откраднаха ми количката

  • 1 949
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18 542
Забравила си да споменеш марката. Като гледам снимките е Куини май.

# 16
  • Мнения: 2 673
..изроди! да им изсъхнат ръцете!...да откраднеш от дете или майка  #2gunfire
Дано да я мерна някъде... newsm78

# 17
  • Мнения: 2 407
Дано да я откриеш.Съчувствам ти.Мен ме изядоха мамите ,като писах,че са ми откраднали чантата от количката, така ,че не се връзвай на Супер майките.

# 18
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Погледни от положителната страна ...... взел я е някой, който може би има голяма нужда от нея... а пък на вас ви е време да ходите пеша  Grinning ... дано все пак я намериш  Hug

# 19
  • Мнения: 3 323
Мноого неприятно - ще се оглеждам, но надежда всяка остави... Ако беше моя и да я намеря - какво? Няма да се бия за нея я! Пък как да си сложиш детето вътре като някой я е пипал с гадните си престъпни ръце!?

# 20
  • Мнения: 1 327
mary_juja, всички в безистена се ядосват, днес претърсиха 2те мазета, качваха се по етажите на входа... с всички се познаваме от години. количката я прибират от 8 месеца някъде и до сега не е имало проблеми. даже през деня седеше отвън пред магазините и всички я наглеждаха, още повече, че в безистена има и сергия и винаги има някой навън, я да изпуши цигарка, я да се поразсее малко..
а за нова - определено ще ми тряба, защото Ати е на ясла и е по-удобно да я возя поне вечер..

mamavassi, тука покрай нас са поече павета и дупки, бях си купила ТСМ лятна, повече с малки гуми не може да ме накарат да взема  Twisted Evil

Kamij, хич не им обръщам внимание  Laughing

определено разчитам на факта, че количката е рядко срещана заради особения цвят и може някой да я мерне някъде...


Desi_slava, daniela_jd, karil (и аз така казах сутринта), ClanG, много ви благодаря!

ClanG, тя се пере, така че хич не ми пука Wink

# 21
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Много неприятно. Напълно те разбирам, тъй-като знам какво е някой да ти отнеме нещо, което е твое по този начин.

 Hug Може би можеш да си намериш някоя втора употреба?

# 22
  • Мнения: 1 327
Много неприятно. Напълно те разбирам, тъй-като знам какво е някой да ти отнеме нещо, което е твое по този начин.

 Hug Може би можеш да си намериш някоя втора употреба?

Може, естествено, ама си искам мойта си!

# 23
Пази си вещите, но и детето, това е по-важно. Ще дам пример. Преди много време, когато синът ми беше (само!) на 1г и 6 месеца, веднъж беше болен и трябваше да му купувам лекарства. Влизам аз в една аптека близо до Руски паметник и оставям количката с детето пред стъклената витрина, тъй като помещението беше малко и вътре имаше много хора, никакво място и няма как да вляза с количката.  Естествено, постоянно го наблюдавам през стъклото. В един момент към количката се приближи жена с бяла престилка, огледа се бързо и хвана количката. Че като хукна, страшен спринт. Аз хвърлих всичко и хукнах след нея, а тя набира, как не изтърси бебето не знам, едвам я стигнах. Докопах количката и крещя като луда, че това си е моето бебе, къде го бута ... А тя съвсем невъзмутимо ми казва, че детето плачело, а тя само го успокоявала. И пак хукна и направо изчезна, не видях даже на къде. Само ако за момент се бях заблеяла в аптеката, не количката, ами и детето ми изчезваше. От тогава навсякъде, без значение къде, влизах заедно с детето и количката, никога нищо не оставях навън, само колко ругатни съм отнасяла ...
Има ги всякакви луди, благодари на съдбата, че е изчезнала само количката. Не искам да плаша никого, но трябва да се внимава кое къде се оставя. В такива времена живеем.

# 24
  • Мнения: 5 468
Ninicol Shocked шашната съм от случката, която си преживяла. Лелееее... а тази луда ли беше или някаква изродка? Не й ли удари един между очите? Или то в този момент... ooooh!

Ели, съжалявам за количката ви. Ако не успееш да я откриеш, наистина варианта да си купите лятна е супер. Те са леки, евтини и се промушват навсякъде.

# 25
Ами съвсем обикновено си изглеждаше, не личеше да е луда. Беше с бяла престилка, наблизо имаше болница и аз я помислих за човек от персонала. Ама може и нарочно да се беше облякла така. Не успях да я прасна, много бързо изчезна, дори не разбрах какво точно стана след като я настигнах, цялата треперех и само стисках количката и сърцето ми щеше да се пръсне от ужас. Само това не ми се беше случвало - някой да ми краде детето  Shocked Написах това, защото жената си изглеждаше съвсем, ама съвсем нормална, никакво безумие в погледа ... Ако е луда да я разбереш, но нормален човек да отмъква малки деца, това вече прилича на друго. Трябва да се внимава. Много.

# 26
  • Мнения: 5 140
Елито съжалявам за количката, дано се намери. Praynig
 Hug
Ниникол, това е наистина ужасно, което си преживяла.

# 27
  • Мнения: 5 577
Ужас.  Shocked Дано си я намерите.

Общи условия

Активация на акаунт