Стилът ни според възрастта (40+) Лайфстайл тема за пораснали момичета. Май!

  • 176 698
  • 2 639
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 32
Христос Воскресе! Здраве и благоденствие в домовете ви пожелавам!
В Пловдив Възкресение посрещнахме отново с фойерверки в двора на църквата. Вижда ми се направо богохулно. Има ли на други места такава практика?
Да не съм по-назад, да ви покажа и моите яйчица. Много сладки станаха пътпъдъчите.
Козунаците тази година ги пропуснах. Бях на работа и не остана време.

# 346
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 577
Христос Воскресе!
Здрави и смирени да сме!
Тази тема я изчетох, но ще пиша повече във вторник.
Първо да благодаря за хубавата тема на Ал!
Cloe, бъди безкрайно щастлива!
Благодаря ви, момичета за пожеланията към мен!Неусетно се изнизаха годините, но вярвам, че най-доброто предстои.
Съжалявам, че изтървах Лайт, но съм сигурна, че снимките са били празник за сетивата.
Тръгвам за дежурство, но преди това ще мина през гробищата.
Добре дошли и на новите момичета в темата!Видях две снимки и само да кажа, че в тази тема няма случайни жени.Толкова ми харесахте и двете.Видях и Полина, но не помня дали в тази тема и искам да кажа, че също много ми хареса.
Желая ви усмихнат ден, момичета!

# 347
  • Мнения: 39 754
Христос Воскресе!
Бутонът полезно отново отказа докато четях темата и се облизвах на козунаците ви. Моите яйца няма да ги показвам, защото освен че ги направих грозни съм и ужасен фотограф. Козунаците реших да ги спестя на талията ми.
Показаната рокля с лимони много ми хареса, но черешките ми идват малко детински.
Змия, много младежка визия. Завиждам ти за крачките.

# 348
  • Мнения: 2 457
Христос Воскресе!
Здраве и обич ви пожелавам! Flowers Hibiscus

Събудих се рано и направих опит да прегледам темата, но не можах цялата.  Почти не видях снимки, а и бутонът "полезно" пак не работи - извънредно тъпо ми се струва да има ограничения в ползването му.
Много съжалявам, че не видях снимките на Агент, а които видях - адмирации! Прекрасни и вдъхновяващи  жени има в темата.

По въпросите от първи пост - нищо смислено не мога да кажа.  На снимки излизам ужасно и рядко се снимам. В съзнанието си съм слабичка, на снимки-нищо подобно. Joy На хората често им изглеждам сърдита и мрачна, а не съм. От генетичната лотария кажи-речи нищо не съм изтеглила, но пък по неведоми причини внимание никога не ми е липсвало, та се приемам, въпреки фрапиращите разлики между себеусещане и огледало.
Зодията ми е такава, че както обичам да се шегувам , в добрите дни сме двама-трима и хаосът често е най-характерната ми черта. Реалността редовно ме дърпа към земята, но облаците са любимото ми местообитание и често съм там, независимо дали със самолетен билет в ръката, или просто като затворя очи.

Отказахме почивка с любими приятели-осъзнах колко ще е тъжен празникът за родителите ни и сега ще се захващам да пека агне, защото поканих всички у дома.

Последна редакция: нд, 05 май 2024, 10:34 от silver pearl

# 349
  • Пловдив
  • Мнения: 879
Христос воскресе, момичета! Да е здраве, мир и благоденствие в семействата ви!
И яйцата, и козунаците ви са чудесни! Учудвам се колко много жени около мен месят за празника козунаците си. Похвално!
Змия, крачките са умопомрачителни. Признавам, не са ми по силите. Само с такива готини маратонки могат да бъдат изминати, убедена съм.
Силвър, празникът е преди всичко грижа. Хубаво сте решили и весело да си изкарате!
Ние днес ще посрещаме кумците на барбекюто на двора. Слава богу, че времето се оправи. При нас съседът има стара пещ, която с ММ опалват събота вечерта и пекат цяло агне. Автентично и за мен поне много мило е всичко това, като връщане в детството. Пещта събира 6 големи тави. Сутринта в кварталчето ни ухае прекрасно.
Весел празник на всички ви!

