при нас. Аз го донесох при едно пътуване по Великден преди много години. Прихвана се без никакъв проблем, без дори да сме с морски климат. Май и ние ще скокнем на бързо до Гърция за събота и неделя.

Лейди, за тази маска с вит С четох и аз. Пробвала ли си я?

Сега, ето и няколко парти снимки:
Скрит текст:
махнах

Последна редакция: сб, 04 май 2024, 02:01 от Light Beam

Общи условия

Активация на акаунт