Стилът ни според възрастта (40+) Лайфстайл тема за пораснали момичета. Май!

  • 176 673
  • 2 639
  •   1
Отговори
# 2 190
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 733
Аз и пълнеж не мога...аз каноли не обичам виж макарони, но само от Париж и Лондон!
Оооо, детето какви ми донесе от Люксембург на Ладуре, направо бях готова да убия някой за тях


Това беше едно от малкото неща, които си донесох преди две години, като бях за Коледа. Не обръщайте внимание , че шалът е различен, детето ми го даде, че бях умряла от студ.

# 2 191
  • Мнения: 29 207
Ани, виждам, че и до Люксембург ще трябва да се ходи! Joy Ще ми заемеш шала... Wink

# 2 192
  • Виена
  • Мнения: 936
Ниски сандали като показаните от Ал в момента са много актуални в Европа. Снимка от една витрина и също две чифтчета, с които побързах да се сдобия Simple Smile

# 2 193
  • Мнения: 23 424
Ужасни сте, сега ще търся такива сандали..мммм
Бомболино, върха са!

# 2 194
  • Мнения: 383
Лайт, прекрасна си - жена с отличително присъствие. Heart Exl
Много мило ми стана като видях абитурентите на същите стъпала пред Двореца на културата, на които съм била и аз преди n-години. Страхотни са всички! На добър час!

Галчудо видях също, много готини!

Ал, много любопитни стенописи, благодаря за виртуалната разходка из Сицилия. Много ти отива вятър в косите. Heart Eyes Hug

Кативита, чудесни снимки!

# 2 195
  • Мнения: 9 933
Чудесни абитуриенти видях, както и семействата им! Да са живи и здрави и да следват мечтите си! Харесвах, докато ми свършиха лайковете.
Чантата, за която се колебаех пристигна. Ще я оставя. Една бърза снимка в градината.

# 2 196
  • Пловдив
  • Мнения: 879
Ау, сандалите. Bombolino, защо ти трябваше?  Няма да спят много хора тази вечер, включително и аз. Joy
Чудесни снимки от Сицилия! Скулптурата на Миторай е впечатляваща.
Аз днес съм също в зелено.  Бялата жилетка е от Зара и е много удобна за сутрешните часове. На обяд задължително свалена.

# 2 197
  • Бостън
  • Мнения: 13 718
Лайт, прекрасна майка на пораснало дете! По вода да му върви във всичко в живота! Снимките са чудесни, кой ги прави?

Май от цялата тема само аз мразя каноли Simple Smile нито в Италия, нито по малките Италии ги помирисвам, дори след като семейството ми е чакало на опашка за тях - не ме трогват изобщо! Но за миди умирам, въпреки че съм лежала в бърза помощ на 3 континента заради тях Simple Smile))

Кати е родена да носи романтични рокли, прелест!!! Завидях и за Сицилия (не съм имала щастието още) и за Барселона (любима!). Ал, искам да видя тези къси панталони и стилизирани със еспадрили и синя риза на райе тип мъжка!

Тренди обувките много ефектни и категорично невписваеми във ваканционния ми стил. Но за слингбекс продължавам да се оглеждам.


Скрит текст:
След 2 дни с темп над 28C и един над 33C е огромен кеф да се събудиш на 16С с качествена, гъста мъгла, пък да седнеш на терасата да си изпиеш кафето с форум, катерици, зайци, съседките котки и няколко синигера и червеношийки! Дори розовият ми божур цъфна, големите гладиоли също (малките вече прецъфтяха). Сега чакам белият и червеният божур.















Последна редакция: вт, 28 май 2024, 01:47 от Agent Provocateur

# 2 198
  • тук-там
  • Мнения: 5 860
Агент, и аз не харесвам каноли. Не си сама. Италианците имат къде по-добри десерти.
Не съм изчела всичко, но май не видях Мариат и нейната абитуриентка.

# 2 199
  • Мнения: 8 236
Аз май никой не видях с детенце Sad ни с момичета, ни с момчета!

Ама тези дни някакво гадно вирусче ме гази, хем не съм болна, хем няма нещо дето не ме боли, бонус херпес и афти  Head Band

Скрит текст:
И съм на работа... температура нямам, значи съм добре, а колежките са "Пак съм с 40 градуса!" и снимки от пътувания Imp

# 2 200
  • Мнения: 797
Приказни са показаните сандали! Много красиви и изящни!  Heart Decoration

# 2 201
  • Мнения: 2 195
Лайт, попътен вятър на твоето момче! Прекрасни сте и тримата! А ти и на двете снимки придаваш цвят за разкош.

Анне Мари, Ани, Клое, благодаря! Heart
Не, не съм си счупила токчето. Разхождахме се из уличките на Миконос, голям вятър нея вечер. Покрай морето и сандалите ми се напълниха с пясък, седнала съм да си почистя краката и ММ ме щракнал.