# 350
  • София
  • Мнения: 9 607
Во истина возкресе!
Бъдете здрави!


Роклята на Лайт и Копче, стои ви прекрасно и на двете. Чадъра и сакото са предполагам, защото около баловете винаги вали.
Копче, на онази снимка под палмата в Мавриций, уникална си - и ти, и кадъра.

Благодаря, Пинк!
Да, права си! На баловете вали винаги. Но, на Коледното парти не валя, пак бях с нея. Показвала съм ви Stuck Out Tongue Winking Eye
Скрит текст:

Пепси, правиш скриншот на големите снимки и качваш тях. Да отидете във фабриката за порто в Порто. Брага също е много хубав град!

Последна редакция: нд, 05 май 2024, 17:02 от kopche

# 351
  • Мнения: 3 870
Честит Великден!

Pink Dress, ето 🐆
Скрит текст:


Silver, хубаво е че си отворила дома си за гости днес 🙂
Мрачна и сърдита? Толкова усмихната и добронамерена си 😘
И аз пека агне, утре отново.

Пъдпъдъчите яйца са готини 😎

Отивам да спортувам, хубав празник момичета 🌿🙂

Копче, супер си така 🙂

# 352
  • Sofia
  • Мнения: 1 844
Воистина воскресе! Бъдете здрави и благословени!
И ние вчера боядисахме яйца в последния момент, щяхме да гостуваме на моите родители, но се промениха плановете. Козунак не правя, пробвала съм няколко пъти, не е моето занимание. Но вече седма година има откъде да поръчвам най-вкусните за мен козунаци, така че си имаме всичко.
Света, роклята я гледах на живо, много е дълга, поне за мен, и ще има нужда от корекция.
Змия, ММ е голям фен на Клифтън, само такива купува за тичане, винаги има налични по 2 чифта - стария и новия модел 🤗
Пинки, роклите ти стоят разкошно както винаги.
Вчера взехме и закачихме рамкирани снимки с очите на тримата - беше подарък от щерката за годишнината ни. Много хубаво се получи, страшно ми харесва.

Последна редакция: нд, 05 май 2024, 09:49 от Vesana

# 353
  • Мнения: 844
Вяра, като не носиш панталони и поли какво остава според теб?Честно, не знам какво питаш.Не показваш блузата- как да знаем каква е, че да дадем съвет.Кик въобще не знам какво е.
има я в цяла България тази верига магазини Кик

# 354
  • Мнения: 2 360
Христос Воскресе! Светли празници момичета!
Kopche, зная за екранните снимки. Просто ми е времеемко да го правя за повече снимки. Имаме предвидена дегустация на порто. Днес към Сантяго де Компостела в проливен дъжд. Ще бъдем едни мокри пилигрими Simple Smile.

# 355
  • Мнения: 2 457
Пепси, пешеходен маршрут ли ще правите до Сантяго?
Две-три снимки от Розовата долина от миналите дни. Прекрасно е уханието там, няколко цветчета ароматизират цяла стая. Дамасцена и Алба:


# 356
  • Мнения: 2 360
Не, silver pearl шегувам се. Ще повървим известно време разбира се, но крайно недостатъчно за да получим печати за поклонници Simple Smile.

# 357
  • Мнения: 3 870
Приятно пилигримстване Pepsi! Порто не съм пила, живи и здрави като се видим ще разкажеш.
В момента Сантяго де Компостела ми звучи по-далечно и от Марс 😂

Силвър, мерси за розите. Зная как ухае там 🌹❤️
 Близка приятелка, 60+ като ученичка в цъфтежа на розите са спирали училище за няколко седмици и са брали рози.

Вяра, би било най-лесно като покажеш блузата. Като не носиш поли и панталони, май остават само дънки. Ето една бърза снимка на светли, тебеширени и тъмно сини дънки с блуза на цветя. И със сникърси, кецове, сандали, чехли.
Скрит текст:

# 358
  • Мнения: 2 360
И аз съм брала рози всяка пролет в продължение на 4 години. Включително и 2 седмици след аварията в Чернобил... Всеки ден минавахме през гайгермюлеров брояч, който тракаше като картечница. " Нищо ви няма", само не яжте череши от хорските градини, беше коментара на отговорните възрастни покрай нас ...

# 359
  • Мнения: 29 210
Христос воскресе дами! Здраве, благоденствие, светлина и обич за всички! 🙏

Общи условия

Активация на акаунт