Стилът ни според възрастта (40+) Лайфстайл тема за пораснали момичета. Май!

  • 176 690
  • 2 639
  •   1
Отговори
# 2 175
  • Мнения: 3 870
Благодаря Ани!
Късите панталонки ги запазих благодарение на вас 😍 много са комфортни и не се мачкат, като дънков плат са.
На Колистар съм ползвала продукти за коса, спирала за мигли, молив за очи и продукти за тяло, доволна съм.

ММ отиде да плува, а аз ям каноли, пия кафе и клюкарствам за балове, рокли, дами и кавалери 🙃
Скрит текст:
Чудя се мога ли в ръчния багаж да взема една кутия?

И малко снимки
Скрит текст:



и едни бляскави обувчици

имаше и Биркита на същата витрина 🙃

Последна редакция: пн, 27 май 2024, 13:26 от Al Georgieva

# 2 176
  • Мнения: 29 209
Идвам от Еконта, обувките на Ани ги върнах, много готини, тамън, но страшно тесни отпред, ще ми стискат яко и като не е кожа няма да се отпуснат. Роклята - довечера, дори не съм я отворила! Нямам време да мигна... Weary
Оказа се, че утре са ме курдисали на някаква среща и сега с пълна газ по бумагите... Blush

Последна редакция: пн, 27 май 2024, 13:21 от mimi.7299

# 2 177
  • Мнения: 23 426
Ах, бляскавите обувкии…❤❤❤

# 2 178
  • Мнения: 29 209
дописвам - Ал, много си готина с панталоните, радвам се, че добре си прекарвате, наслади се максимално и се отпусни. Обувките с пеперудките чуднички, но за някой друг живот и за някои други крачета! Heart Eyes

# 2 179
  • Sofia
  • Мнения: 1 844
Тук съм, момичета, в ранните часове на деня се завърнахме със закъснял полет, още два куфара и пълни с емоции и спомени. Още щях да спя, но някой в съседния вход кърти от 11 часа и ни събуди с ММ. Щерката беше толкова уморена, че и адското къртене, което продължава, не я събуди😜
Направо не знам откъде да захвана багажа...

# 2 180
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 733
Мими, съжалявам за обувките. Аз съм с доста тесен крак и даже са ми една идея хлабава, та като ми се надуе крака са точно.

Ал, потекоха ми лигите. Тези пантофки с пеперудите ще ми заспя, но щях да съм по-доволна на токчета. Ако в кутията няма течност , не виждам защо защо да не може в ръчния багаж.
ДЗХ, супер е на слънце, ама дай повече крачета де 🥰
Веси, чакаме да показваш и разказваш 😍

# 2 181
  • Бургас
  • Мнения: 6 528
Аз пак на яденето залепнах -канолата ми се вижда много вкусна въпреки, че дори не ми е любим десерт Мидите ги купих.Сега ако и за каноли ще трябва да ходя! Прииска ми се да съм в Италия и да ям вкусни неща.

Бях на алерголог, нямам алергия към нищо, но имам вазомоторен ринит.

Последна редакция: пн, 27 май 2024, 13:48 от Галчудо

# 2 182
  • Мнения: 1 879
В края на май да се запиша в темата... Grinning
На всички завършващи деца- здраве, късмет и постигнати цели и мечти!
Успях да видя доста майки и деца, но в някакъв момент бутон "Полезно" ми отказа...Днес обаче пак мога да лайквам... Simple Smile

Ал, през ноември в ръчния багаж минах с 2 броя каноли на летището в Неапол...и аз имах притеснение като е кремообразно, но не можах да ги изям до последно и ги сложих в раницата...После в София съжалих , че не са повече...

И аз като Магни днес леко депресивно след 2 седмици отпуск като едната я изкарахме в Барселона...

Последна редакция: пн, 27 май 2024, 21:30 от kativita

# 2 183
  • Мнения: 800
Ал, каноли тук ще си направиш, сложи обувките в багажа! Simple Smile
Кати, много ми хареса! Flowers Hibiscus

Последна редакция: пн, 27 май 2024, 14:08 от Sweta

# 2 184
  • Мнения: 23 426
Каноли в Италия не съм яла, но в София мога да кажа къде има много вкусни.В едно малко ресторантче с италианска кухня до пазар Ситняково: Tutto e troppo.

# 2 185
  • Мнения: 29 209
Ал, каноли тук ще си направиш, сложи обувките в багажа! Simple Smile
Ох, Светка, много се смях....виж аз каноли и тук не мога да си направя...с тия две леви!

# 2 186
  • Мнения: 800
Можеш, Мими Hug. Продават заготовки тук, от теб само пълнежа.
Скрит текст:

# 2 187
  • Мнения: 2 619
Ал, аз съм носила каноли в ръчен багаж. Любими са на роднините ми, но никъде в София не успяха да намерят като сицилианските. То и при мен само от едно място купувам, където собствениците са сицилианци. Въпреки че ги има навсякъде, но не са същите.
Обаче ги изяжте същият ден, на другият ден се отвръщат и не са хрупкави, но пак са вкусни.

# 2 188
  • Мнения: 29 209
Аз и пълнеж не мога...аз каноли не обичам виж макарони, но само от Париж и Лондон!

# 2 189
  • Мнения: 2 360
Al Georgieva, ако имате време и обичате природни красоти препоръчвам каньона на река Алкантара. Много е красив, но не зная дали няма да е много студена сега водата. Необходими са водни обувки за разходка по реката (на мен поне много ми пречат камъчетата). През м. юли е едно от малкото места с поносима външна температура на острова Simple Smile. Има и хубав ботанически парк.
kativita, любима Барселона! От години ходим там и винаги има нещо ново за разглеждане.
И околностите са много красиви.

Последна редакция: пн, 27 май 2024, 20:14 от pep_si

Общи условия

Активация на акаунт