Синьото ти сако е много елегантно! И гащеризона ми хареса.

Света, не знаех за тези чудни свойства на мицеларната вода, ще пробвам. Blush

Забравих да кажа на Пинко за покупките от Зара честито! Панталона с прихлупването му имах мерак от миналото лято от една споделена снимка снимка на Денина Мартин в блога. ХС бе толкова уголемен, че сам се свлече като го обух.

Копче, много ти отиват рокли, особено модела от Елена.
Роки, момиче, прекрасна си!
Агент, чак в полицията ли ходихте? Разкажи де... Снимка на българска абитуриентка зад океана ще ни покажеш ли?
За кой ли път онемях пред живите ти фотоси.. вълшебство някакво изпитва човек като ги гледа.

Сандалите на Карен ми харесаха, много!

Магни, бързо ще ти мине тъгата по Солун, нормално чувство на завърналия се пътешественик. А часовника ти е един път. Чак ми се прииска такъв.

Показаната от Клое абитуриентка в червено - млада, нежна и фина...
За сандалите от Зара, моите са по-хубави  Joy. Имала съм техни ежедневни сандали. Меря техни обувки, докато съм в съблекалнята, но много рядко ще купя и после определено ги връщам. Последните два чифта бели и кафеникави чехли ги върнах, защото определено ми е проблем да вървя с тях. Но бяха много качествени.

Ал, и на почивката ли спортуваш? Ходенето не ти ли стига? Браво завиждам ти на твоя спортен дух и хъс. И Копче и ти така правиш.
Белите панталонки ти стоят прекрасно, Ал! Какво си купи от Сицилия? За гардероба питам. Sunglasses

Ах, каноли! Обичаме всички у дома и съм правила. Точно, Света!

Кативита, Ани, едната на топло, другата на студено, но и двете сте прекрасни! Бялата рокля я знам, но дългата на цветя откъде е?

Ани, да разкажеш дали има ефект от Колистара. Аз още не съм почнала Кокосолиса.

Чантата на G&B e разкошна.

ДХЗ, почивка за теб има ли? Хем на работа не ходиш, а пък най-работната си от нас! Hug Heart

Уикенда най-сетне успях да прибера зимните, пък извадя летните обувки.
Днес и утре дрехите, че дават да се стопля вече.

Весана, два куфара в повече си се прибрала! Покажи, моля да изплакнем очите си.

# 2 202
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 733
Аз най-после намерих търсените месеци наред удобни високи обувки , стилето , в цвят нюд. Знам , че тук обувките на Гес изобщо не са харесвани, но след като купих черните и вече няколко пъти ме изкарват по 8-10 часа без да ми се иска да ги събудя, започнах усилено да търся и светли. Няколко пъти намерих, но все нещо цената не ме устройваше. И хоп в събота вечерта докато разглеждах фешън дейс сами ме намериха

Последна редакция: вт, 28 май 2024, 09:45 от ani_d

# 2 203
  • Мнения: 23 424
Както се чудех къде да бодна Фотката и изведнъж:
“леле-мале, трябваше да ходя да си пусна документи за нов паспорт” и гаааз към Районното.Там де оказа, че шофьорската ми книжка е изтекла преди 2г, но късмет, че не са ме спирали.😅😂🤷🏻♀🤦🏻♀

# 2 204
  • София
  • Мнения: 9 606
Моята шофьорска книжка изтича точно днес. Не съм карала с нея и един ден последните години. Ще я преиздам- за всеки случай. Не шофирам, но знае ли се.
Каноли не съм опитвала още. Помня как във Филаделфия ни водиха наши приятели да си вземат те каноли и ми се видяха много скъпи (около 7 $ ми се върти в главата за една такава пуричка) тогава и си казах, че и без това не трябва да ям захар. Nerd

От утре започваме зловещ ремонт при майка ми. Преустройство на кухня на втория етаж в баня и тоалетна. Отлагаме от 100 години това и все пътуваме на някъде и няма кой да се захване. Кофти работа! Цяла ден майстора ми пазарува и ми звъни по Вайбър за мостри и идеи. От утре се започва и къртене на стена, защото ще местят вратата на другата стена. Мразя ремонти! Дх3, къде си?! Идвай на помощ! Hug
Една торба пари ме изръсиха днес за материали само! Друго си е, ако ги даваш за почивки и пътувания! Rage Пфууу!

G&B, не каза последно  -тая чанта естествена кожа или не е кожа? Много е хубава! Честито! Добре, че я взе! Стилна и обрана е!

Последна редакция: вт, 28 май 2024, 09:28 от kopche

Общи условия

Активация на акаунт