Стилът ни според възрастта (40+) Лайфстайл тема за пораснали момичета. Май!

  • 177 143
  • 2 639
  •   1
Отговори
# 2 160
  • Бургас
  • Мнения: 6 547
Колко исках да вземе такъв цвят и за бала, но не се съгласи.А толкова му отива по-светлото синьо.

# 2 161
  • София
  • Мнения: 3 734
Прекрасни младежи и мами видях  Two Hearts
Чакам и девойките на Али и  Силвър да видя.

# 2 162
  • Мнения: 2 631
Галчудо, много късмет и на твоето момче и попитам вятър! 🤗
Много хубава синя рокля. 😍

Ани, обожавам червеното и е цвят, който на всяка жена отива. Трябва да си намери само подходящият нюанс.
Сигурно не съм се изразила правилно, нямах нищо против момичето,  роклята или цвета. Още си спомням тази абитуриентка, която победи в конкурса на дир. бг. Много красиво момиче и разкошна рокля.

Просто исках да кажа, че червеният цвят инстинктивно  привлича окото. 🤗
 Носи ми се хубава червена рокля, но не намирам моята.
За обувките не зная трябва да се пробват. Зара не са добри в майсторенето на удобни обувки на ток. Отделно, че са изкуствена кожа и всеки да си преценява. 🤗

Последна редакция: пн, 27 май 2024, 00:18 от cloè

# 2 163
  • Бургас
  • Мнения: 2 140
Галчудо, страхотни сте! А ти си едно порастнало момиче, много свежа, а усмивката е... все така да си!

# 2 164
  • тук-там
  • Мнения: 5 886
Галчудо, Лайт, страхотни сте, както и младежите! Честито!

# 2 165
  • Мнения: 2 806
Галчудо, много ти отива това синьо! Прекрасни сте!

Благодаря ви за хубавите думи, момичета!

Cloe, съвсем точно се изрази за червената рокля и аз поне те разбрах съвсем правилно. Факт е - привлича погледи. Вярно е и това, че има червено за всяка жена, но за брюнетките ми се струва по-лесно. Те винаги са хубави с него.
ДХЗ ни събира очите всеки път, когато се покаже в червено.
Аз много трудно намирам "моето".

Синьото, като роклята на Галчудо, е друг цвят, който страшно много харесвам да гледам облечен върху друга жена. Уви, тук си оставам само с гледането. Върху мен този му нюанс не стои никак добре.

# 2 166
  • Мнения: 23 476
Страхотни деца и майките 😍!Какви хубави емоции!
Прочитам ви набързо и нямам време да пиша, че съм градинарка.Има много работа по градината, добре, че не живея в имение 😃
Преди малко изпратих гости и чак сега седнах да видя какви ги вършите.

# 2 167
  • Пловдив
  • Мнения: 881
Прекрасни млади хора и техните сияещи майки видях тези дни, истинска наслада за очите. Галдучо, Лайт, попътен вятър и много късмет за децата ви.
Признавам си, че обувки от Зара никога не съм купувала, даже не се сещам и да разгледам детайлно. Иначе тазгодишната им колекция ми допада.
Мими, сандалките са чудни за ежедневно тичане по задачи. Честито!
Успешна седмица на всички ви!

# 2 168
  • Бургас
  • Мнения: 6 547
Днес пак се събудих в 5 часа, нали уж мина пълнолунието.

Благодаря!
Скрит текст:
Напоследък не се чувствах много добре, но тези емоции наистина бяха много силни и само положителни и някак си ме откъснаха от това състояние.

Аз също харесвам точно това червено-маково/поне така го виждам аз/, но не винаги ми импонира и се чувствам добре.Докато сините са ми много хармонични, с тях мога да съм винаги и заради цвета на косата всяко синьо мога да нося.

Даскал, аз имам само едни боти от Зара.Много са удобни.Но като цяло не познавам обувките им.

# 2 169
  • Мнения: 3 910
Галдучо, Лайт, прекрасни сте, роклите ви са един път 🙂
На младежите всичко най-добро.
Лайт, свикна ли с цвета, косата ти ми изглежда сякаш винаги си била в този цвят.

Мими, мерси за доспехите 😘 И за отражението ти в стъклото. И честити сандали.

на Карън сандалите ми харесаха много, модела е супер. Искам същите 😍

Часовника на Копче и Магни 😘

Сицилия ме очарова. За два дни обиколки, най-много ни впечатлиха и очароваха многото деца, които играят навсякъде, както и големите групи тийнове и млади хора които се събират на плажа, на сладолед, по градинки, плажове и крайбрежни алеи.
Отидохме да разгледаме Villa Romana del Casale и като стигнахме до спортуващите мацки, казвам на ММ "Ето ги моите хора" 🙂
Скрит текст:


и моите, хм...импровизирани спортни уреди 😂

и в търсене на място да хапнем риба за късен обяд, си харесахме едно супер семпло място на което имаше РД на една малка бамбина, жените бяха с рокли, една с бял костюм с панталон и на мига се сетих за Ани, една с бледолилав с къси панталонки и токчета, мъжете до един бяха с бели ризи, а децата бяха 😍
Никой не говореше английски, но един от клиентите поназнайваше немски и помогна да поръчаме микс скара риби, скариди и калмари, миди бианко и нещо си от сепия
та на това място ядох най-страхотните миди, малко късно се сетих да снимам 😂

и дюните на крайбрежната алея не са пипнати

и
И да дочета всички и ще пиша пак 🙂

# 2 170
  • Бургас
  • Мнения: 6 547
Ох, Ал, напомни ми да си направя миди с ориз, отдавна ми се върти.

# 2 171
  • София
  • Мнения: 804
Ех, Гале, пропуснах ви, може ли още за малко снимка, ама много бързо триете:(

Ал, чудна почивка, и мен вече ми се почива, някак си се изморихме покрай бала да следин само някакви задачки и планове.
За капак вечерта преди семейното събиране ни изгоря пералнята, та се разправяхме и с майстори, избиране на нова и инсталиране...
Лайт, вас успях да ви мерна, навсякъде сте чудесни и вие и младежа!
Роки, ти също изглеждаш чудно, макар че си се отказала от първоначалната идея за рокля, важно е да си се чувствала добре и удобно.

# 2 172
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 774
Ал, супер се с късите бели панталони. Много хубав модел са.
Карен, къде пък ги видя бабешките тези сандали. Страхотен цвят.
Днес сутринта пак беше хладно 13 градуса та съм с кожено яке. Сега на обяд обаче май ще трябва да изляза по риза.
Пристигнаха ми мазилата за целулита.  Освен крио гела, поръчах и един нощен концентрат, за който прочетох добри мнения. Дано да имат поне минимален ефект. Нотино са ми пратили и подаръци . Нищо за лице на Колистар не съм ползвала досега.

# 2 173
  • Мнения: 23 476
Ден за тен и размисли къде да насадя новата ми Фотиния, да не мислите, че лентяйствам:


Не че
замества за Ал пътуването, ама си е готино да изкараш тЕло на слънце.

# 2 174
  • Мнения: 213
Прекрасни разкази за прекрасни дестинации в темата, чудно място е тук Flowers Hibiscus
Стилни и щастливи абитуриенти и родители видях и си припомних тези емоции…

Харесах и да споделя това видео за стил и възраст

Общи условия

Активация на акаунт