Стилът ни според възрастта (40+) Лайфстайл тема за пораснали момичета. Май!

  • 176 053
  • 2 639
  •   1
Отговори
# 2 625
  • София
  • Мнения: 3 716
Аса, не ти ли е топло с ботушите?

Топло ми е, на по трева само с ботуши ходя. Не понасям да ме докосват треви и лазят буболечки. На плочките  по джапанки.

# 2 626
  • Мнения: 3 827
ДХЗ, да 😘
аз така си ходя

Ани, много добре ти се е получил тена, супер.

Разглеждам какво са правили през годините С.Бьорг и ме впечатлиха.
Скрит текст:















Asa, героиня си, в градината работя със стари туристически обувки без значение от сезона

# 2 627
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 704
Ще имаме ли Юнска тема?? Да не ни заключат??

# 2 628
  • Мнения: 5 468
И аз реших, че сме се преместили в юнската тема, слаба е активността тази вечер.
Явно всички следват препоръките на Мими за ранно разкрасяващо заспиване.

# 2 629
  • Берлин
  • Мнения: 4 634
Изчетох, харесах и забравих какво щях да пиша 🤣
Имам много тежки две седмици в работата /планиране есен-зима/, дописвам дипломна работа с наближаващ краен срок... Отказаха да ми признаят дипломата по психология, без да пиша дипломна тук. Не ми трябва, нямам и час изработен по тази специалност, ама от инат. Яд ме е, че немският ми не е на топ академично ниво, но това е положението.
Стилът ми се свежда тези дни до безупречен маникюр/педикюр, парфюм, сникърси, чино панталони и тениски. Аааа...и връщане всеки ден на нехаресани обувки. 😡
Агент, страхотни гримове и много искам да се науча така. Даваш ли частни уроци? Сигурна съм, че си спец в реала, не само в илюстрирането на идеи ❤️

# 2 630
  • Sofia
  • Мнения: 1 825
И аз реших, че сме се преместили в юнската тема, слаба е активността тази вечер.
Явно всички следват препоръките на Мими за ранно разкрасяващо заспиване.
Аз изобщо, подготвям се психически за поредното висене за прием в болница на татко, искрено се надявам да е последното в близко бъдеще...

# 2 631
  • Мнения: 23 391
Веси, дано всичко е наред!💋
Аз имам задачи и повече
чета.Вечер гледам сериали- много си почивам така.

# 2 632
  • Мнения: 3 876
Бях на интересно представление на Братя Форман. По книга за джунглата. А като се прибрах си ударих малкия пръст и се побърках от болка. А утре летя за конференция в Амстердам. Нямам идея ще вляза ли в обувка…

# 2 633
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 575
Добро утро, момичета!
От днес стартирам юнския маратон и дано се справя!Станах, обаче да тренирам и като си помисля къде е довечера 21часа...
Веси, от сърце ти желая да му е последно влизане на баща ти, и всичко да е наред!
Мариетка, дано всичко е наред с крака.Миналата година пак с моите алергии ми се беше подуло стъпалото и вечерта се молех само на сутринта да ми влезе крака в кецовете.Ще чакаме снимки от Амстердам!
Аса, чудна си и с ботуши!
Стилът ми този месец ще е панталони и тениски, парфюм, къс червен лак и големи очила.
Днес ще получа този парфюм, имала съм преди Ковид от марката и помня, че Макадамия също имаше, която пак се загуби.
Хубава седмица, момичета!

# 2 634
  • Бургас
  • Мнения: 6 524
Сиска, дано да видиш!
 
Скрит текст:
Какви са тези алергии? На мен също, когато ми се поду устата ми се беше подул отдолу крака, но някак вътрешно.Все едно имам пъпка.Преди това един -два пъти съм забелязвала.Ако знаеш нещо повече по въпроса, че на алерголог ми излезе,че нямам алергия към нищо.Имам си вече хапче за всеки случай.

# 2 635
  • до морето
  • Мнения: 2 344
И аз харесах роклята на Мими. Първообразът на дреха с якичка е официалната риза и не я намирам за спортна.

# 2 636
  • София
  • Мнения: 9 593
Папурче, напълно те разбирам в безсилието ти да се бориш да признаят немците усилията ри, полагани през годините! Желязна е тяхната система!
Немски на академично ниво и аз си мечтая, но първо и български на такова трябва да имам!

Днес тръгнах да преиздаваш изтекла шофьорска книжка с общината. Медицинско трябвало! Изцяло бях изключила за това! Ама да бях до приготвила домашното, а не да чета за сандали в БГ Мама! Smiley
Отивам до Медичек сега. Дано приключа бързо, че преди работа фитнес за днес имам да разпиша!!

# 2 637
  • Мнения: 23 391
Да, трябва, и аз ще ходя да вадя тези дни.

# 2 638
  • Мнения: 3 827
Привет дами!
Хубава седмица!

Линк към новата юнска тема

# 2 639
  • Мнения: 9 251
Миналия месец и аз сменях шофьорската - 30 лв. платих при личния и формуляра си го има той, написа подпечата всичко за 10 мин.

Общи условия

Активация на акаунт