Цицки (може ли без сутиен?)

  • 6 686
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 104
Зависи от големината на бюста и от еластичността на кожата. Със сигурност насенето на сутиен, не би ти навредило, както по време на бременността, така също и докато кърмиш.

# 16
  • Мнения: 1 382
Определено след кърменето бюста губи формата си...за съжаление...Simple Smile, Но живота продължава

# 17
  • Мнения: 2 040
ако си с голям бюст - увисват, иначе - не  ...
Аз носих непрекъснато сутиен, но пак се получи ВИС 3 .. ама моите си бяха и са си големшки  Laughing

# 18
  • Мнения: 298
Аз си ги вея цицките наволя, когато съм вкъщи  Crazy, слагам сутиен само когато излизам, пък ще видим какво ще стане  Whistling

# 19
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Според мен си купи просто по-голям сутиен и редувай носене и неносене. мойте пък сега в 9ти месец ме побъркват, щото наедряха и едвам стоя без сутиен. А кой знае какъв бюст нямам.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 845
Имаше подобна тема и преди. Simple Smile
Моят личен свет е да си носиш сутиен или потниче ,или нещо което пддържа порастналите гърди.На мен ми се появиха стрии-бюстът доста ми понаедря, а аз не носих сутиен, а си ги веех доволно. И мисля ,че част от увисването и стриите се държат на това ,че не носих.
Сега с втората ми бременност: мажа се доста по-редовно, гледам да нося сутиен. Пак много ми наедряха, но не са почти увиснали и няма стрии, данои да е така до края baby_neutral

# 21
  • Мнения: 11 004
Сега се сетих още нещо по темата.
Ако мислиш да кърмиш, е хубаво от време на време да ходиш без сутиен - например вкъщи. Така зърната ти се допират в дрехите и се подготвят за breastfeeding

# 22
  • Мнения: 2 159
ами освен да увиснат... моите на какво приличат вече ooooh!

# 23
  • Мнения: 1 216
Ако не са много големи и тежки, спокойно можеш да си ходиш без сутиен. Но след раждането по-добре с него (за всеки случай).
След първото ми раждане си останаха същите като преди това.Сега ще видим?!? newsm78Може и да поовиснат малко.
Последното изречение се надявам да ми се размине  Joy

# 24
  • Мнения: 1 432
OOх,не знам ,ама направо ме разби със заглавието си да знае6  #Shocked  hahaha  бтв: купи си нов  по-голям сутиен  bombs

# 25
  • Мнения: 1 596
Важното че се посмяхме,нали? Heart Eyes Simple Smile
Че какво друго ни остава bowuu

# 26
  • Мнения: 7 723
Не му мисли чак толко- ходи както ти е удобно.
...... и без това след кърменето цицките ти ще станат на цицунки   Whistling

# 27
# 28
  • Мнения: 2 309
 Joyи мен много ме развесели заглавието, нооо няма да кажа каква асоциация ми направи Wink
по време на бременността както и сега нося само безшевни сутиени и потничета, много е удобно за кърменето после, а че увиснаха няма спор, но те си увисват от самата бременност, главното обаче е че хич не ми пука Mr. Green

# 29
  • Мнения: X
Simple Smile Каква хубава "Валентинска тема"  Joy

Аз много мразя и в къщи не нося сутиени.  Винаги съм носила само навън и то възможно най-повдигащи, увеличаващи, със силиконови подплънки /ясна ти е картинката/
Разликата от преди бременността и сега е,че гърдите ми най-сетне започнаха да се ЗАБЕЛЯЗВАТ като такива  Wink Не са увиснали още, но има време  Mr. Green Мажа ги усърдно и съм си купила някакви ужасяващи на вид "сутиени за кърмене" /памучни,без банели- абе на нищо не блъскат/, които ще нося след раждането- живот и здраве!

Общи условия

Активация на акаунт